Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Architektura Intel a Windows 2000 poskytují stavební bloky pro růst eletkronického obchodu

  13:38aktualizováno  13:38
SAN FRANCISCO, Kaliforinie, 17. února 2000 - Společnosti Intel dnes oznámila podporu operačnímu systému Microsoft Windows 2000. Společnosti Intel a Microsoft společně pracovaly na tom, aby byl operační systém Windows 2000 optimalizován pro platformy procesorů Pentium® III a Pentium III Xeon™. Servery založené na architektuře Intel a na procesorech Pentium III přináší v kombinaci s Windows 2000 vyrovnané prostředí, které se snadněji adaptuje na neustálý vývoj Internetu, a které snadněji pracuje s aplikacemi a službami e-businessu.

"Kombinace Architektury Intel a Microsoft Windows 2000 bude nabízet nebývalý výkon a množství řešení" řekl Paul S. Otellini, výkonný předseda představenstva a generální ředitel divize Architecture Business Group firmy Intel. " Vzhledem k tomu, že se Intel přesouvá k další úrovni řešení pro elektronický obchod, zavazuje se zajistit, že tato kombinace poskytne řešení pro výběr obchodování."

"Kombinace Windows 2000 a Architektury Intel na laptopech, desktopech a koncových serverech poskytuje skvělou platformu pro společnosti, které chtějí spustit své obchodování na Internetu" řekl Bill Gates, předseda představenstva a šéf architekt softwaru společnosti Microsoft. "Produkty pro servery s Windows 2000 přinesou společně se servery založenými na procesorech Pentium III Xeon excelentní výkon a hodnotu pro dnešní prostředí e-businessu a zaroveň poskytnou základ pro budoucí růst"

Intel, největší světový výrobce čipů, je I významným výrobcem počítačových, síťových a komumikačních produktů. Další informace můžete získat na www.intel.com/pressroom

Autor:


Hlavní zprávy

NejčtenějšíDalší z rubriky

VIDEO: Češka přihlížela kontrole kufru, ve kterém Pákistánci našli heroin

Zatčení Terezy v Pákistánu s 9 kg heroinu

Na internetu se objevilo video natočené mobilním telefonem z průběhu kontroly zavazadel Češky Terezy H., která byla...

Policie zachránila v Kalifornii 13 vězněných dětí, rodiče je poutali do řetězů

Dům v kalifornském Perrisu, kde rodina bydlela (16. ledna 2018)

Americká policie v Kalifornii zachránila třináct sourozenců, které jejich rodiče věznili a mučili hladem. Některé děti...

Poplach pro stíhače. Britové a Belgičani startovali k ruským bombardérům

Ruské bombardéry Tu-160 v mezinárodním vzdušném prostoru směřovaly k...

Dvojice blížících se ruských strategických bombardérů Tu-160 „Blackjack“ v pondělí dopoledne zalarmovala britské...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz