Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

VIDEO: Řidiči autobusu ujely nervy, zbil pasažéra a vyhodil ho na ulici

  20:27aktualizováno  20:27
Řidič autobusu z města Lincoln brutálně zmlátil cestujícího a vyhodil ho na silnici. Napadení nebohého pasažéra ale zachytily kamery rozmístěné ve voze a agresivní řidič dostal výpověď.

Třiačtyřicetiletý Troy Fischer má podle všeho do klidného řidiče městské hromadné dopravy hodně daleko. Dne 23. března totiž surovým způsobem napadl jednoho ze svých cestujících. Na videu je patrné, že cestující nejprve popojde směrem ke kabině řidiče, ten následně zastaví autobus a po krátké slovní při cestujícího napadne. Po osmnácti tvrdých ranách ho vytáhne ven na ulici a odjede.

Ředitel dopravní společnosti Miki Esposito pro server journalstar.com uvedl, že Fisher byl vyhozen jen několik dní po incidentu. Podle Espositových slov dostal příležitost vše vysvětlit před disciplinární komisí. "Podobné chování nebylo, není a nikdy nebude ve městě Lincoln tolerováno," prohlásil Esposito.

Cestující prý dělal v autobuse problémy a Fischer nejdříve poprosil o radu svého vedoucího na centrálním dispečinku. Ten mu poradil, aby pasažéra požádal o opuštění autobusu. Fischer však na jeho rady nedbal a problém se rozhodl vyřešit po svém. Agresivním útokem však vše neskončilo.

Fischer následně vedoucímu řekl, aby se na záznam nekoukal. To v jeho šéfovi vzbudilo podezření a záznam zkontroloval. Fischerovi také nařídil, aby se se svým autobusem vrátil do garáží. Esposito tvrdí, že s Fischerem v minulosti nebyly žádné problémy a nic nenasvědčovalo tomu, že by mohl napadnout cestujícího. Během disciplinárního řízení měl navíc nad svým činem vyjádřit lítost.

Lincoln, Nebraska, USA

Lincoln, Nebraska, USA

Autor:


Hlavní zprávy

NejčtenějšíDalší z rubriky

V Turecku narazil autobus do stromu u dálnice, zemřelo jedenáct lidí

Jedenáct lidí přišlo o život a dalších 46 bylo zraněno při nehodě autobusu,...

Jedenáct lidí přišlo o život a dalších 46 bylo zraněno při nehodě autobusu, která se stala v noci na sobotu na dálnici...

Senát USA neschválil rozpočet vlády, která teď nemá peníze na provoz

Kapitol, sídlo amerického Kongresu (8. listopadu 2016)

Americký Senát se nedokázal včas dohodnout na dočasném rozpočtu pro federální vládu Spojených států, která tak nyní...

Postupy SWAT i dětské porno. Zpráva odhalila přípravy masakru v Las Vegas

Stephen Paddock, domnělý střelec z Las Vegas, na nedatované fotografii z...

Vyšetřování střelby na hudebním festivalu v Las Vegas pokračuje i takřka čtyři měsíce po tragédii. Policie však velký...

Odvážné maminky ukazují poporodní bříška
Odvážné maminky ukazují poporodní bříška

Těhotenství je krásné období, během kterého se největší změny odehrávají uvnitř ženského těla. Rostoucí bříško, nově získaná kila, napnutá kůže - i tyhle proměny k němu ale patří.

Najdete na iDNES.cz