Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Pro děti

aktualizováno 
4. ne - 14.00: Rozum a Štěstí 11. ne - 14.00: Popelka 18. ne - 14.00: Obušku z pytle ven 25. ne - 14.00: Rozum a Štěstí v Divadle v Řeznick é, Řeznická 17: 3. so - 14.00: O hloupé žirafě a nezbedných pelikánech 17. so - 14.00: Stařík a vlčice 31. so - 14.00 - Princezna na hrášku

Divadlo Minaret Novotného lávka 1:

3. so - 16.00: Skřítci v údolí 4. ne - 16:00: Tři veselá prasátka 11. ne - 16.00: Stvoření světa 18. ne - 16.00 O Rusalce 24. so - 16.00: Tři veselá prasátka 25. ne - 16.00: Stvoření světa 31. so - 16.00: Skřítci v údolí

Divadlo v Dlouhé Dlouhá 39:

10. so - 15.00: Kdyby prase mělo křídla 17. so - 17.00: Jak jsem se ztratil aneb Malá vánoční povídka

Dejvické divadlo Zelená 15a:

3. so - 15.00: O zakletém hadovi 11. ne - 15.00: Dvanáct měsíčků 25. ne - 15.00: O Sněhurce 31. so - 15.00: O zakletém hadovi

Divadlo Akcent Ostrovského 3 (Ženské domovy):

4. ne - 14.00: Pan doktor a jeho zvířátka 11. ne - 14.00: Dřevěný vojáček a jeho přátelé 18. ne - 14.00: Palečkovy příhody 25. ne - 14.00: Zvědavé slůně

Divadlo na Královské cestě: hraje v Paláci Kinských, Staroměstské náměstí 12:

3., 10., 17., 24. a 31. so - 15.00: Dvanáct měsíčků 4., 11., 18. a 25. ne - 14.30: Popelka

Divadlo Solidarita Solidarity 1986:

4. ne - 14.30: Pohádky z proutěného koše 11. ne - 14.30: Čaroděj se zbláznil 18. ne - 14.30: Pohádkové vajíčko 25. ne - 14.30: Kašpar, čert a ježibaba

Divadlo Lhotka Novodvorská 151:

4. ne - 14.00 a 16.00: Šípková Růženka 11. ne - 15.00: Začarovaný les 17. so - 14.00 a 15.30: Perníková chaloupka 18. ne - 15.00: O hloupým Honzoj a hubatej Marjáně, která skrze peklo k napravení přijde 24. so - 14.00 a 15.30: O Plaváčkovi 25. ne - 15.00: Sněhová královna 31. so - 14.00 a 15.30: Kašpárkova strašidelná bota

Divadlo tety Poplety Hudební klub Meloun Michalská 12:

4. ne - 15.15: Teta Popleta a kouzelník 11. ne - 15.15: Z pekla štěstí 18. ne - 15.15: Ježibaba na návštěvě 25. ne - 15.15: Šípková Růženka

Chodovská vodní tvrz Ledvinova 9:

4. ne - 15.00: Trnkova zahrada 11. ne - 15.00: Kašpařinky z bedny 18. ne - 15.00: O Palečkovi 25. ne - 15.00: Kašpárek staví dům

Umělecká scéna Říše loutek Žatecká 1:

3. so - 14.00 a 16.00: Vy neznáte Krutihlava? 4. ne - 14.00 a 16.00: Kašpárkova maminka 10. so - 14.00 a 16.00 Obušku, z pytle ven! 11. ne - 14.00 a 16.00: Medvídek Ťupínek 17. so - 14.00 a 16.00: Čert a Káča 18. ne - 14.00 a 16.00: Vy neznáte Krutihlava? 24. so - 14.00 a 16.00: Kocour v botách 25. ne - 14.00 a 16.00: Kašpárek v pekle 31. so - 14.00 a 16.00: O pejskovi a kočičce

Pidivadlo Letohradská 44:

3. so - 15.00: Šťopka 4. ne - 15.00: Čarovná Barborka 10. so - 15.00: Čarovná Barborka 11. ne - 15.00: Branka zamčená na knoflík 17. so - 15.00: O Palečkovi 18. ne - 15.00: Čarovná Barborka 24. so - 15.00: Šťopka 25. ne - 15.00: O pejskovi a kočičce 31. so - 15.00: Kocour v botách

Loutkové divadlo Jiskra Klapkova 26:

3. so - 15.00: Němý Bobeš 4. ne - 10.00: Ferda Mravenec a jeho trampoty 10. so - 15.00: O krásné Johance z Crespiny a ošklivé Mahuleně 11. ne - 10.00: Ferda Mravenec a jeho trampoty 17. so - 15.00: Zlatovláska 18. ne - 10.00: Ferda Mravenec v mraveništi 24. so - 10.00: Dobrodružství opičáků Hupa a Hopa - 15.00: Honza, čert a kašpárek - 17.00: Skoro dekameron 25. ne - 10.00: Když Pánbůh chodil se sv.
4. ne - 14.00: Rozum a Štěstí 11. ne - 14.00: Popelka 18. ne - 14.00: Obušku z pytle ven 25. ne - 14.00: Rozum a Štěstí v Divadle v Řeznick é, Řeznická 17: 3. so - 14.00: O hloupé žirafě a nezbedných pelikánech 17. so - 14.00: Stařík a vlčice 31. so - 14.00 - Princezna na hrášku

Divadlo Minaret Novotného lávka 1:

3. so - 16.00: Skřítci v údolí 4. ne - 16:00: Tři veselá prasátka 11. ne - 16.00: Stvoření světa 18. ne - 16.00 O Rusalce 24. so - 16.00: Tři veselá prasátka 25. ne - 16.00: Stvoření světa 31. so - 16.00: Skřítci v údolí

Divadlo v Dlouhé Dlouhá 39:

10. so - 15.00: Kdyby prase mělo křídla 17. so - 17.00: Jak jsem se ztratil aneb Malá vánoční povídka

Dejvické divadlo Zelená 15a:

3. so - 15.00: O zakletém hadovi 11. ne - 15.00: Dvanáct měsíčků 25. ne - 15.00: O Sněhurce 31. so - 15.00: O zakletém hadovi

Divadlo Akcent Ostrovského 3 (Ženské domovy):

4. ne - 14.00: Pan doktor a jeho zvířátka 11. ne - 14.00: Dřevěný vojáček a jeho přátelé 18. ne - 14.00: Palečkovy příhody 25. ne - 14.00: Zvědavé slůně

Divadlo na Královské cestě: hraje v Paláci Kinských, Staroměstské náměstí 12:

3., 10., 17., 24. a 31. so - 15.00: Dvanáct měsíčků 4., 11., 18. a 25. ne - 14.30: Popelka

Divadlo Solidarita Solidarity 1986:

4. ne - 14.30: Pohádky z proutěného koše 11. ne - 14.30: Čaroděj se zbláznil 18. ne - 14.30: Pohádkové vajíčko 25. ne - 14.30: Kašpar, čert a ježibaba

Divadlo Lhotka Novodvorská 151:

4. ne - 14.00 a 16.00: Šípková Růženka 11. ne - 15.00: Začarovaný les 17. so - 14.00 a 15.30: Perníková chaloupka 18. ne - 15.00: O hloupým Honzoj a hubatej Marjáně, která skrze peklo k napravení přijde 24. so - 14.00 a 15.30: O Plaváčkovi 25. ne - 15.00: Sněhová královna 31. so - 14.00 a 15.30: Kašpárkova strašidelná bota

Divadlo tety Poplety Hudební klub Meloun Michalská 12:

4. ne - 15.15: Teta Popleta a kouzelník 11. ne - 15.15: Z pekla štěstí 18. ne - 15.15: Ježibaba na návštěvě 25. ne - 15.15: Šípková Růženka

Chodovská vodní tvrz Ledvinova 9:

4. ne - 15.00: Trnkova zahrada 11. ne - 15.00: Kašpařinky z bedny 18. ne - 15.00: O Palečkovi 25. ne - 15.00: Kašpárek staví dům

Umělecká scéna Říše loutek Žatecká 1:

3. so - 14.00 a 16.00: Vy neznáte Krutihlava? 4. ne - 14.00 a 16.00: Kašpárkova maminka 10. so - 14.00 a 16.00 Obušku, z pytle ven! 11. ne - 14.00 a 16.00: Medvídek Ťupínek 17. so - 14.00 a 16.00: Čert a Káča 18. ne - 14.00 a 16.00: Vy neznáte Krutihlava? 24. so - 14.00 a 16.00: Kocour v botách 25. ne - 14.00 a 16.00: Kašpárek v pekle 31. so - 14.00 a 16.00: O pejskovi a kočičce

Pidivadlo Letohradská 44:

3. so - 15.00: Šťopka 4. ne - 15.00: Čarovná Barborka 10. so - 15.00: Čarovná Barborka 11. ne - 15.00: Branka zamčená na knoflík 17. so - 15.00: O Palečkovi 18. ne - 15.00: Čarovná Barborka 24. so - 15.00: Šťopka 25. ne - 15.00: O pejskovi a kočičce 31. so - 15.00: Kocour v botách

Loutkové divadlo Jiskra Klapkova 26:

3. so - 15.00: Němý Bobeš 4. ne - 10.00: Ferda Mravenec a jeho trampoty 10. so - 15.00: O krásné Johance z Crespiny a ošklivé Mahuleně 11. ne - 10.00: Ferda Mravenec a jeho trampoty 17. so - 15.00: Zlatovláska 18. ne - 10.00: Ferda Mravenec v mraveništi 24. so - 10.00: Dobrodružství opičáků Hupa a Hopa - 15.00: Honza, čert a kašpárek - 17.00: Skoro dekameron 25. ne - 10.00: Když Pánbůh chodil se sv. Petrem po zemi 31. so - 15.00: Kočičiny kocoura Damiána

Dům dětí a mládeže hl. m. Prahy Karlínské spektrum Karlínské náměstí 7:

4. ne - 15.00: Láska ke třem pomerančům 11. ne - 15.00: Jackie And The Giant 25. ne -15.00 Královna Koloběžka I.

Kino Aero Biskupcova 31:

4. ne - 16.00: Devět měsíčků 11. ne - 16.00: Duhové bubliny 18. ne - 16.00: Pohádkové vajíčko 25. ne - 16.00: Zlatý kolovrat

Černé divadlo Animato Na Příkopě 10:

4., 11., 18. a 25. ne - 15.00: Povídání o pohádce aneb Trosečníkův sen

Dětský klub Sluníčko Vojtíškova 1783:

3. so - 15.00: Čaroděj se zbláznil 10. so - 15.00: Zahrada 17. so - 15.00: O princezně Zubejdě Solimánské 24. so - 15.00: Královské namlouvání 31. so - 15.00: O veselém hrobaři

Kulturní dům Jižního Města - Klubka Květnového vítězství 2126:

3. so - 14.00: Masopust 10. so - 16.30: Plaváček 17. so - 16.30: Honza a skřítkové 24. so - 16.30: Jak se Honza naučil bát 31. so - 16.30: O zakleté princezně

Klub Hájek Ovčí hájek 2549:

3. so - 15.00: Kocourkov 10. so - 15.00: Pohádky z proutěného koše 17. so - 15.00: Kouzelná rybí kostička 24. so - 15.00: Dětská karneval 31. so - 15.00: Jak čert Káču vystrašil

Klub Mlejn Kovářova 1615/4:

4. ne - 15.00: Nádherné úterý čili Slečna Brambůrková chodí po světě 11. ne - 15.00: Zlatovláska 18. ne - 15.00: Černošská pohádka 25. ne - 15.00: Kniha džunglí

Kulturní středisko Průhon Socháňova 1220:

3. so - 15.00: Vodník Loužička 10. so - 15.00: O čarodějné krčmě 17. so - 15.00: Kocour v botách 24. so - 15.00: Zakletý princ 31. so - 15.00: Velikonoční vajíčko







Hlavní zprávy

Další z rubriky

Tropická bouře Ophelia obarvila nebe nad jižní Anglií do oranžova a slunce do...
Ophelia zbarvila slunce doruda. Brexit vyvolal apokalypsu, psali šprýmaři

Tropická bouře Ophelia v pondělí obarvila nebe nad jižní Anglií do oranžova a slunce do ruda. Podle meteorologů šlo o důsledek lomu světla v mase vzduchu ze...  celý článek

Islandská geotermální elektrárna Hellisheiði
Elektrárna na Islandu odčerpává CO2 z atmosféry, ukládá ho do země

Geotermální elektrárna na Islandu testuje nový způsob snižování emisí oxidu uhličitého. Do provozu nasadila speciální zařízení, které tento skleníkový plyn...  celý článek

Arabsko-kurdské milice SDF dobyly z rukou bojovníků Islámský stát město Rakká...
Hlavní město Islámského státu padlo, bitva o Rakká trvala pět měsíců

Arabsko-kurdské milice SDF dobyly z rukou bojovníků Islámského státu město Rakká, jež dříve sloužilo jako hlavní město džihádistů v Sýrii. Bitva o město si od...  celý článek

Najdete na iDNES.cz



mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.