Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Pravidla soutěže Lednice plná piva

  9:41aktualizováno  9:41
Metropolitní Expres připravil ve spolupráci s dalšími společnostmi čtenářskou soutěže Lednice plná piva. Zde jsou její úplná pravidla:

I. Obecná ustanovení

1.            Soutěž Lednice plná piva (dále jen „soutěž“) probíhá na území České republiky.
Účastníkem soutěže se stává každý, kdo odešle stanoveným způsobem soutěžní SMS zprávu a  splní ostatní podmínky pro účast v soutěži.

2.            Organizátorem soutěže je společnost MAFRA, a. s., se sídlem Praha 5, Karla Engliše 519/11, PSČ 150 00, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka č. 1328 (dále jen „organizátor“).

3.            Soutěže se může zúčastnit fyzická osoba s trvalým pobytem na území České republiky starší 18 let. Z účasti v soutěži jsou vyloučeni zaměstnanci organizátora.

4.            Organizátor nemusí uchovávat dotazy účastníků a nemá povinnost na dotazy odpovídat. Organizátor soutěže si vyhrazuje právo soutěž kdykoliv zkrátit, přerušit nebo zrušit či změnit její pravidla. Organizátor soutěže si vyhrazuje právo ve sporných případech rozhodnout s konečnou platností dle vlastního uvážení.

5.            Vstupem do soutěže, tedy odesláním soutěžní SMS se všichni účastníci zavazují dodržovat i její pravidla.

II. Osobnostní práva a ochrana osobních údajů

1.            Účastí v soutěži každý účastník souhlasí s tím, že organizátor soutěže je oprávněn užít jména,  a podobizny výherců ve sdělovacích prostředcích s tím, že mohou být pořizovány a zveřejňovány jejich zvukové nebo obrazové anebo zvukověobrazové záznamy.

2.            Telefonní čísla účastníků soutěže budou organizátorem využita pouze k vyhodnocení soutěže a ke kontaktování výherců.

III. Mechanismus soutěže

1.            Soutěž je rozdělena do dvou částí, a to na hlavní soutěž a soutěž o denní výhry.

2.            Hlavní soutěž bude probíhat od 24.7.2006 do 18.8.2006. Bude mít čtyři kola, z nichž každé bude trvat jeden pracovní týden (pondělí až pátek). Pro každý soutěžní týden (tedy pro každé soutěžní kolo) bude v deníku Metropolitní expres zveřejněna 1 soutěžní otázka. Účastník soutěže zašle odpověď na soutěžní otázku prostřednictvím SMS zprávy ve tvaru: MEX LEDNICE a odpověď na soutěžní otázku na číslo 724 245 484. Odpověď musí být ve stanoveném tvaru odeslána účastníkem soutěže vždy nejpozději do pátku 24.00 hodin příslušného soutěžního týdne. Organizátor vždy v neděli příslušného soutěžního týdne vylosuje z doručených správných odpovědí na soutěžní otázku 1 výherce.

3.            Soutěž o denní výhry bude probíhat po celou dobu trvání hlavní soutěže, tzn. všechna čtyři soutěžní kola. Každý den po dobu trvání soutěže bude v deníku Metropolitní expres otištěna soutěžní otázka s variantami odpovědí. Účastník soutěže zašle odpověď na soutěžní otázku prostřednictvím SMS zprávy ve tvaru: MEX PIVO A, B nebo C na číslo 724 245 484. Odpověď musí být ve stanoveném tvaru odeslána účastníkem soutěže vždy nejpozději do 18.00 hodin příslušného soutěžního dne. Organizátor ještě tentýž soutěžní den  vylosuje z doručených správných odpovědí na soutěžní otázku tři výherce.

 

IV. Výhry a jejich předání

1.             Všechny výhry v soutěži jsou výhrami netto, tedy po odvedení případné srážkové daně.

2.             Výhrami v hlavní soutěži jsou lednice Whirpool naplněné pivem Staropramen, a to modely ARC 5753 pro všechny 4 soutěžní týdny. Výhrami v soutěži o denní výhry jsou kartóny piva Staropramen, tedy 1 výhru představuje 1 karton piva Staropramen.

3.             Organizátor kontaktuje výherce prostřednictvím telefonních čísel, ze kterých byly odeslány soutěžní SMS zprávy, a sdělí jim čas předání výher. Výhry budou předány v sídle organizátora, popř. partnerů soutěže.

4.             Výhry v soutěži nejsou soudně vymahatelné.

V. Zveřejnění pravidel

Tato úplná, pro hru závazná pravidla, budou zveřejněna v den zahájení soutěže - 24.července 2006  v deníku Metropolitní Expres a po celou dobu trvání soutěže budou zpřístupněna i na internetových stránkách deníku http://www.expresdenik.cz.

 Hlavní zprávy

Další z rubriky

Předseda KDU-ČSL Pavel Bělobrádek ve volebním štábu strany v Praze. (21. října...
Ve Sněmovně jsme, ale za úspěch to nepovažujeme, říkají lidovci

Očekávání strany KDU-ČSL se nenaplnila a ačkoli ve Sněmovně získala deset mandátů, na předsedovi Pavlu Bělobrádkovi bylo znát, že spokojený není. „Nemůžeme být...  celý článek

Ponurá nálada vládne ve volebním štábu jihomoravských sociálních demokratů. Ve...
Onderka se vrací. Exprimátora Brna dostalo kroužkování do Sněmovny

Bývalý brněnský primátor Roman Onderka zažívá velký návrat do politiky. Stane se poslancem za sociální demokracii, přestože byl na kandidátce až na...  celý článek

Ivan Bartoš ve volebním štábu Pirátů v Praze. (21. října 2017)
U Pirátů začal mejdan. Připadám si jako Steve Jobs, vtipkoval Bartoš

Pirátská strana si před volbami dala podle řady lidí nereálný cíl překonat ve volbách hranici deseti procent. To, že se jí to nakonec podařilo, vzbudilo v...  celý článek

Najdete na iDNES.czmobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.