Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Pravidla soutěže Lednice plná piva

  9:41aktualizováno  9:41
Metropolitní Expres připravil ve spolupráci s dalšími společnostmi čtenářskou soutěže Lednice plná piva. Zde jsou její úplná pravidla:

I. Obecná ustanovení

1.            Soutěž Lednice plná piva (dále jen „soutěž“) probíhá na území České republiky.
Účastníkem soutěže se stává každý, kdo odešle stanoveným způsobem soutěžní SMS zprávu a  splní ostatní podmínky pro účast v soutěži.

2.            Organizátorem soutěže je společnost MAFRA, a. s., se sídlem Praha 5, Karla Engliše 519/11, PSČ 150 00, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka č. 1328 (dále jen „organizátor“).

3.            Soutěže se může zúčastnit fyzická osoba s trvalým pobytem na území České republiky starší 18 let. Z účasti v soutěži jsou vyloučeni zaměstnanci organizátora.

4.            Organizátor nemusí uchovávat dotazy účastníků a nemá povinnost na dotazy odpovídat. Organizátor soutěže si vyhrazuje právo soutěž kdykoliv zkrátit, přerušit nebo zrušit či změnit její pravidla. Organizátor soutěže si vyhrazuje právo ve sporných případech rozhodnout s konečnou platností dle vlastního uvážení.

5.            Vstupem do soutěže, tedy odesláním soutěžní SMS se všichni účastníci zavazují dodržovat i její pravidla.

II. Osobnostní práva a ochrana osobních údajů

1.            Účastí v soutěži každý účastník souhlasí s tím, že organizátor soutěže je oprávněn užít jména,  a podobizny výherců ve sdělovacích prostředcích s tím, že mohou být pořizovány a zveřejňovány jejich zvukové nebo obrazové anebo zvukověobrazové záznamy.

2.            Telefonní čísla účastníků soutěže budou organizátorem využita pouze k vyhodnocení soutěže a ke kontaktování výherců.

III. Mechanismus soutěže

1.            Soutěž je rozdělena do dvou částí, a to na hlavní soutěž a soutěž o denní výhry.

2.            Hlavní soutěž bude probíhat od 24.7.2006 do 18.8.2006. Bude mít čtyři kola, z nichž každé bude trvat jeden pracovní týden (pondělí až pátek). Pro každý soutěžní týden (tedy pro každé soutěžní kolo) bude v deníku Metropolitní expres zveřejněna 1 soutěžní otázka. Účastník soutěže zašle odpověď na soutěžní otázku prostřednictvím SMS zprávy ve tvaru: MEX LEDNICE a odpověď na soutěžní otázku na číslo 724 245 484. Odpověď musí být ve stanoveném tvaru odeslána účastníkem soutěže vždy nejpozději do pátku 24.00 hodin příslušného soutěžního týdne. Organizátor vždy v neděli příslušného soutěžního týdne vylosuje z doručených správných odpovědí na soutěžní otázku 1 výherce.

3.            Soutěž o denní výhry bude probíhat po celou dobu trvání hlavní soutěže, tzn. všechna čtyři soutěžní kola. Každý den po dobu trvání soutěže bude v deníku Metropolitní expres otištěna soutěžní otázka s variantami odpovědí. Účastník soutěže zašle odpověď na soutěžní otázku prostřednictvím SMS zprávy ve tvaru: MEX PIVO A, B nebo C na číslo 724 245 484. Odpověď musí být ve stanoveném tvaru odeslána účastníkem soutěže vždy nejpozději do 18.00 hodin příslušného soutěžního dne. Organizátor ještě tentýž soutěžní den  vylosuje z doručených správných odpovědí na soutěžní otázku tři výherce.

 

IV. Výhry a jejich předání

1.             Všechny výhry v soutěži jsou výhrami netto, tedy po odvedení případné srážkové daně.

2.             Výhrami v hlavní soutěži jsou lednice Whirpool naplněné pivem Staropramen, a to modely ARC 5753 pro všechny 4 soutěžní týdny. Výhrami v soutěži o denní výhry jsou kartóny piva Staropramen, tedy 1 výhru představuje 1 karton piva Staropramen.

3.             Organizátor kontaktuje výherce prostřednictvím telefonních čísel, ze kterých byly odeslány soutěžní SMS zprávy, a sdělí jim čas předání výher. Výhry budou předány v sídle organizátora, popř. partnerů soutěže.

4.             Výhry v soutěži nejsou soudně vymahatelné.

V. Zveřejnění pravidel

Tato úplná, pro hru závazná pravidla, budou zveřejněna v den zahájení soutěže - 24.července 2006  v deníku Metropolitní Expres a po celou dobu trvání soutěže budou zpřístupněna i na internetových stránkách deníku http://www.expresdenik.cz.

 Hlavní zprávy

Další z rubriky

Syrský uprchlický tábor Zátarí v Jordánsku (7. prosince 2014).
Miliony z Česka na pomoc Syřanům v uprchlických táborech v Jordánsku

Další miliony korun z České republiky zamíří na pomoc Jordánsku, kde v uprchlických táborech žije dlouhodobě více než milion lidí. Ti utekli z válčící Sýrie....  celý článek

Sníh - děti - sáňky - volný čas - zábava
Jarní prázdniny 2018

Týdenní jarní prázdniny jsou na základních a středních školách v roce 2018 rozloženy v termínech od 5. února do 18. března. Přinášíme úplný přehled...  celý článek

Stavba dálnice D8 v Prackovicích nad Labem.
Ústavní stížnost míří na část stavebního zákona, která omezuje spolky

Nedávno přijatá novela stavebního zákona míří k Ústavnímu soudu. Stížnost podává sedmnáct senátorů. Napadají tu část novely, která ruší možnost účasti spolků...  celý článek

Soutěž: Vyhrajte zásobu dobrot pro nejmenší
Soutěž: Vyhrajte zásobu dobrot pro nejmenší

Chcete svému drobečkovi zpestřit jídelníček? Soutěžte o balíček plný dobrot.

Najdete na iDNES.czmobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.