Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Zobrazit:
v abecedním pořadí / podle stranické příslušnosti / podle krajů

A
Adam Petr, nezařazení
Adam Vojtěch, KSČM
Adamec Ivan, ODS
Adámek František, ČSSD
Adamová Markéta, TOP 09
Antonín Pavel, ČSSD
B
Babiš Andrej, ANO 2011
Babiš Miloš, ANO 2011
Balaštíková Margita, ANO 2011
Bartošek Jan, KDU-ČSL
Bebarová Rujbrová Zuzka, KSČM
Běhounek Jiří, ČSSD
Bělobrádek Pavel, KDU-ČSL
Benda Marek, ODS
Bendl Petr, ODS
Benešík Ondřej, KDU-ČSL
Benešová Marie, ČSSD
Berdychová Martina, ANO 2011
Berkovec Stanislav, ANO 2011
Bezecný Zdeněk, TOP 09
Beznoska Adolf, ODS
Birke Jan, ČSSD
Blažek Pavel, ODS
Bohdalová Vlasta, ČSSD
Böhnisch Robin, ČSSD
Borka Jaroslav, KSČM
Brabec Richard, ANO 2011
Brázdil Milan, ANO 2011
Č
Černoch Marek, Úsvit
Černochová Jana, ODS
Černý Alexander, KSČM
Černý Karel, ČSSD
Čihák Pavel, ANO 2011
Číp René, KSČM
D
Dobešová Ivana, ANO 2011
Dolejš Jiří, KSČM
Dolejš Richard, ČSSD
F
Faltýnek Jaroslav, ANO 2011
Farský Jan, TOP 09
Fiala Petr, ODS
Fiala Radim, nezařazení
Fiedler Karel, nezařazení
Fichtner Matěj, ANO 2011
Filip Vojtěch, KSČM
Fischerová Jana, ODS
Foldyna Jaroslav, ČSSD
G
Gabal Ivan, KDU-ČSL
Gabrhel Vlastimil, ČSSD
Gazdík Petr, TOP 09
Golasowská Pavla, KDU-ČSL
Grebeníček Miroslav, KSČM
Grospič Stanislav, KSČM
H
Hájek Josef, ANO 2011
Halíková Milada, KSČM
Hamáček Jan, ČSSD
Havíř Pavel, ČSSD
Havlová Olga, Úsvit
Heger Leoš, TOP 09
Herman Daniel, KDU-ČSL
Hnyková Jana, Úsvit
Holeček Jiří, ANO 2011
Holeček Radim, ODS
Holík Jaroslav, nezařazení
Holík Pavel, ČSSD
Horáček Václav, TOP 09
Hovorka Ludvík, KDU-ČSL
Hubáčková Gabriela, KSČM
Huml Stanislav, ČSSD
CH
Chalánková Jitka, TOP 09
Chalupa Bohuslav, ANO 2011
Chovanec Milan, ČSSD
Chvojka Jan, ČSSD
J
Jakubčík Igor, ČSSD
Jandák Vítězslav, ČSSD
Janulík Miloslav, ANO 2011
Jírovcová Aulická Hana, KSČM
Junek Jiří, KDU-ČSL
Jurečka Marián, KDU-ČSL
K
Kádner David, Úsvit
Kailová Zuzana, ČSSD
Kalousek Miroslav, TOP 09
Kaňkovský Vít, KDU-ČSL
Karamazov Simeon, ODS
Kasal David, ANO 2011
Klán Jan, KSČM
Klaška Jaroslav, KDU-ČSL
Klučka Václav, ČSSD
Kolovratník Martin, ANO 2011
Komárek Martin, ANO 2011
Koníček Vladimír, KSČM
Korte Daniel, TOP 09
Kořenek Petr, ČSSD
Koskuba Jiří, ČSSD
Kostřica Rom, TOP 09
Kott Josef, ANO 2011
Koubek Jiří, TOP 09
Kováčik Pavel, KSČM
Kovářová Věra, TOP 09
Krákora Jaroslav, ČSSD
Kubíček Roman, ANO 2011
Kučera Michal, TOP 09
Kudela Petr, KDU-ČSL
L
Langšádlová Helena, TOP 09
Lank Martin, Úsvit
Laudát František, TOP 09
Lobkowicz Jaroslav, TOP 09
Lorencová Jana, ANO 2011
Luzar Leo, KSČM
M
Mackovík Stanislav, KSČM
Marková Soňa, KSČM
Matušovská Květa, KSČM
Maxová Radka, ANO 2011
Mihola Jiří, KDU-ČSL
Mládek Jan, ČSSD
N
Nekl Josef, KSČM
Němcová Miroslava, ODS
Nohavová Alena, KSČM
Nováková Nina, TOP 09
Novotný Josef, ČSSD
Novotný Martin, ODS
Nykl Igor, ANO 2011
Nytrová Pavlína, ČSSD
O
Okamura Tomio, nezařazení
Okleštěk Ladislav, ANO 2011
Ondráček Zdeněk, KSČM
Opálka Miroslav, KSČM
P
Pastuchová Jana, ANO 2011
Pavera Herbert, TOP 09
Pecková Gabriela, TOP 09
Pěnčíková Marie, KSČM
Petrů Jiří, ČSSD
Pfléger Stanislav, ANO 2011
Pilný Ivan, ANO 2011
Pleticha Lukáš, ČSSD
Plíšek Martin, TOP 09
Ploc Pavel, ČSSD
Plzák Pavel, ANO 2011
Pojezný Ivo, KSČM
Pokorná Jermanová Jaroslava, ANO 2011
Pražák Karel, nezařazení
Procházka Roman, ANO 2011
Putnová Anna, TOP 09
R
Rais Karel, ANO 2011
Rykala Adam, ČSSD
S
Seďa Antonín, ČSSD
Sedláček Jan, ANO 2011
Sedlář Martin, ANO 2011
Semelová Marta, KSČM
Schwarz Bronislav, ANO 2011
Schwarzenberg Karel, TOP 09
Skalický Jiří, TOP 09
Sklenák Roman, ČSSD
Snopek Václav, KSČM
Sobotka Bohuslav, ČSSD
Soukup Zdeněk, ANO 2011
Stanjura Zbyněk, ODS
Strnadlová Miroslava, ČSSD
Stropnický Martin, ANO 2011
Stupčuk Štěpán, ČSSD
Svoboda Bohuslav, ODS
Syblík Zdeněk, ČSSD
Sylor Andrle Karel Augustin, Úsvit
Š
Šánová Zuzana, ANO 2011
Šarapatka Milan, nezařazení
Šenfeld Josef, KSČM
Šidlo Karel, KSČM
Šincl Ladislav, ČSSD
Šrámek Pavel, ANO 2011
Štětina Jiří, Úsvit
T
Tejc Jeroným, ČSSD
Toufar Lubomír, ČSSD
Tureček Karel, ANO 2011
U
Uhlík Josef, KDU-ČSL
Urban Milan, ČSSD
V
Váhalová Dana, ČSSD
Vácha František, TOP 09
Valenta Jiří, KSČM
Válková Helena, ANO 2011
Váňa Roman, ČSSD
Velebný Ladislav, ČSSD
Vilímec Vladislav, ODS
Volčík Pavel, ANO 2011
Volný Jan, ANO 2011
Vondráček Radek, ANO 2011
Vondrášek Josef, KSČM
Vostrá Miloslava, KSČM
Votava Václav, ČSSD
Vozdecký Josef, ANO 2011
Vozka Vlastimil, ANO 2011
Vyzula Rostislav, ANO 2011
W
Wernerová Markéta, ČSSD
Z
Zahradníček Josef, KSČM
Zahradník Jan, ODS
Zaorálek Lubomír, ČSSD
Zavadil Jaroslav, ČSSD
Zelienková Kristýna, nezařazení
Zemánek Jiří, ČSSD
Zemek Václav, ČSSD
Zlatuška Jiří, ANO 2011
Ž
Ženíšek Marek, TOP 09
ANO 2011
Babiš Andrej, ANO 2011
Babiš Miloš, ANO 2011
Balaštíková Margita, ANO 2011
Berdychová Martina, ANO 2011
Berkovec Stanislav, ANO 2011
Brabec Richard, ANO 2011
Brázdil Milan, ANO 2011
Čihák Pavel, ANO 2011
Dobešová Ivana, ANO 2011
Faltýnek Jaroslav, ANO 2011
Fichtner Matěj, ANO 2011
Hájek Josef, ANO 2011
Holeček Jiří, ANO 2011
Chalupa Bohuslav, ANO 2011
Janulík Miloslav, ANO 2011
Kasal David, ANO 2011
Kolovratník Martin, ANO 2011
Komárek Martin, ANO 2011
Kott Josef, ANO 2011
Kubíček Roman, ANO 2011
Lorencová Jana, ANO 2011
Maxová Radka, ANO 2011
Nykl Igor, ANO 2011
Okleštěk Ladislav, ANO 2011
Pastuchová Jana, ANO 2011
Pfléger Stanislav, ANO 2011
Pilný Ivan, ANO 2011
Plzák Pavel, ANO 2011
Pokorná Jermanová Jaroslava, ANO 2011
Procházka Roman, ANO 2011
Rais Karel, ANO 2011
Sedláček Jan, ANO 2011
Sedlář Martin, ANO 2011
Schwarz Bronislav, ANO 2011
Soukup Zdeněk, ANO 2011
Stropnický Martin, ANO 2011
Šánová Zuzana, ANO 2011
Šrámek Pavel, ANO 2011
Tureček Karel, ANO 2011
Válková Helena, ANO 2011
Volčík Pavel, ANO 2011
Volný Jan, ANO 2011
Vondráček Radek, ANO 2011
Vozdecký Josef, ANO 2011
Vozka Vlastimil, ANO 2011
Vyzula Rostislav, ANO 2011
Zlatuška Jiří, ANO 2011
KDU-ČSL
Bartošek Jan, KDU-ČSL
Bělobrádek Pavel, KDU-ČSL
Benešík Ondřej, KDU-ČSL
Gabal Ivan, KDU-ČSL
Golasowská Pavla, KDU-ČSL
Herman Daniel, KDU-ČSL
Hovorka Ludvík, KDU-ČSL
Junek Jiří, KDU-ČSL
Jurečka Marián, KDU-ČSL
Kaňkovský Vít, KDU-ČSL
Klaška Jaroslav, KDU-ČSL
Kudela Petr, KDU-ČSL
Mihola Jiří, KDU-ČSL
Uhlík Josef, KDU-ČSL
Úsvit
Černoch Marek, Úsvit
Havlová Olga, Úsvit
Hnyková Jana, Úsvit
Kádner David, Úsvit
Lank Martin, Úsvit
Sylor Andrle Karel Augustin, Úsvit
Štětina Jiří, Úsvit
ČSSD
Adámek František, ČSSD
Antonín Pavel, ČSSD
Běhounek Jiří, ČSSD
Benešová Marie, ČSSD
Birke Jan, ČSSD
Bohdalová Vlasta, ČSSD
Böhnisch Robin, ČSSD
Černý Karel, ČSSD
Dolejš Richard, ČSSD
Foldyna Jaroslav, ČSSD
Gabrhel Vlastimil, ČSSD
Hamáček Jan, ČSSD
Havíř Pavel, ČSSD
Holík Pavel, ČSSD
Huml Stanislav, ČSSD
Chovanec Milan, ČSSD
Chvojka Jan, ČSSD
Jakubčík Igor, ČSSD
Jandák Vítězslav, ČSSD
Kailová Zuzana, ČSSD
Klučka Václav, ČSSD
Kořenek Petr, ČSSD
Koskuba Jiří, ČSSD
Krákora Jaroslav, ČSSD
Mládek Jan, ČSSD
Novotný Josef, ČSSD
Nytrová Pavlína, ČSSD
Petrů Jiří, ČSSD
Pleticha Lukáš, ČSSD
Ploc Pavel, ČSSD
Rykala Adam, ČSSD
Seďa Antonín, ČSSD
Sklenák Roman, ČSSD
Sobotka Bohuslav, ČSSD
Strnadlová Miroslava, ČSSD
Stupčuk Štěpán, ČSSD
Syblík Zdeněk, ČSSD
Šincl Ladislav, ČSSD
Tejc Jeroným, ČSSD
Toufar Lubomír, ČSSD
Urban Milan, ČSSD
Váhalová Dana, ČSSD
Váňa Roman, ČSSD
Velebný Ladislav, ČSSD
Votava Václav, ČSSD
Wernerová Markéta, ČSSD
Zaorálek Lubomír, ČSSD
Zavadil Jaroslav, ČSSD
Zemánek Jiří, ČSSD
Zemek Václav, ČSSD
ODS
Adamec Ivan, ODS
Benda Marek, ODS
Bendl Petr, ODS
Beznoska Adolf, ODS
Blažek Pavel, ODS
Černochová Jana, ODS
Fiala Petr, ODS
Fischerová Jana, ODS
Holeček Radim, ODS
Karamazov Simeon, ODS
Němcová Miroslava, ODS
Novotný Martin, ODS
Stanjura Zbyněk, ODS
Svoboda Bohuslav, ODS
Vilímec Vladislav, ODS
Zahradník Jan, ODS
KSČM
Adam Vojtěch, KSČM
Bebarová Rujbrová Zuzka, KSČM
Borka Jaroslav, KSČM
Černý Alexander, KSČM
Číp René, KSČM
Dolejš Jiří, KSČM
Filip Vojtěch, KSČM
Grebeníček Miroslav, KSČM
Grospič Stanislav, KSČM
Halíková Milada, KSČM
Hubáčková Gabriela, KSČM
Jírovcová Aulická Hana, KSČM
Klán Jan, KSČM
Koníček Vladimír, KSČM
Kováčik Pavel, KSČM
Luzar Leo, KSČM
Mackovík Stanislav, KSČM
Marková Soňa, KSČM
Matušovská Květa, KSČM
Nekl Josef, KSČM
Nohavová Alena, KSČM
Ondráček Zdeněk, KSČM
Opálka Miroslav, KSČM
Pěnčíková Marie, KSČM
Pojezný Ivo, KSČM
Semelová Marta, KSČM
Snopek Václav, KSČM
Šenfeld Josef, KSČM
Šidlo Karel, KSČM
Valenta Jiří, KSČM
Vondrášek Josef, KSČM
Vostrá Miloslava, KSČM
Zahradníček Josef, KSČM
TOP 09
Adamová Markéta, TOP 09
Bezecný Zdeněk, TOP 09
Farský Jan, TOP 09
Gazdík Petr, TOP 09
Heger Leoš, TOP 09
Horáček Václav, TOP 09
Chalánková Jitka, TOP 09
Kalousek Miroslav, TOP 09
Korte Daniel, TOP 09
Kostřica Rom, TOP 09
Koubek Jiří, TOP 09
Kovářová Věra, TOP 09
Kučera Michal, TOP 09
Langšádlová Helena, TOP 09
Laudát František, TOP 09
Lobkowicz Jaroslav, TOP 09
Nováková Nina, TOP 09
Pavera Herbert, TOP 09
Pecková Gabriela, TOP 09
Plíšek Martin, TOP 09
Putnová Anna, TOP 09
Schwarzenberg Karel, TOP 09
Skalický Jiří, TOP 09
Vácha František, TOP 09
Ženíšek Marek, TOP 09
nezařazení
Adam Petr, nezařazení
Fiala Radim, nezařazení
Fiedler Karel, nezařazení
Holík Jaroslav, nezařazení
Okamura Tomio, nezařazení
Pražák Karel, nezařazení
Šarapatka Milan, nezařazení
Zelienková Kristýna, nezařazení
Jihočeský
Kubíček Roman, ANO 2011
Maxová Radka, ANO 2011
Bohdalová Vlasta, ČSSD
Jandák Vítězslav, ČSSD
Mládek Jan, ČSSD
Bartošek Jan, KDU-ČSL
Filip Vojtěch, KSČM
Nohavová Alena, KSČM
Pražák Karel, nezařazení
Zahradník Jan, ODS
Bezecný Zdeněk, TOP 09
Vácha František, TOP 09
Jihomoravský
Chalupa Bohuslav, ANO 2011
Janulík Miloslav, ANO 2011
Rais Karel, ANO 2011
Stropnický Martin, ANO 2011
Vyzula Rostislav, ANO 2011
Gabrhel Vlastimil, ČSSD
Petrů Jiří, ČSSD
Sklenák Roman, ČSSD
Sobotka Bohuslav, ČSSD
Tejc Jeroným, ČSSD
Toufar Lubomír, ČSSD
Klaška Jaroslav, KDU-ČSL
Mihola Jiří, KDU-ČSL
Uhlík Josef, KDU-ČSL
Adam Vojtěch, KSČM
Bebarová Rujbrová Zuzka, KSČM
Grebeníček Miroslav, KSČM
Pojezný Ivo, KSČM
Adam Petr, nezařazení
Blažek Pavel, ODS
Fiala Petr, ODS
Kostřica Rom, TOP 09
Putnová Anna, TOP 09
Karlovarský
Procházka Roman, ANO 2011
Soukup Zdeněk, ANO 2011
Novotný Josef, ČSSD
Wernerová Markéta, ČSSD
Borka Jaroslav, KSČM
Praha
Babiš Andrej, ANO 2011
Fichtner Matěj, ANO 2011
Holeček Jiří, ANO 2011
Válková Helena, ANO 2011
Zlatuška Jiří, ANO 2011
Adámek František, ČSSD
Koskuba Jiří, ČSSD
Stupčuk Štěpán, ČSSD
Zavadil Jaroslav, ČSSD
Herman Daniel, KDU-ČSL
Dolejš Jiří, KSČM
Semelová Marta, KSČM
Šarapatka Milan, nezařazení
Benda Marek, ODS
Černochová Jana, ODS
Němcová Miroslava, ODS
Svoboda Bohuslav, ODS
Adamová Markéta, TOP 09
Korte Daniel, TOP 09
Koubek Jiří, TOP 09
Laudát František, TOP 09
Pecková Gabriela, TOP 09
Plíšek Martin, TOP 09
Schwarzenberg Karel, TOP 09
Královéhradecký
Berdychová Martina, ANO 2011
Pilný Ivan, ANO 2011
Plzák Pavel, ANO 2011
Birke Jan, ČSSD
Böhnisch Robin, ČSSD
Bělobrádek Pavel, KDU-ČSL
Marková Soňa, KSČM
Ondráček Zdeněk, KSČM
Adamec Ivan, ODS
Heger Leoš, TOP 09
Štětina Jiří, Úsvit
Liberecký
Komárek Martin, ANO 2011
Pastuchová Jana, ANO 2011
Pleticha Lukáš, ČSSD
Ploc Pavel, ČSSD
Mackovík Stanislav, KSČM
Farský Jan, TOP 09
Horáček Václav, TOP 09
Hnyková Jana, Úsvit
Moravskoslezský
Hájek Josef, ANO 2011
Lorencová Jana, ANO 2011
Nykl Igor, ANO 2011
Sedláček Jan, ANO 2011
Sedlář Martin, ANO 2011
Klučka Václav, ČSSD
Nytrová Pavlína, ČSSD
Rykala Adam, ČSSD
Šincl Ladislav, ČSSD
Váhalová Dana, ČSSD
Velebný Ladislav, ČSSD
Zaorálek Lubomír, ČSSD
Golasowská Pavla, KDU-ČSL
Kudela Petr, KDU-ČSL
Číp René, KSČM
Halíková Milada, KSČM
Luzar Leo, KSČM
Opálka Miroslav, KSČM
Fiedler Karel, nezařazení
Stanjura Zbyněk, ODS
Pavera Herbert, TOP 09
Havlová Olga, Úsvit
Olomoucký
Brázdil Milan, ANO 2011
Faltýnek Jaroslav, ANO 2011
Okleštěk Ladislav, ANO 2011
Holík Pavel, ČSSD
Váňa Roman, ČSSD
Zemánek Jiří, ČSSD
Jurečka Marián, KDU-ČSL
Černý Alexander, KSČM
Nekl Josef, KSČM
Fiala Radim, nezařazení
Novotný Martin, ODS
Chalánková Jitka, TOP 09
Pardubický
Kasal David, ANO 2011
Kolovratník Martin, ANO 2011
Havíř Pavel, ČSSD
Chvojka Jan, ČSSD
Junek Jiří, KDU-ČSL
Matušovská Květa, KSČM
Snopek Václav, KSČM
Karamazov Simeon, ODS
Skalický Jiří, TOP 09
Sylor Andrle Karel Augustin, Úsvit
Plzeňský
Šrámek Pavel, ANO 2011
Volný Jan, ANO 2011
Vozdecký Josef, ANO 2011
Chovanec Milan, ČSSD
Jakubčík Igor, ČSSD
Votava Václav, ČSSD
Šidlo Karel, KSČM
Valenta Jiří, KSČM
Vilímec Vladislav, ODS
Lobkowicz Jaroslav, TOP 09
Ženíšek Marek, TOP 09
Středočeský
Babiš Miloš, ANO 2011
Berkovec Stanislav, ANO 2011
Čihák Pavel, ANO 2011
Dobešová Ivana, ANO 2011
Pokorná Jermanová Jaroslava, ANO 2011
Dolejš Richard, ČSSD
Hamáček Jan, ČSSD
Huml Stanislav, ČSSD
Syblík Zdeněk, ČSSD
Urban Milan, ČSSD
Zemek Václav, ČSSD
Gabal Ivan, KDU-ČSL
Grospič Stanislav, KSČM
Klán Jan, KSČM
Vondrášek Josef, KSČM
Vostrá Miloslava, KSČM
Okamura Tomio, nezařazení
Zelienková Kristýna, nezařazení
Bendl Petr, ODS
Beznoska Adolf, ODS
Kalousek Miroslav, TOP 09
Kovářová Věra, TOP 09
Langšádlová Helena, TOP 09
Nováková Nina, TOP 09
Černoch Marek, Úsvit
Ústecký
Brabec Richard, ANO 2011
Pfléger Stanislav, ANO 2011
Schwarz Bronislav, ANO 2011
Vozka Vlastimil, ANO 2011
Benešová Marie, ČSSD
Foldyna Jaroslav, ČSSD
Kailová Zuzana, ČSSD
Krákora Jaroslav, ČSSD
Hubáčková Gabriela, KSČM
Jírovcová Aulická Hana, KSČM
Šenfeld Josef, KSČM
Holeček Radim, ODS
Kučera Michal, TOP 09
Kádner David, Úsvit
Vysočina
Kott Josef, ANO 2011
Šánová Zuzana, ANO 2011
Tureček Karel, ANO 2011
Antonín Pavel, ČSSD
Běhounek Jiří, ČSSD
Černý Karel, ČSSD
Kaňkovský Vít, KDU-ČSL
Kováčik Pavel, KSČM
Zahradníček Josef, KSČM
Fischerová Jana, ODS
Lank Martin, Úsvit
Zlínský
Balaštíková Margita, ANO 2011
Volčík Pavel, ANO 2011
Vondráček Radek, ANO 2011
Kořenek Petr, ČSSD
Seďa Antonín, ČSSD
Strnadlová Miroslava, ČSSD
Benešík Ondřej, KDU-ČSL
Hovorka Ludvík, KDU-ČSL
Koníček Vladimír, KSČM
Pěnčíková Marie, KSČM
Holík Jaroslav, nezařazení
Gazdík Petr, TOP 09

Náhrady pod lupou

Redakce iDNES.cz si vyžádala od Poslanecké sněmovny přehled všech náhrad, na které mají nárok jednotliví poslanci. Většina z nich dokáže nabízené možnosti vyčerpat na maximum. Podívejte se, jak poslanci čerpali náhrady na ubytování, telefony či na asistenty. Redakce zároveň porovnala, jak na poslaneckých náhradách vydělávají i jednotlivé strany. Zákonodárci si totiž platí pronájem v budovách, které strany vlastní. Údaje jsou za rok 2015, data za loňský rok zatím nejsou k dispozici.

Autor projektu

Vojtěch Srnka

Produkce

Pavel Kočička, Martin Šrámek

Programátoři

Josef Weiss, Luboš Rota



Najdete na iDNES.cz



mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.