Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Kluby

aktualizováno 
3. 3. Mark Aanderud Trio, 21.00 4. 3. Chicken Soup, 21.00 5. 3. A.
3. 3. Mark Aanderud Trio, 21.00 4. 3. Chicken Soup, 21.00 5. 3. A.S.P.M., 21.00 6. 3. Jiří Stivín a Co., 21.00 7. 3. Agharta gang, 21.00 8. 3. František Uhlíř Team, 21.00 9. 3. Zdeněk Fišer Group, 21.00 10. 3. František Kop Quartet, 21.00 11. 3. Flavoured Ensemble, 21.00 12. 3. Safe Jazz, 21.00 13. 3. Gumbo, 21.00 14. 3. Limited edition, 21.00 15. 3. Petr Zeman Quintet, 21.00 16. 3. Leona Prokopcová Group, 21.00 17. 3. Impuls, 21.00 18. 3. Hot Line, 21.00 19. 3. František Kop Quartet, 21.00 20. 3. Vlasta Průchová a Swinging Q, 21.00 21. 3. Jiří Stivín a Co., 21.00 22. 3. Hot Line, 21.00 23. 3. Yvonne Sanchez group, 21.00 24. 3. Vibe Fantasy, 21.00 25. 3. Leona Prokopcová Group, 21.00 26. 3. A.S.P.M., 21.00 27. 3.-28. 3. Luboš Andršt Group, 21.00 29. 3. Vlasta Průchová a Swinging Q., 21.00 30. 3. Simply Said, 21.00 31. 3. Yvonne Sanchez group, 21.00

BATALION 28. října 3:

2. 3. Stíny + Manu propria, 20.00 3. 3. Kolíbka + Cocote - minute, 20.00 4. 3.-6. 3. Hard Rock Café, 20.00 7. 3. I. M. Jirous (Magor) uvádí: básníka Zbyňka Hejdu - čte: Antonína Sovu, hrají: Letouni Soumraku + překvapení, 20.00 8. 3. Hard Rock Café, 20.00 9. 3. Fever - J. Hendrix, The Beatles, J. Brown, Rolling Stones revival, 20.00 10. 3. Tichej Don, 20.00 11. 3.-14. 3. Hard Rock Café, 20.00 15. 3. Deformace, 23.00 16. 3. Žerem psa, 20.00 17. 3. Yba Ryba, 20.00 18. 3. - 21.3. Hard Rock Café, 20.00 22. 3. Chápédžé, 20.00 23. 3. Peshata, 20.00 24. 3. Disko Trysko, 20.00 25. 3.-28. 3. Hard Rock Café, 20.00 29. 3. Vrať se do hrobu, 20.00 30. 3. Memento Vitae, 20.00 31. 3. Sting a Police revival, 20.00

BLUES SKLEP U KRÁLE JIŘÍHO Liliová 10:

2. 3. Pavel Husička trio, 21.00 3. 3. Alice Bauer and Group, 21.00 6. 3. Stan the Man Blues Band, 21.00 7. 3. James Harries, 21.00 8. 3. Ta Jana z Velké Ohrady, 21.00 9. 3. Tony Viktora Jazz Group, 21.00 13. 3. Stan the Man Blues Band, 21.00 14. 3. Tandem Plus, 21.00 15. 3. XXL, 21.00 16. 3. Hand's Free Blues, 21.00 17.3. Joe's garage presents: David Murphy Band, 21.00 20. 3. Stan the Man Blues Band, 21.00 21. 3. Swing Memories, 21.00 22. 3. Jimi and the Band, 21.00 23. 3. Joe's Garage Presents: Černý most - Blue Time, 21.00 24. 3. Letouni soumraku, 21.00 27. 3. H - H Blues, 21.00 28. 3. Bula Bula Quintet, 21.00 29. 3. Sax Time, 21.00 30. 3. Swing Q Prague, 21.00 31. 3. The Džem, 21.00

CZ BEAT Hospo a Hopso klub Balbínova 26:

2. 3. Čoromoro - Pinch.S uvádí R.A.I. + elPokero + Groof + electro + break + step special quest, 21.00 5. 3. Funky Groovy Night, 21.00 6. 3. Electric Disco, 21.00 7. 3. Repetetive Groovers, 21.00 8. 3. Mrkvičky, 21.00 9. 3. Soulhouse Symphony, 21.00 10. 3. Hi-Tower Session, 21.00 12. 3. Jazz city - Dougie Gyrro + Tony Ozuna, 21.00 13. 3. Andrew's Drive Night, 21.00 14. 3. Floriska Party, 21.00 15. 3. Kalafuna, 21.00 16. 3. Pumping Mix, 21.00 17. 3. Porno Party, 21.00 19. 3. Soundwash, 21.00 20. 3. Clever a Smart, 21.00 21. 3. Base Beats, 21.00 22. 3. Czekkno, 21.00 23. 3. Limited Club Paper, 21.00 24. 3. Liquidation, 21.00 26. 3. FunkaDelity, 21.00 27. 3. Voluntary Groove Mix, 21.00 28. 3. Fresh Air, 21.00 29. 3. Kalafuna, 21.00 30. 3. Garage Flava, 21.00 31. 3. Nitro Party, 2 1.00

D E LUX Václavské náměstí 4:

2. 3. Miriam Bayle sings latin jazz, 20.00 2. 3. Salsa dancing night, 22.00 3. 3. Salsa dancing night, 22.00 3. 3. Yvonne Sanchez a Weber Lopez and Cléber Alves latin feel, 20.00 4. 3. Salsa dancing night, 21.00 5. 3. Salsa dancing night, 21.00 6. 3. Salsa dancing night, 22.00 6. 3. Najponk piano solo, 20.00 7. 3.-8. 3. Miriam Bayle sings latin jazz, 20.00 7. 3. Afro Cuban Night, 22.00 8. 3. Brazilian Night, 22.00 9. 3. Salsa dancing night, 22.00 9. 3. Ánima a Vesna Cáceres salsa, rumba, bem-be, samba, 20.00 10. 3. Salsa dancing night, 22.00 10. 3. Yvonne Sanchez Brazilian Mood, 20.00 11. 3. Salsa dancing night, 21.00 12. 3. Salsa dancing night, 21.00 13. 3. Salsa dancing night, 22.00 13. 3. Najponk piano solo, 20.00 14. 3. Afro Cuban Night, 22.00 14. 3. Leona Prokopcová sings latin jazz, 20.00 15. 3. Brazilian Night, 22.00 15. 3. Leona Prokopcová sings latin jazz, 20.00 16. 3. Salsa dancing night, 22.00 16. 3. Yvonne Sanchez Brazilian Mood, 20.00 17. 3. Miriam Bayle sings latin jazz, 20.00 17. 3. Salsa dancing night, 22.00 18. 3. Salsa dancing night, 21.00 19. 3. Salsa dancing night, 21.00 20. 3. Salsa dancing night, 22.00 20. 3. Najponk piano solo, 20.00 21. 3. Afro Cuban Night, 22.00 21. 3. - 22.3. Leona Prokopcová sings latin jazz, 20.00 22. 3. Roxydust - Glitter a Shine, 22.00 23. 3.-24. 3. Miriam Bayle sings latin jazz, 20.00 23. 3. Salsa dancing night, 22.00 24. 3. Salsa dancing night, 22.00 25. 3. Salsa dancing night, 21.00 26. 3. Salsa dancing night, 21.00 27. 3. Salsa dancing night, 22.00 27. 3. Najponk piano solo, 20.00 28. 3. Afro Cuban Night, 22.00 28. 3. Leona Prokopcová sings latin jazz, 20.00 29. 3. Leona Prokopcová sings latin jazz, 20.00 29. 3. Roxydust - Glitter a Shine, 22.00 30. 3.-31. 3. Miriam Bayle sings latin jazz, 20.00 30. 3. Salsa dancing night, 22.00 31. 3. Salsa dancing night, 22.00

DELTA Vlastina 887:

1. 3. HM..., 20.00 8. 3. Echt!, 20.00 9. 3. Krásné nové stroje + DJ Alfa a D Omega, 20.00 10. 3. Sdružení rodičů a přátel ropy + Big band Ferdy Mravence, 20.00 14. 3. Už jsme doma, 20.00 15. 3. Divokej bill + Medvěd 009, 20.00 16. 3. Mnm + Hodiny na tahu, 20.00 22. 3. Krausberry, 20.00 24. 3. Presocratis + San Agustin + DJ, 20.00 29. 3. Zuzana Navarová d.T. a Koa + Abigail, 20.00

FUTURUM MUSIC BAR Zborovská 7:

2. 3-3. 3. 80's & 90's party, 21.00 6. 3. Yo Yo Band, 21.00 7. 3. Rudé horké chili papričky, Rage Against The Machine revival, 21.00 8. 3. Wohnout, 21.00 9.-10. 3. 80's & 90's party, 21.00 14. 3. Insana křest CD s remixy + host Genesis A. N. D. Catastrophe, 21.00 15. 3. Tam Tam Orchestra, Sluneční orchestr, DJ Baltazar, 21.00 16. 3-17. 3. 80's & 90's party, 21.00 19. 3. Kingdom Come, support: King Zero, 21.00 20. 3. Žlutý pes - předání zlaté desky, 21.00 21. 3. První Jarní Den - Katapult, DJ JB 008, 21.00 22. 3. Walk Choc Ice, 21.00 23. 3-24. 3. 80's & 90's party, 21.00 26. 3. Děda Mládek Illegal Band - křest CD, 21.00 27. 3. Daryl Green, 21.00 28. 3. OK Band - premiéra, 21.00 29. 3. Švihadlo, 21.00 30. 331. 3. 80's & 90's party, 21.00

JAZZ CLUB U STARÉ PANÍ Michalská 9:

2. 3. Milan Svoboda Quartet, 21.00 3. 3. Najponk Trio, 21.00 7. 3. Emil Viklický Trio, 21.00 8. 3. Jana Koubková a GURU BAND, 21.00 9. 3. J. J. Jazzmen, 21.00 10. 3. Elena a Jocose Jazz, 21.00 14. 3. Karel Růžička trio, 21.00 15. 3. The Swings, 21.00 16. 3. Jazz Unity, 21.00 17. 3. František Uhlíř Team, 21.00 21. 3. Mark Aanderud Trio, 21.00 22. 3. Jana Koubková a Trio Marka Šmause, 21.00 23. 3. Vlasta Průchová a Swinging Quartet, 21.00 24. 3. Jazz Efterratt, 21.00 27. 3. Tereza Duchková a Golem, 21.00 28. 3. Emil Viklický Trio, 21.00 29. 3. Karel Růžička trio, 21.00 30. 3. Radek Krampl - Vibe Fantasy, 21.00 31. 3. A.S.P.M., 21.00

JAZZ CLUB ŽELEZNÁ Železná 16:

2. 3. Workshop, 21.00 3. 3. The Big Band Trumpets, 21.00 4. 3. Eggnoise, 21.00 5. 3. P. Milcová a P. Binder, 21.00 6. 3. J. Koubková / Y. Sanchez, 21.00 7. 3. Abigail - křest CD, 21.00 10. 3. Robert Balzar Trio, 21.00 11. 3. Swordfishtrombones, 21.00 12. 3. Manon 15, 21.00 14. 3. Loskot, 21.00 16. 3.-17. 3. Ondřej Konrád a Gumbo, 21.00 18. 3. Skandovat Oranž, 21.00 19. 3. Marty Hall, 21.00 20. 3. Peter Lipa a band, 21.00 24. 3. Yvonne Sanchez group, 21.00 25. 3. Zelený kruh, 17.00 26. 3. Yvonne Sanchez a Daniel Bárta, 21.00 28. 3. Marcel Bárta Funk Experience, 21.00 30. 3. Juraj Burian Band feat. Sisa Josifovská, 21.00

KLUB 007 STRAHOV Koleje ČVUT - blok 7, Chalupeckého 7:

2. 3. Live: Ram Adonai + 1613 + NOI, 20.00 3. 3. Hip-hop-DJ: Orion, Each a Wich, 20.00 5. 3. Punkotéka, 20.00 6. 3. 1 Heart Man - Reggae DJ, 20.00 7. 3. H/-CK3RZ, 20.00 8. 3. Praha Ska Citt - Live: Sto Zvířat, Thechanlers, Fast Food, 20.00 9. 3. Punk/HC Live: Plus/Minus, Houba, No Side Ofpork, 20.00 10. 3. Hip-hop-DJ: Orion, Each a Wich, 20.00 11. 3. Old HC Live: D.I., 20.00 12. 3. Punkotéka, 20.00 13. 3. Babylon Rocker - Reeggae, Ragga DJ, 20.00 14. 3. Jungle soun system: Bass Beast, 20.00 15. 3. Death metal live: Dizorderz, Undertakers, 20.00 16. 3. Blanka Šrůmová, 20.00 17. 3. Hip-hop-DJ: Orion, Each a Wich, 20.00

LUCERNA MUSIC BAR Vodičkova 36:

2. 3. Disco Inferno, 21.00 5. 3. Andy Summers Trio, 21.00 6. 3. Spolek Písnička, 21.00 8. 3. Cenění Karla Velebného - ESP, Jazz Cellula, 21.00 9. 3. U2 revival, 21.00 10. 3. 80's party, 21.00 12. 3. Ondřej Havelka a Melody Makers, 21.00 13. 3. Spolek Písnička, 21.00 15. 3. Mig 21, 21.00 16. 3. Mňága a Žďorp, 21.00 17. 3. 80's party, 21.00 18. 3. Mezi proudy - Satelit Kanibal, Walk Choc Ice, eggnoise, Lenka Dusilová, Into t, 21.00 19. 3. David Fiuczynski jazzpunk, 21.00 20. 3. Spolek Písnička, 21.00 21. 3. Brutus, 21.00 22. 3. - 123 minut, 21.00 23. 3. Big Beat Festival, 21.00 24. 3. 80's party, 21.00 27. 3. Spolek Písnička, 21.00 28. 3. Laura a její tygři, 21.00 29. 3. SBB - J. Skrzek, A. Antimos feat. P. Wertico, 21.00 31. 3. 80's party, 21.00

MALOSTRANSKÁ BESEDA Malostranské náměstí 21:

5. 3. Jiří Stivín a Co, 20.30 6. 3. Bílá nemoc a hosté: Rezavá klec, 20.30 7. 3. Devítka a hosté, 20.30 8. 3. Sahara a hosté, 20.30 9. 3. Divoký srdce - host: Fatal Error, 20.30 10. 3. Divadlo Dostavník, 20.30 11. 3. Zuzana Navarová a skupina KOA, 20.30 12. 3. Originální pražský synkopický orchestr, 20.30 13. 3. Vladimír Mišík a E.T.C., 20.30 14. 3. Eggnoise, 20.30 15. 3. Blues Party - Tonya Graves, Tonny Blues Band a hosté, 20.30 17. 3. Sto zvířat, 20.30 19. 3. Nahoru po schodišti dolů band, 20.30 20. 3. Jablkoň, 20.30 21. 3. Brnkání na duši, 20.30 22. 3. Kontraband Milana Svobody, 20.30 23. 3. Rock'n'Roll Party, 20.30 24. 3. Chorchester, 20.30 25. 3. Reliéf a hosté, 20.30 27. 3. Besední start - Ondřej Konrád a Gumbo, 20.30 28. 3. Potlach - Pacifik a Miki Ryvola uvádí Tony Linhart, 20.30 29. 3. A.S.P.M., 20.30 30. 3. Prohrála v kartách - 5 let kapely, 20.30 31. 3. Precedens, 20.30

MECCA U Průhonu 3:

2. 3. Suit by Eastbase, 23.00 3. 3. Discobrownies by DJ Braun, 23.00 9. 3. Tick - Tack, 23.00 10. 3. HONEYPOT, 21.30 16. 3. Stereotica by Stereocom, 23.00 17. 3. SALADAS, 23.00 23. 3. SUPREME, 23.00 24. 3. JACUZZI - 23.00 30. 3. QUADRANT SOUND SYSTEM - BINGO, 23.00 31. 3. TICK - TACK, 23.00

MELOUN Michalská 12:

2. 3.-3. 3. Československá diskotéka, 21.00 5. 3. New Wave a Romantics, 21.00 6. 3. Metalica part, 21.00 8. 3. MDŽ - Melounův den žen - DJ Brumla a Meredika Plamenná, 21.00 9. 3.-10. 3. Československá diskotéka, 21.00 12. 3. New Wave a Romantics, 21.00 13. 3. Jauvajs, 21.00 14. 3. Elán party, 21.00 16. 3.-17. 3. Československá diskotéka, 21.00 19. 3. New Wave a Romantics, 21.00 20. 3. Krless, 21.00 21. 3. Děda Mládek Illegal Band, 21.00 23. 3.-24. 3. Československá diskotéka, 21.00 26. 3. New Wave a Romantics, 21.00 27. 3. Bran, 21.00 28. 3. Burma Jones, 21.00 29. 3. Gladiátor, 21.00 30. 3.-31. 3. Československá diskotéka, 21.00

MLEJN Kovářova 1615/4:

2. 3. Fluid + Bublifuck, 20.00 8. 3. Remorse + Kolosální omyl + Magma hotel, 20.00 9. 3. Kopnout + Česká disharmonie, 20.00 16. 3. Znouzectnost, 20.00 22. 3. Flattus + Daimonion + S. R. O., 20.00 29. 3. Absurdity + Trumf + E. H. M., 20.00 30. 3. V. T. Marvin, 20.00

PALÁC AKROPOLIS Kubelíkova 27:

6. 3. Když je dnes člověku 50..., 18.00 8. 3. Phil Schenfelt a Southern Cross, 20.00 9. 3. F. J. Song a Sluneční Orchestr: Koncert Před prvním čajem, 20.00 11. 3. Da Real Hip-Hop Stuff Featuring - Apani B Fly, MR. Complex, L. Fudge, Rubix, DJ Crossphada, 19.00 12. 3. LOW + special guests, 19.00 13. 3. Garage, 20.00 14. 3. The Melvins + GNU, 19.00 15. 3. Dying Passion, Silent Stream Of Godess Elegy, Forgotten Silence, Demimonde, 18.00 16. 3. Autor De Lucie + special guest, 19.30 17. 3. St. Patrick's Day - hrají Majerovy brzdové tabulky, Dún An Doras a Dalua, 19.30 18. 3. Žonglování - Setkání žonglérů za doprovodu DJ a workshop pro všechny, 15.00 20. 3. Psí vojáci, 20.00 21. 3. Vltava, 20.00 23. 3. Irén Lovász a Teagrass, 20.00 26. 3. Umělá Hmota + Crosstime Assistance, 20.00 28. 3. Lenka Dusilová a Secret Service, 20.00 29. 3. King Diamond, 19.30 30. 3. Decline, 20.00 31. 3. Visací zámek, 19.30

RADOST FX Bělehradská 120:

2. 3. Anthony Mooney In My House, 22.00 3. 3. MOVEMENT, 22.00 4. 3. ITALIAN NIGHT, 22.00 6. 3. Club Rico's, 22.00 7. 3. 2STUFF - Hip Hop Rodeo, 22.00 8. 3. RITE, 22.00 9. 3. VERSUS, 22.00 10. 3. BARAKA, 22.00 11. 3. ITALIAN NIGHT - café, restaurant, gallery, 22.00 13. 3. Club Rico's, 22.00 14. 3. DISCO 2001... the disco now, 22.00 15. 3. BALANCE, 22.00 16. 3. ATMOSPHERIC, 22.00 18. 3. ITALIAN NIGHT - café, restaurant, gallery, 22.00 20. 3. Club Rico's, 22.00 21. 3. FRESH MEAT, 22.00 22. 3. 2STUFF - Hip Hop Rodeo, 22.00 23. 3. GLAMOUR, 22.00 24. 3. ALPHAMALENIGHT, 22.00 25. 3. ITALIAN NIGHT - café, restaurant, gallery, 22.00 27. 3. Club Rico's, 22.00 29. 3. CDMA: Czech Dance Music Awards - Who's the best??, 22.00 30. 3. F.R.I.E.N.D., 22.00 31. 3. ZODIAC PARTY: BERAN, 22.00

REDUTA Národní 20:

2. 3. Eva Svobodová a Co, 21.00 3. 3. Return to silence, 21.00 4. 3. Bluesmen, 21.00 5. 3. Fresh Uncles, 21.00 6. 3. L. Švábenský deposit, 21.00 7. 3. Chicken Soup, 21.00 8. 3. V.Kozel nonet, 21.00 9. 3. P. K. Jazz Orchestra, 21.00 10. 3. Miriam Bayle Band, 21.00 11. 3. Blues Messengers, 21.00 12. 3. Swing Q Praha, 21.00 13. 3. Jiří Stivín a Co., 21.00 14. 3. J. K. Q., 21.00 15. 3. Big band K.J.J., 21.00 16. 3. Kratochvíl - Ackerman - Zangi, 21.00 17. 3. Jazz Unity, 21.00 18. 3. Dixieland Messengers Praha, 21.00 19. 3. Karel Růžička Q, 21.00 20. 3. 2Step 2Nite - DJ Béla Nemeshegyi, NEO, 21.00 21. 3. Emil Viklický Q, 21.00 22. 3. Vlasta Průchová a Co, 21.00 23. 3. M. S. Sextet, 21.00 24. 3. Milan Svoboda Q, 21.00 25. 3. Ramblin Rex Trio, 21.00 26. 3. String time, 21.00 27. 3. Gera Band, 21.00 28. 3. Elena a Jocose Jazz, 21.00 29. 3. J. Koubková a Guru band, 21.00 30. 3. P. J. Ryba a M. T. S., 21.00 31. 3. Impuls, 21.00

ROCK CAFÉ Národní 20:

2. 3. SEA OF SORROW, BALANCE a THE NAILS, 20.30 3. 3. BOA a ELVIS PARSLEY + DJ La fayette, 20.30 4. 3. ROCK CAFÉ DEL MAR, 20.30 5. 3. Česká GRAMOTÉKA, 20.30 6. 3. GREAD WHITE, 20.30 7. 3. EPIDEMIA RECORDS - LIVORES MORTIS, RETURN TO INNOCENCE, PROMISES, MYTHOPEIA, 19.30 8. 3. THE ROMP a INFECTION, 20.30 9. 3. RAMMSTEIN MEMBER'S CLUB revival + DJ Flashback, 20.30 10. 3. DOO - BOP Maceo Parker Sound + DJ Madman, 20.30 11. 3. ROCK CAFÉ DEL MAR - ROE - DEER § DJ SMOG, 20.30 12. 3. Česká GRAMOTÉKA, 20.30 13. 3. UNHEAD a CRUEL BARBARIAN, 20.30 14. 3. DJ Šmity, 20.30 15. 3. TŘI ČUTORY, 20.30 16. 3. VANESSA + DJ Bo.dan, 20.30 17. 3. DAEN a MIKIHO PUPÍK + DJ Shira/ Jurgen Aischla, 20.30 18. 3. ROCK CAFÉ DEL MAR - STROM STÍNU a JUMO, 20.30 19. 3. Česká GRAMOTÉKA - deskžokej Zoula, 20.30 20. 3. KAMIL JASMÍN a VRTULE 1 + DJ Šmity, 20.30 21. 3. MOJE ŘEČ a HRACZKI + DJ Šmity, 20.30 22. 3. PLEXIS, NO FEALING! a LÍNÝ SVINĚ, 20.30 23. 3. GRUNGE PARTY - SALASH, PEARL JAM revival a STAIN + DJ Flashback, 20.30 24. 3. KRÁSNÉ NOVÉ STROJE a UBOŽÁČEK + DJ Pinches, 20.30 25. 3. ROCK CAFÉ DEL MAR - HEAD ON BACK, 20.30 26. 3. LUCA BRASI + guest, 20.30 27. 3. RETRO PARTY, 20.30 28. 3. READY KIRKEN, LETY MIMO a VYPSANÁ FIXA, 20.30 29. 3. DIVOKEJ BILL a MEDVĚD 009 + DJ Šmity, 20.30 30. 3. TIMUDEJ a ZOULOVO VARIATÉ + DJ La fayette, 20.30 31. 3. RED HOT CHILI PEPPERS revival a WAW! + DJ Madman, 20.30

ROXY/Experimentální prostor Dlouhá 33:

3. 3. SHAKE, 20.00 5. 3. FREE MONDAYS - THE TAP TAP, 19.30 9. 3. MIX, 20.00 10. 3. SUSHI, 20.00 11. 3. Maturitní ples, 19.00 12. 3. FREE MONDAYS - BLOW + UNDERWEAR, 19.30 15. 3. Smirnoff in da BUSH, 20.00 16. 3. 4 SEASONS, 20.00 17. 3. ZEN, 20.00 19. 3. FREE MONDAYS - D.I.J. DRYER + DJ, 19.30 22. 3. LA FIESTA - noc latinsko-americké hudby, 20.00 23. 3. HIP HOP - koncert + DJ, 20.00 26. 3. FREE MONDAYS, 20.00 27. 3. Transglobal Underground/UK, 20.00 29. 3. VIDIEK, 20.00 30. 3. COLOURS 04, 20.00 31. 3. CLIMAX, 20.00

SALMOVSKÁ LITERÁRNÍ KAVÁRNA, Salmovská 16:

2. 3. Věra Nerušilová, 19.30 5. 3. Cingarele, 19.30 6. 3. Vráťa Ebr, 19.30 7. 3. Jaroslav Hutka, 19.30 8. 3. Mlejnek, 19.30 9. 3. Jagabab, 19.30 12. 3. Vladimír Merta, 19.30 13. 3. Vikýř Jar. Suchánka s Ivetou Simonovou a Markem Černochem, 19.30 14. 3. Trabant - netradiční dechovka, 19.00 15. 3. Šantré a hosté, 19.30 16. 3. Ester Kočičková - kozel důstojníkem, 19.30 19. 3. Czeltic, 19.30 20. 3. J. Š. Svěrák, 19.30 21. 3. Načas, 19.30 22. 3. Ta Jana z Velké Ohrady, 19.30 23. 3. Pavel Bobek a Lída a Miloš Nopovi, 19.30 26. 3. Jauvajs, 19.30 27. 3. Dun an Doras, 19.30 28. 3. Fiannan, 19.30 29. 3. Piosenki, 19.30 30. 3. Ivan Hlas, 19.30

U MALÉHO GLENA Karmelitská 23:

2. 3.-3. 3. Robert Balzar Trio, 21.00 4. 3. Leimonarion Jam Session Come and jam, 21.00 5. 3. Stan the Man Blues Band, 21.00 6. 3. Elena Suchánková a Jocose Jazz, 21.00 7. 3. Olga Škrancová, 21.00 8. 3. Flavoured Ensemble, 21.00 9. 3. František Kop Quartet, 21.00 10. 3. Petr Zelenka Quartet, 21.00 11. 3. Leimonarion Jam Session Come and jam, 21.00 12. 3. Stan the Man Blues Band, 21.00 13. 3. Alice Bauer a company, 21.00 14. 3. To be annouced, 21.00 15. 3. Sax Time, 21.00 16. 3. Roman Pokorný Quartet, 21.00 17. 3. Petr Zelenka Quartet, 21.00 18. 3. Leimonarion Jam Session Come and jam, 21.00 19. 3. Stan the Man Blues Band, 21.00 20. 3. Alice Bauer a company, 21.00 21. 3. Elena Suchánková a Jocose Jazz, 21.00 22. 3. Pavel Husička trio, 21.00 23. 3. Roman Pokorný Quartet, 21.00 24. 3. Leona Prokopcová, 21.00 25. 3. Leimonarion Jam Session Come and jam, 21.00 26. 3. Stan the Man Blues Band, 21.00 27. 3. To be annouced, 21.00 28. 3. Olga Škrancová, 21.00 29. 3.-30. 3. Naj Ponk Trio, 21.00 31. 3. Naj Ponk Trio + one, 21.00

VAGON Národní 25:

2. 3. Reggae party, 24.00 2. 3. Joe's Garage uvádí: Závodníci, 20.30 3. 3. David Murphy Band, 20.30 4. 3. Oneway, 20.30 5. 3. Myši Natalie Mooshaberové, 20.30 6. 3. Jam Session, 20.30 9. 3. Jet Beat, 20.30 9. 3. Reggae party, 24.00 10. 3. Alternativa 4, 20.30 11. 3. OOZ, 20.30 12. 3. Skanzen Rock, 20.30 13. 3. Jam Session, 20.30 14. 3. Dead Camel + Nšoči, 20.30 15. 3. Krausberry - malá parta, 20.30 16. 3. Reggae party, 24.00 16. 3. Vinohrady, 20.30 17. 3. BÍLÁ NEMOC, 20.30 18. 3. Krutnava, 20.30 19. 3. Hanuman, 20.30 20. 3. Jam Session, 20.30 21. 3. Jade Sade revival, 20.30 22. 3. Pepa Pilař a Classic Rock'n'Roll Band, 20.30 23. 3. Robson, 20.30 23. 3. Reggae party, 24.00 24. 3. Stan the Man Blues Band, 20.30 25. 3. Takin'Off, 20.30 26. 3. Kolíbka + hosté, 20.30 27. 3. Jam Session, 20.30 28. 3. Rychlej Konec, 20.30 29. 3. Bluesteam, 20.30 30. 3. Reggae party, 24.00 30. 3. T. A. M., 20.30 31. 3. BB Q Smoke Style, 20.30

XT 3 BAR Pod Plynojemem 5:

2. 3. DJ Space Junkies + Miss Martha, 21.00 4. 3. Sunday Braekz, 21.00 5. 3. DJ Burebista, 21.00 6. 3. DJ Philip TBC, 21.00 7. 3. Turntable Lounge DJ Katcha + Touchwood, 21.00 8. 3. DJ Visa + quest, 21.00 9. 3. From House To House DJ Ronie Dear and Brian, 21.00 10. 3. Jungle and D.N.B. Colection, 21.00 11. 3. Sunday Braekz, 21.00 13. 3. DJ Nibiru + guest, 21.00 14. 3. Wondah of da unda DJ A.L.I. + Pepe + hoste, 21.00 15. 3. DJ D.N.A. and Kato, 21.00 16. 3. Radio XT1, 21.00 17. 3. Drum Acid Beat, 21.00 18. 3. Sunday Braekz, 21.00 19. 3. DJ Babylon Rocker + host, 21.00 20. 3. DJ Sanders, 21.00 21. 3. Turntable Lounge, 21.00 22. 3. DJ D.N.A. and Kato, 21.00 23. 3. Filla Of Raga Mufia DJ Burebis ta + Babylon Rocker, 21.00 24. 3. Garden Zitty, 21.00 25. 3. Sunday Braekz, 21.00 26. 3. DJ MIST and VISA, 21.00 27. 3. DJ Omar, 21.00 28. 3. Wondah of da unda DJ A.L.I. + Pepe + hoste, 21.00 29. 3. DJ Johnyk and Carrione, 21.00 30. 3. DJ FC VICTORIUS + WHITE AKARABU and the Jazzy Trumpet, 21.00 31. 3. Nonstop Music Kabaret 80's collection DJ HARRY and ADAM, 21.00

Autor:






Hlavní zprávy

Další z rubriky

Policie stále pátrá po jednom ze strůjců pařížských útoků Salahu Abdeslamovi.
Pařížského atentátníka Abdeslama bude každý den k soudu převážet vrtulník

Salaha Abdeslama, jediného žijícího podezřelého z podílu na tragických teroristických útocích v Paříži z listopadu 2015, budou denně převážet vrtulníkem k...  celý článek

Hnutí ANO slaví, čeká se na Babišovu tiskovou konferenci. (21. října 2017)
AfD si pochvaluje vítězství Babiše, Rusko vyhlíží zlepšení vztahů

Volbou Andreje Babiše se Česko podle Alternativy pro Německo řadí mezi státy, které se brání proti bruselské politice přerozdělování uprchlíků. Šéf hnutí ANO...  celý článek

Ohňostroj vyděsil obyvatele Paříže. Lekli se, že jde o útok
VIDEO: Půlnoční ohňostroj vyděsil Pařížany. Báli se útoku teroristů

Mohutné rány vyděsily v neděli o půlnoci mnoho Francouzů a turistů v Paříži. Mnozí z nich se báli dalšího teroristického útoku. Naštěstí to ale byl jen...  celý článek

Najdete na iDNES.cz



mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.