Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Divadla

aktualizováno 
STAVOVSKÉ DIVADLO, Ovocný trh 1: 1.1. Oněgin, 17.00 4.1. Pták ohnivák, 19.00 5.1. Mistr a Markétka, 19.00 6.1. Marie Stuartovna , 14.00 a 19.00 7.1. Don Giovanni , 19.00 8.1. Taneční centrum, 19.30 9.1. Faust, 18.00 10.1. Kristinčin návrat, 19.00 11.1. Pták ohnivák, 19.00 12.1. Taneční centrum, 19.30 13. 1. Rychlé šípy, 14.00 a 17.00 14.1. Hoffmanovy povídky, 19.00 15.1. Mnoho povyku pro nic, 19.00 16.1. Na cestě duchů, 19.00 17.1. Othello, 19.00 18.1. Kristinčin návrat, 19.00 19.1. Marie Stuartovna , 19.00 20.1. Dialogy Karmelitek, 19.00 21.1. Pták ohnivák, 14.00 a 19.00 22.1. Mistr a Markétka, 19.00 23.1. Kristinčin návrat, 19.00 25.1. Na cestě duchů, 19.00 26.1. Othello, 19.00 27.1. Pták Ohnivák, 14.00 a 19.00 28.1. Hubička, 19.00 29.1. Pták Ohnivák, 19.00 30.1. Mnoho povyku pro nic, 19.00 31.1. Na cestě duchů, 19.00

DIVADLO KOLOWRAT, Ovocný trh 6: 3.1. Bailegangaire aneb Město beze smíchu, 19.00 4.1. Můra, 19.00 5.1. Milenec, .
STAVOVSKÉ DIVADLO, Ovocný trh 1: 1.1. Oněgin, 17.00 4.1. Pták ohnivák, 19.00 5.1. Mistr a Markétka, 19.00 6.1. Marie Stuartovna , 14.00 a 19.00 7.1. Don Giovanni , 19.00 8.1. Taneční centrum, 19.30 9.1. Faust, 18.00 10.1. Kristinčin návrat, 19.00 11.1. Pták ohnivák, 19.00 12.1. Taneční centrum, 19.30 13. 1. Rychlé šípy, 14.00 a 17.00 14.1. Hoffmanovy povídky, 19.00 15.1. Mnoho povyku pro nic, 19.00 16.1. Na cestě duchů, 19.00 17.1. Othello, 19.00 18.1. Kristinčin návrat, 19.00 19.1. Marie Stuartovna , 19.00 20.1. Dialogy Karmelitek, 19.00 21.1. Pták ohnivák, 14.00 a 19.00 22.1. Mistr a Markétka, 19.00 23.1. Kristinčin návrat, 19.00 25.1. Na cestě duchů, 19.00 26.1. Othello, 19.00 27.1. Pták Ohnivák, 14.00 a 19.00 28.1. Hubička, 19.00 29.1. Pták Ohnivák, 19.00 30.1. Mnoho povyku pro nic, 19.00 31.1. Na cestě duchů, 19.00

DIVADLO KOLOWRAT, Ovocný trh 6: 3.1. Bailegangaire aneb Město beze smíchu, 19.00 4.1. Můra, 19.00 5.1. Milenec, .....a v prach se obrátíš, 19.00 h 8.1. Šťastné dny, 19.00 10.1. Sirael, 19.00 12.1. Milenec, .....a v prach se obrátíš, 19.00 15.1. Smlouva, 19.00 17.1. Šťastné dny, 19.00 21.1. Bailegangaire aneb Město beze smíchu, 19.00 27.1. Můra, 19.00 30.1. Smlouva, 19.00

STÁTNÍ OPERA PRAHA, Wilsonova 4: 1.1. Novoroční koncert, 17 h 2.1. Netopýr, 19 h 3.1. Nabucco, 19 h 4.1. Carmina burana, 20 h 5.1. Madama Buterfly, 19 h 6.1. Tosca, 20 h 7.1. Voják a tanečnice, 14 h 8.1. La Traviata, 19 h 11. - 13.1. Utahování šroubu, 19 h 14.1. Utahování šroubu, 16 h 15.1. Nabucco, 19 h 16.1. Labutí jezero, 19 h 17.1. Madama Buterfly, 19 h 18.1. Kouzelná flétna, 19 h 19.1. Carmen, 19 h 20.1. Nabucco, 19 h 21.1. Voják a tanečnice, 14 h 23. - 24.1. Labutí jezero, 19 h 25.1. Robert ďábel, 19 h 26.1. La Traviata, 19 h 27.1. Aida, 19.00 28.1. Voják a tanečnice, 16.00

A-STUDIO RUBÍN/DIVADLO NABLÍZKO, Malostranské nám. 9: 5.1. Poutníkova cesta, 19.30 6.1. Tracyho tygr, 19.30 8.1. Šílená lokomotiva, 19.30 9.1. Žrout, 19.30 11.1. Horor, 19.30 12.1. Višňový sad, 19.30 13.1. Vladimir Vysockij - písničkář, herec, bohém a básník, 19.30 15.1. Šílená lokomotiva, 19.30 16.1. Tracyho tygr, 19.30 17.1. Poleno (Příběhy z plastu a slámy), 19.30 18.1. Višňový sad, 19.30 19.1. Tančírna, 21.00 21.1. Horor, 19.30 22.1. Služky, 19.30 24. - 25.1. Poutníkova cesta, 19.30 26. 1. Žrout, 19.30 27.1. Tracyho tygr, 19.30

ČINOHERNÍ KLUB, Ve Smečkách 26: 4.1. Sex noci svatojánské, 19.30 5.1. Návrat do pouště, 19.30 6.1. Sex noci svatojánské, 19.30 9.1. Třetí zvonění, 19.30 10.1. Letní byt, 19.30 11.1. Ženitba, 19.30 12.1. Jednou k ránu, 19.30 13.1. Ženitba, 15.00 a 19.30 15.1. Třetí zvonění, 19.30 16.1. Vodní družstvo, 19.30 17.1. Třetí zvonění, 19.30 19. - 20.1. Návrat do pouště, 19.30 22.1. Vojcek, 19.30 23.1. Sex noci svatojánské, 19.30 24.1. Vodní družstvo, 19.30 25. - 26. 1. Návrat do pouště, 19.30 27.1. Lesoduch, 19.30 28.1. S vyloučením veřejnosti, 19.30 30.1. Kosmické jaro, 19.30 31.1. Heda Gablerová, 19.30

DEJVICKÉ DIVADLO, Zelená 15a: 8.1. Večer tříkrálový aneb Cokoli chcete, 19.30 9.1. Revizor, 19.30 10.1. Oblomov, 19.30 11.1. Chiliastra, 19.30 12.1. Lup, 19.30 15.1. Bratři Karamazovi, 19.30 16.1. Oblomov, 19.30 17.1. Smrt v růžovém, 19.30 19.1. Oblomov, 19.30 22.1. Neuvěřitelný a tklivý příběh o bezelstné Eréndiře a její ukrutné babičce, 19.30 23.1. Lup, 19.30 24.1. Bratři Karamazovi, 19.30 25.1. Večer tříkrálový aneb Cokoli chcete, 19.30 26.1. Revizor, 19.30 29.1. Neuvěřitelný a tklivý příběh o bezelstné Eréndiře a její ukrutné babičce, 19.30 30.1. Můj život se psy, 19.30 31.1. Oblomov, 19.30

BRANICKÉ DIVADLO, Branická 63: 16.1. Na kus řeči - Miroslav Donutil s hosty, 19.00 17.1. Vysílá studio Izerka - veselé posezení se Z. Izerem a M. Dobrodinským, 19.00 21.1. Frankie a Johny ve svitu luny, 19.00 22.1. Víš přece, že neslyším, když teče voda, 19.00 23.1. Rajčatům se letos nedaří, 19.00 25.1. Zabiják Joe, 19.00 26.1. Vrátíš se ke mně po kolenou, 19.00 27.1. Karel Plíhal, 19.00 28.1. Divadelní komedie, 19.00 29.1. Prolhaná Ketty, 19.00 30.1. Fantom Realistického divadla Zdeňka Nejedlého, 19.00 31.1. Na kus řeči, 19.00

DIVADLO ABC, Vodičkova 28: 11.1. Popel a pálenka, 11.00 11.1. Harold a Maude, 19.00 13.1. Tak bacha, hochu aneb Slaměný vdovec, 19.00 15.1. Popel a pálenka , 19.00 16.1. Jezinky bezinky, 19.00 17.1. Cizinec, 19.00 18.1. Popel a pálenka, 19.00 19.1. Golem, 19.00 20.1. Ideální manžel, 17.00 22.1. Slaměný klobouk, 19.00 23.1. Červený a černý , 19.00 24.1. Past na myši, 19.00 25.1. Charleyova teta, 19.00 26.1. Jezinky bezinky, 19.00 27.1. Večer tříkrálový, 17.00 29.1. Charleyova teta, 19.00 30.1. Vlak duchů, 19.00 31.1. Slaměný klobouk, 19.00

DIVADLO ARCHA, Na poříčí 26: 13. - 14. 1. Jób, 20.00 15. 1. Islandský večírek, 20.00 17. - 19.1. Hodná Anna, 20.00 20. - 21.1. Moskva - Petuški, 20.00 23.1. Rale, 20.00 24.1. Divadlo Vizita 2001 - Milenino překvapení, 20.00 25.1. Divadlo Vizita 2001 - Milošovo selhání, 20.00 26.1. Divadlo Vizita 2001 - Zořina záře, 20.00 30. - 31.1. Krasonauti čili Jak Rus odjíždí do Moskvy, 20.00

DIVADLO BEZ ZÁBRADLÍ, Palác Adria, Jungmannova 31: 3. 1. Byl to pták! (Romeo a Julie po třiceti letech), 19.00 4.1. Každý rok ve stejnou dobu, 19.00 6. - 7.1. Bez roucha aneb ještě jednou zezadu, 19.00 8.1. Kdes to byl(a) v noci?, 19.00 9.1. Tři muži na špatné adrese, 19.00 10.1. Další roky ve stejnou dobu, 19.00 11. 1. Trosečník, 19.00 12.1. Blbec k večeři, 19.00 13.1. Byl to pták! (Romeo a Julie po třiceti letech), 19.00 14. 1. Blbec k večeři, 19.00 15. 1. Byl to pták! (Romeo a Julie po třiceti letech), 19.00 16. 1. Obraz, 19.00 17.1. Hráči, 19 h 18.1. Tři muži na špatné adrese, 19.00 19.1. Další roky ve stejnou dobu, 19.00 20. - 21. 1. Byl to pták! (Romeo a Julie po třiceti letech), 19.00 22.1. Hlučná samota, 19.00 23. - 24.1. Bez roucha aneb ještě jednou zezadu, 19.00 25.1. Blbec k večeři, 19.00 27.1. Hráči, 19.00 28.1. Další roky ve stejnou dobu, 19.00 29.1. Každý rok ve stejnou dobu, 19.00 30.1. Medvěd, O škodlivosti tabáku, Námluvy, 19.00 31.1. Hlučná samota, 19.00

DIVADLO KALICH, Jungmannova 9: 17. - 19. 1. Hamlet, 19.00 20.1. Hamlet, 15.00 a 19.00 21.1. Hamlet, 15.00 24. - 26.1. Hamlet, 19.00 27.1. Hamlet, 15.00 a 19.00 28.1. Hamlet, 15.00 31.1. Hamlet, 19.00

DIVADLO NA FIDLOVAČCE, Křesomyslova 625: 13.1. Malované na skle, 15.00 a 19.30 16.1. Dalskabáty, hříšná ves aneb Zapomenutý čert, 9.30 17. - 18.1. Malované na skle, 19.30 19.1. Klíčovou dírkou , 19.30 20.1. Šumař na střeše, 19.30 22.1. Jak to vidí Amy, 19.30 23.1. Ferdyš Pištora , 19.30 24.1. Slaměný klobouk, 19.30 25.1. Mamzelle Nitouche - premiéra, 19.30 26.1. Cyrano z Bergeraku, 18.00 27.1. Mamzelle Nitouche, 15.00 a 19.00 29.1. Fidlovačka, 9.30 29.1. Cyrano z Bergeracu, 19.30 30.1. Fidlovačka, 9.30 30.1. Ježíšmarjajosef, 19.30 31.1. Fidlovačka, 9.30 31.1. Šumař na střeše, 19.30

DIVADLO NA ZÁBRADLÍ, Anenské nám. 5: 7.1. Lidumor aneb Má játra beze smyslu, 19.00 8.1. Ivanov, 19.00 9.1. Divadelník, 19.00 10.1. Nahniličko, 19.00 12.1. Strýček Váňa, 19.00 13.1. Výnosné místo, 19.00 15.1. Nahniličko, 19.00 16.1. Tragédie mstitele, 19.00 17.1. Divadelník, 19.00 19.1. Ivanov, 19.00 20.1. Táňa, Táňa, 19.00 21.1. Strýček Váňa, 19.00 23.1. Kočičí hra, 19.00 24.1. Tragédie mstitele, 19.00 25.1. Úklady a láska, 19.00 26.1. Táňa, Táňa, 19.00 27.1. Ritter, Dene, Voss, 19.00 29.1. Malý říjen, 19.00

DIVADLO POD PALMOVKOU, Zenklova 34: 8.1. Výstřely na Broadwayi , 19.00 9.1. Eurydika, 19.00 10.1. Zdravý nemocný, 19.00 11.1. Vláda tmy , 19.00 13.1. Miláček, 19.00 15.1. Utrpení mladého Werthera, 19.00 16.1. Edith a Marlene, 19.00 19.1. Amadeus - 1.premiéra, 19.00 20.1. Amadeus - 2.premiéra, 19.00 22.1. Letní hosté, 19.00 23.1. O myších a lidech, 19.00 24.1. Amadeus , 19.00 25.1. Caligula, 19.00 27.1. Výstřely na Broadwayi, 19.00 28.1. Copenhagen, 19.00 29.1. Amadeus, 19.00 30.1. Edith a Marlene, 19.00

DIVADLO ROKOKO, Scéna Městských divadel pražských Václavské nám. 38: 11.1. Tramvaj do stanice Touha, 19.00 15. 1. Oddací list, 19.00 16.1. Čarodějky ze Salemu, 19.00 17.1. Miláček Boží , 19.00 18.1. Manon, 19.00 19.1. Černá komedie , 19.00 20.1. Romeo a Julie, 14.00 22.1. Domeček pro panenky, 19.00 23.1. Tramvaj do stanice Touha, 19.00 24.1. Veřejný deník Olina Houbičky, 19.00 25.1. Lakomec, 19.00 26.1. Čarodějky ze Salemu, 19.00 27.1. Miláček Boží, 14.00 29.1. Oddací list, 19.00 31.1. Černá komedie, 19.00

DIVADLO SEMAFOR, Křižíkova 10: 15.1. Slunce, Řecko, Melodie..., 19.30 17.1. Setkání s Fouskem, 19.30 18.1. Písně a smích - Miroslav Horníček a jeho hosté, 19.30 19.1. Zuzana se vrací, 19.30 20.1. Fantom Realistického divadla Zdeňka Nejedlého, 15.30 a 19.30 22.1. Ze století do století, 19.30 23.1. Víkend s Krausovou, 19.30 24.1. Noc v synagoze aneb Tajemství Brunhildiny punčochy, 19.30 25.1. Mé srdce je Zimmer frei, 19.30 26. - 27. 1. Noc v synagoze aneb Tajemství Brunhildiny punčochy, 19.30 29.1. Gospel Time Party Zuzany Stirské, 19.30 30.1. Pré, 19.30 31.1. Víkend s Krausovou, 19.30

DIVADLO U HASIČŮ, Římská 45: 15.1. Křehká rovnováha, 19.00 17.1. Vstupte, 19.00 18.1. Sousedka, 19.00 19.1. Turecká Kavárna, 19.00 20.1. Milionářka , 18.00 22.1. Hexenšús, 19.00 25.1. Benátská vdovička, 19.00 26.1. Vězeň na druhé Avenue, 19.00 28.1. Koktejl, 18.00 29.1. Boj o lípu aneb Lucerna, 19.00 30.1. Víš přece, že neslyším, když teče voda, 19.00 31.1. Poker bez esa, 19.00

DIVADLO V CELETNÉ, Celetná 17: 7.1. Sedmispáči, 18.00 7.1. Vánoční vzpomínka, 21.00 8.1. Štědrý den, 19.30 9.1. Černí býci, 19.30 10.1. Číňani, Smíšené dvouhry, 19.30 11.1. Slavná Nemesis, 19.30 12.1. Štědrý den, 19.30 12.1. Překrásné děcko, 22.30 13.1. Vánoční vzpomínka, 15.00 13.1. Richard III., 1930 14.1. Tři mušketýři, 19.00 15.1. Jak je důležité míti Filipa, 19.00 16.1. Den matky, 19.00 17.1. V zajetí filmu, 19.00 18.1. Růže pro Algernon, 19.30 19. - 20.1. Černí býci, 19.30 20.1. Růže pro Algernon, 15.00 20.1. V síti, 22.30 21.1. Bouře, 19.00 22. - 23. 1. Richard III., 19.30 24.1. Den matky, 19.00 25.1. Richard III., 19.30 26.1. Narozen 28. října - derniéra, 19.00 27.1. Růže pro Algernon, 15.00 27.1. Volpone aneb Komedie plná chytráků, 19.00 27.1. Překrásné děcko, 22.30 28.1. Lví mléko, 15.00 28.1. Richard III., 19.30 29.1. Volpone aneb Komedie plná chytráků, 19.00 30.1. Richard III., 19.30 31.1. Den matky, 19.00

ŽIŽKOVSKÉ DIVADL JÁRY CIMRMANA, Štítného 5: 14.1. Lijavec, 16.00 a 19.00 15.1. Vražda na uhelném trhu a tichá domácnost, 19.00 16.1. Vražda v salonním coupé, 19.00 17.1. Cimrman v říši hudby, 19.00 18.1. Hospoda na mýtince, 19.00 21.1. Akt, 19.00 22.1. Slavné Filmové MElodie BIOGRAF, 19.00 23. - 24.1. Švestka, 19.00 25.1. Záskok, 19.00

DIVADLO V DLOUHÉ, Dlouhá třída 39: 9.1. Kabaret Vian - Cami, 19.00 10.1. Velkolepý paroháč, 19.00 13.1. Obrazy z Francouzské revoluce , 17.00 14.1. Kdyby prase mělo křídla, 15.00 16.1. Don Juan a Faust, 19.00 17.1. Kabaret Undine aneb J. a P. jde s maminkou do divadla, 19.00 18.1. Škola základ života, 19.00 19.1. Kabaret Vian - Cami, 19.00 20.1. Opice a ženich, 17.00 23.1. Obrazy z Francouzské revoluce , 19.00 24.1. Sestra úzkost, 19.00 25.1. Sýr, sýr! aneb Lov na havrany, 19.00 27.1. Jak jsem se ztratil aneb Malá vánoční besídka, 17.00 31.1. Obrazy z Francouzské revoluce, 19.00

DIVADLO V ŘEZNICKÉ, Řeznická 17: 8. - 9.1. Kdo se bojí Virginie Woolfové?, 19.30 10.1. Velký bílý šéf, 19.30 11.1. Biletářka , 19.30 12.1. Omámený kolotoč, 19.30 14.1. Vytetovaná růže, 19.30 16.1. Film vo spávným chlapovi, 19.30 17.1. Kráska z Leenane, 19.30 20.1. Peklem čertem, 14.00 21.1. Zločin a trest, 20.00 22.1. Premiéra mládí, 19.30 23.1. Latríny, 19.30 24.1. Mydlibaba a ty druhé aneb Třikrát do černého, 19.30 26.1. Svatební košile, 19.30 28.1. Vytetovaná růže, 19.30 29.1. Omámený kolotoč, 19.30 30.1. Biletářka, 19.30 31.1. Sestry Havelkovy and Sestry Havelkovy band, 19.30

HUDEBNÍ DIVADLO KARLÍN, Křižíkova 10: 8. - 9.1. Řek Zorba, 19.00 10.1. Hraběnka Marica, 19.00 11.1. Rose Marie, 19.00 12.1. Hello, Dolly!, 19.00 13.1. Hello, Dolly!, 15.00 14.1. Země úsměvů, 15.00 16. - 17.1. Klec bláznů, 19.00 18. - 19.1. Viktor - Viktoria, 19.00 20. - 21.1. Někdo to rád horké, 15.00 23.1. Někdo to rád horké, 19.00 24.1. Klec bláznů, 19.00 25.1. Řek Zorba, 19.00 26.1. Země úsměvů, 19.00 27. - 28.1. My Fair Lady, 15.00 30.1. Anděl s ďáblem v těle, 19.00 31.1. Viktor - Viktorie, 19.00

LATERNA MAGIKA, Národní 4: 1.1. Kouzelný cirkus, 20.00 9.1. Mezinárodní týden tance - Sklizeň 2000, 19.30 10.1. Mezinárodní týden tance - Líheň 2000, 19.30 11.1. Mezinárodní týden tance - Interpretační soutěžní přehlídka 2000 - laureáti soutěže, 19.30 13.1. Mezinárodní týden tance - Letní taneční workshop, 19.30

Autor:






Hlavní zprávy

Další z rubriky

Cvičení kybernetické bezpečnosti Locked Shields 2017 v Estonsku
NATO čelí stovkám kyberútoků měsíčně, vylepšuje obranu a hledá zbraně

Dosavadní taktická výhoda na bojišti umožněná technologickou vyspělostí NATO by mohla být vážně ohrožena, pokud spojenci nebudou schopni stoprocentně čelit...  celý článek

Zavražděnou novinářku Daphne Caruanovou Galiziovou přišly do ulic Malty uctít...
Malta nabízí milion eur za informace vedoucí k dopadení vraha novinářky

Maltská vláda nabídla odměnu milion eur (25,7 milionu Kč) a ochranu za informace o tom, kdo zavraždil investigativní novinářku Daphne Caruanovou Galiziovou....  celý článek

V centru severoněmeckého města zranili divočáci čtyři lidi
VIDEO: Do německého města vtrhli divočáci, řádili v bance i obchodě

Čtyři zraněné si vyžádaly útoky dvou divokých prasat, která v pátek pronikla do centra města Heide na severu Německa. Jeden z kanců dokonce vnikl i do místní...  celý článek

Hledáte maminku v okolí na společné aktivity?
Hledáte maminku v okolí na společné aktivity?

Tyhle maminky na eMimino.cz jsou na tom stejně.

Najdete na iDNES.cz



mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.