Diskuze

Nový výdělečný byznys. Podnikatelé získávají miliony ze zavážení lomů

Podnikatelé vyhledávají lomy, kamenolomy, pískovny, důlní díla. Vidí v nich lukrativní pozemky, které mohou vydělat miliony. Stačí je zavézt sutí a stavebním odpadem. Nemusí přitom dodržovat tak přísné předpisy, jako když by chtěli založit skládky.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Aby byla zeme krasna, to nikdy nezajisti zadne zakony, to musi byt v lidech

0 0
možnosti

Jde o Českou cestu , kdy tuneláři a zloději pouze vydělají tak , že opět nic nevyrobí a nic nevyprodukují - stačí se podívat do historie - jestlipak víte, co legálně dělali mafiáni v USA ve 30tých letech - nejvíce peněz proteklo přes firmy na likvidaci odpadů - současní mafiáni by v ČR mohli být přeci jen nápaditější !!

0 0
možnosti

pokud se urady boji nebezpecneho odpadu, tak at to hlidaji, za ucinny nalez premie jeden milion, ktery bude stejne procentem z pokuty, okamzite zastaveni cinnosti a je to, takovy zakon je otazka 20ti minut v patlamentu

0 0
možnosti

Kontrolu provádějí úplatní státní úředníci. No to mě podrž!!A že prý dbají na ekologickou čistotu. ;-) To je pro tyto státní úředníky lepší byznys než pro ty podnikatele. Stačí při kontrole oznámit, že eko není dodržováno, ledaže.....! A penízky se jen hrnou. :-P Malost a chamtivost českého človíčka nezná mezí.

5 0
možnosti

Tak to víte, když to nahlásim tak to máte za 500 000, když se domluvíme jinak tak za 200 000 a nikdo o tom nesmí vědět. :-)

0 0
možnosti

P61a78v37e29l 57N58o73v55á14k

10. 7. 2016 15:25

Tak asi všichni, kdo se kolem stavebnictví pohybují, vědí, že zemaři jsou zvláštní (=mafiánská) sorta... Prostě v tom umí chodit, tak to je a asi s tím nic neuděláme

0 0
možnosti

Ale dalo by se, pokud by se chtělo. Jen zjistit, proč a kdo nechce. :-P

4 0
možnosti

Nevím,zda se zohledňuje to,že některé lomy a pískovny jsou vzácnými biotopy.Orgány ochrany přírody by na to měly dohlížet a vzácné lokality chránit.Nejsem si jist zda se tak děje.

1 0
možnosti

Nebyly, dokud se nezacalo tezit ... a stejne jako na Sumavu se dnes nesmi sahnout, aby se vratila do puvodniho stavu, tak zde se vraci do puvodniho stavu vytezeny lom ...

0 0
možnosti

tak jelikož jsem v čr tak je jasné co tam bude končit...a opravdu čistá suť to nebude...takže příroda bude opět trpět...ale co...člověk je pán planety a pro peníze prodá i svou rodinu...tak co mu je do nějaké přírody......pořád homo sapiens si neuvědomuje, že přiroda člověka nepotřebuje..ale člověk přírodu jo...přesto se chová hůře než vir a svého hostitele neustále nějak likviduje...a to jen pro prachy podotýkám

3 1
možnosti

Z hlediska ochrany přírody dost škoda

0 0
možnosti

Uvedeni krajiny do puvodniho stavu? Uz najednou neplati navrat k puvodnimu? Uf, klasicka dvoji moralka ...

0 0
možnosti

Co dělají ekologové a ochránci přírody.To není jako nesmyslené bránění dopravních staveb co provádějí.:-(

0 0
možnosti

M71a45r71t94i57n 18P25e44t10r

10. 7. 2016 14:19

Můžou tam stát a kontrolovat. Jenže to je práce a není příliš vidět, tedy, pokud nezískají neoblomná fakta o zneužívání. A i pak, bohužel, jsou úřady schopny vydat změnu. Nejsem člověk, který staví přechody pro rosničky od jednoho rybníku k druhému, abychom si rozuměli. Ale občas je to zkrátka moc (v obou významech).

1 0
možnosti

v Brne pod Hady byvala jeste za komunistu obrovska skladka. Jezdili tam popelarske vozy a vysypavali vse co kdo vyhodil. Nasledne se to zavezlo zeminou a po revoluci prodalo jako stavebni parcely.

A ted tam stoji par desitek rodinych domku. Nechapu, jak muze byt nekdo tak hloupy a stavet si na skladce dum.

Jsou to ulice Rovnobezna a Nad Lomem R^R^

6 0
možnosti

Jeden velmi známý podobný příběh se stal v USA. Tam ale byly zavezeny myslím i chemické látky, které následně se vypařovaly do prostoru na zavážce postavených rodinných domů. Výsledkem byly poškozené děti.

Takže - pokud se nedozvíte včas, co je zavezeno, nedozvíte, že se postavilo na skládce a řeknou jen, že byl vyrovnán terén, prakticky nic nevíte. A na navážce zpravidla staví developer.

0 0
možnosti