Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Nemusíme dokazovat věrnost této zemi, zlobí se britští muslimové

David Cameron si vysloužil kritiku ze strany britských muslimů, že přejímá krajně pravicové myšlenky. Premiér se totiž zastal svého ministra Erica Picklese, který muslimy dopisem vyzval, aby dokázali, že opravdu náleží do britské společnosti.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

P36a40v30e18l 60V69e67n40c45o95v29s52k44ý 9448624395260

Místní lidé jsou zde jako opaření. Naprostá většina z nich se na veřejnosti bojí o muslimech otevřeně promluvit a od tématu uhýbají, nebo jen zmateně opakují naučené fráze o pozitivních dopadech multikulturalismu. Pokud se jich však zeptám v soukromí, mají naléhavou potřebu o nechtěné islamizaci své země diskutovat. I tak ale mluví jen polohlasem, zavírají dveře a ještě se rozhlížejí, jestli nás někdo nesleduje. Celé to dění kolem sebe užasle sledují, jako by stále doufali, že se z toho zlého snu probudí. Neprobudí. Stará dobrá Anglie, tak jak jsme ji znali, nám totiž pomalu umírá přímo před očima.

Stejně, jako tomu bylo kdysi v Anglii, tak i v České republice si dnes jen málokdo dokáže něco podobného představit. Kolik lidí si dnes připouští, že by se islám mohl podobně nezadržitelně šířit i v českých a moravských městech? Pokud však k tomuto problému zůstaneme lhostejní, tak se jednou šířit bude. Nechceme-li proto, aby naše kultura ve své současné podobě zanikla, zajímejme se o to, jak probíhá islamizace v zemích západní Evropy, cestujme, informujme se. Poučme se z toho a zkusme nedopustit, aby se i z České republiky jednou stal islámský stát.

+2/0
21.1.2015 12:30

P98a43v52e50l 94V37e47n54c98o37v25s46k37ý 9188344905400

Dalším symbolem, který se dotýká cítění muslimů je samotná anglická vlajka –  kříž Svatého Jiří. I sami někteří Angličané už mají obavy, že jejich národní vlajka by mohla být vnímána jako rasistický symbol (vyvolává prý u muslimů nepříjemné vzpomínky na křížové výpravy). V některých obcích se dokonce zastupitelé rozhodli vlajku raději vůbec nevyvěšovat, aby se tak nedotkli cítění svých muslimských spoluobčanů. Ano, zdejší absurdita soužití s muslimy dosáhla takového stupně, že se (někteří) Angličané v Anglii obávají vyvěsit anglickou vlajku.

Koho z místních by před lety napadlo, že něco takového budou zažívat ve své vlastní zemi? Neznám zde žádného Angličana, který by si takový vývoj přál. Nikdo z politiků se tu původních obyvatel nikdy neptal, jestli si přejí, aby se Británie stala islámskou zemí. A přesto se to děje. Dle oficiální zprávy Národního statistického úřadu (the Office for National Statistics - ONS), publikované  dne 16.5.2013, bude islám ve Velké Británii dominantním náboženstvím již za dvacet let.

0/0
21.1.2015 12:30

P70a15v96e36l 66V20e16n70c64o51v89s12k64ý 9298754935610

Nejsou žádní rasisti, škola si děti nevybírá dle barvy pleti nebo původu. Do jejich městečka však prostě zatím větší vlna přistěhovalců nedorazila. Co prý tedy mají dělat? Mají si tam rychle nějaké muslimy pořídit?

Do kostelíka stojícího na vršku v naší vesnici dojíždí farář Matthew. Je to prostý a moudrý člověk, bývalý ocelářský dělník. Když paní Thatcherová zavřela v osmdesátých letech v Sheffieldu ocelárny, překvalifikoval se na faráře a druhou půlku života tak tráví ve službě na farnostech v okolí. Mluvili jsme spolu nedávno  o vánocích a tradicích. Mimo jiné mi řekl: „Víš, ale nemysli si, že to takové u nás bylo vždycky. Ulice bývaly plné lidí zpívajících koledy. To se ztrácí. To je všechno ta politická korektnost. Tu jsme dříve neměli...“ Pak mi vyprávěl, jak každým rokem ubývá vánočních tradic a křesťanských symbolů, protože tradiční vánoce prý mohou urážet cítění muslimů (a mnoho muslimů už také proti slavení vánoc veřejně protestovalo). Od připomínání vánoc na pracovišti ustupuje i řada zaměstnavatelů, v některých čtvrtích lidé už nedávají do oken vánoční výzdobu. Často za tímto trendem stojí i sami horliví úředníci magistrátu, kteří dělají vše pro to, aby se nic nedotklo muslimského cítění. Jistou úlevou tak prý bylo, když sama Muslimská rada Británie (The Muslim Council of Britain) vydala prohlášení, že vánoce nejsou zakázány a že všichni, kdo vánoce chtějí slavit, si prý mohou normálně koupit stromeček i krocana. Rada pak vzkázala i muslimům, že by se neměli cítit slavením vánoc uraženi, protože Ježíš byl přece prorok islámu. „Nevím však, jak to bude vypadat za dalších deset či dvacet let,“ dodává ustaraně Matthew, „já už tu asi nebudu, ale co ti ostatní...“

0/0
21.1.2015 12:30

P75a10v42e66l 18V55e71n21c30o28v20s77k36ý 9178674145800

Nepomohla jí obhajoba, že byla tma a že nemohla vidět, kdo auto řídí, spolujezdci samozřejmě potvrdili řidičovu výpověď. Pokutu tedy nakonec musela platit Helen - za projev rasové nesnášenlivosti. Od policie se před časem rozhodla odejít.

Sanitář Martin mi vyprávěl o malém městečku Market Rasen, které leží na východ od Sheffieldu a kde má příbuzné. V městečku mají základní školu, kterou milují děti i rodiče. Minulý měsíc vydala státní školní inspekce (Ofsted) hodnotící zprávu, která potvrdila, že škola funguje výborně a dosahuje vynikajících učebních výsledků. Přesto inspekce odmítla dát škole celkové ohodnocení „vynikající“ a snížila ho na „dobrá“. A jaký tedy objevili nedostatek? Škola je prý příliš anglická a příliš bílá (chodí do ní totiž téměř výlučně bílé anglické děti). Slovy inspekce – „škola selhala v tom, že nezajistila, aby její žáci porozuměli kulturní různorodosti moderní britské společnosti a zakusili tak na sobě bezprostřední interakci se svými protějšky z odlišného etnického pozadí“. Martin mi říkal, jak jsou tam lidé zklamaní a bezradní.

0/0
21.1.2015 12:29

P87a65v26e42l 37V32e66n65c20o71v98s13k10ý 9848674355290

Tak třeba Janet, jedna z našich sestřiček, si mezi řečí posteskla, že její šestnáctiletý syn začal nedávno brát drogy. Dříve miloval sport, jeho muslimští spolužáci ho však kvůli tomu tak šikanovali, že sportování nechal.  Janet si stěžovala ve škole, ale bezvýsledně. Nemůže prý vystupovat proti zájmům etnické menšiny (i když v tomhle případě muslimové tvořili ve třídě etnickou většinu). A za nějaký čas její syn začal brát. Drogy prý dostává od pákistánských dealerů.

Anestezioložka Ruth, moje kolegyně, mi nedávno vysvětlovala, proč jezdí do práce v čepici.  Před lety ještě dojížděla na kole, ale jak v okolních čtvrtích přibývalo muslimů, necítila se bezpečně a začala jezdit autem. Pak se začala bát i v autě, protože na ní jako na nezahalenou ženu-řidičku sprostě pokřikovali. Proto teď  jezdí v autě a ještě v čepici.

Mladá policistka Helen, sousedka přes ulici, má zase jiný příběh. Jednou při silniční kontrole Helen zastavila rychle jedoucí auto. Řidičem byl muslim. Pokutu zaplatit odmítl a následně si na policistku stěžoval, že prý ho zastavila z rasových důvodů – šlo prý o šikanu, protože byl muslim.

0/0
21.1.2015 12:29

P15a92v36e80l 52V79e50n65c46o96v75s82k76ý 9948524955740

V univerzitní knihovně jsem potkal kolegu z nemocnice. Povídali jsme si o práci a potom přišla řeč i na politiku a na poslední události v Sýrii. Osmělil jsem se a zeptal se ho, co si myslí o krutosti islamistů. Úplně se rozohnil: „Ale vždyť oni přece nemají letadla. Jak se můžou bránit?! Kdyby na ně Amerika neútočila, nikoho by nepodřezávali, to je přeci jasný ne?!“ „Nevím, Mohammede. Mám trochu obavy, jak to všechno bude pokračovat...,“ odpověděl jsem mu. „Ale to vůbec nemusíš! My to tady za nedlouho  všechno převezmeme. A to bude pořádek, to uvidíš. Žádní opilci, žádná dekadence! Nakonec budete všichni rádi.“ Odmlčel jsem se: „Hmmm...a až to tady, jak říkáš, převezmete, budou pak muset všichni konvertovat na islám?“ „Ale vůbec ne,“ řekl nahlas a rozesmál se. „Klidně můžeš zůstat kuffar! Ale budeš mít daleko větší daně, samozřejmě. Takže nakonec bude i v tvém nejlepším zájmu, abys islám přijal. Aláh je veliký! A i pro rodinu to tak bude lepší. Ničeho se neboj, pomůžeme Ti, budeš šťastný!“

To všechno jsou sice věci, které mě stále ještě poněkud zarazí, postupem času je však pomalu přestávám řešit. Tak to prostě je, Británie se stává islámskou zemí a já to nezměním. Daleko silněji a osobněji však vnímám dopady islamizace na životy konkrétních lidí, které znám. Uvedu namátkou několik příkladů (jména jsem pozměnil).

0/0
21.1.2015 12:29

P70a58v91e33l 46V23e21n80c11o62v37s94k72ý 9638244365660

Pozadu v trendu smiřování se s islamizací nezůstává ani televizní BBC (důsledek proislámské politiky a rostoucího počtu muslimských zaměstnanců). Zcela nedávno jsem tak večer sledoval pořad „Udělejte ze mě muslimku“ (Make me a Muslim). V tomto svém původním pořadu BBC představuje portréty britských dívek, které konvertovaly k islámu. Každý měsíc zde totiž konvertuje k islámu několik set až tisíc bílých Britů, k islámu konvertovala například i švagrová bývalého premiéra Tonyho Blaira. I sama BBC proto zřejmě usoudila, že je potřeba britskou společnost na tento fakt připravovat, aby byla probíhající kulturní změna co nejhladší.

A mohu přihodit několik historek z práce. Před několika dny jsem sloužil na jednotce resuscitační péče. Jde o oddělení plné nejmodernějších přístrojů, kde se léčí ti nejvíce nemocní pacienti. Uprostřed rušného dne zazvonil u dveří oddělení zvonek a jelikož jsem byl zrovna nejblíž, otevřel jsem. Za dveřmi stál bradatý muslim v hábitu. „Dobrý den. Máte u nás příbuzného?“ zeptal jsem se. „Ne,“ odpověděl muž bez pozdravu, „nemůžu najít mešitu, kde je tu nejbližší mešita?“ Když jsem mu řekl, že nevím, tak on na to, že ho to u nevěřícího nepřekvapuje a ať mu tedy rychle zavolám nějakého muslima. Tento požadavek jsem odmítnul a rozloučil se. Než se před ním zavřely dveře, stačil ještě zavolat: „Aláh akbar! Brzy budete všichni vědět, kde je nejbližší mešita. Aláh je veliký!“

0/0
21.1.2015 12:28

P51a52v93e25l 11V11e16n70c80o23v71s94k70ý 9968964395140

Pokud byste při takové poznávací jízdě poslouchali BBC 4, můžete si vyslechnout (stejně jako já před několika dny) příklad současné dramatické tvorby. Hlasatel dílo uvedl jako úsměvnou komedii z muslimského prostředí s názvem „Dokud nás džihád neorozdělí“. V této hře se moderní muslimská žena postupně dovtípí, že její snoubenec je terorista a rozmlouvá mu jeho plán odjet bojovat proti nevěřícím na Blízký východ. Přesvědčuje ho tedy, že džihád za práva muslimů prý lze vést i mírnějšími prostředky v jejich každodenním životě tady doma v Británii. No prostě, komedie k popukání. Až mi z toho smíchu běhal mráz po zádech.

0/0
21.1.2015 12:28

P38a18v95e96l 76V97e26n26c37o37v10s77k16ý 9778774365680

Mírný problém v každodenním životě ale už mohou představovat určitá praktická omezení. Tak například, pokud si chce někdo objednat brzy ráno taxi a je zrovna ramadan, má smůlu. Dispečerka jen milým hlasem doporučí, ať si raději zajistí alternativní dopravu, protože všichni řidiči jsou muslimové a prostě nepracují. Nebo takový nákup v supermarketu. Pokud má někdo v košíku třeba slaninu a pivo, může se mu stát, že ho muslim u pokladny odmítne. Takový zákazník pak musí vystát ještě jednu frontu, tentokrát k nemuslimskému pokladnímu.

Jednou z mála pozitivních dopadů islamizace je, že se dá ušetřit čas i peníze za cestování. Když někdo kupříkladu touží po exotice a chce vidět, jak vypadá život třeba v takovém Pákistánu, vůbec nemusí do žádného Pákistánu jezdit. Stačí se                       projet některou z muslimských čtvrtí tady. Vše je téměř identické - včetně lidí, kostýmů, obchodů, hudby,  jídla, pořádku i bezpečnosti.

0/0
21.1.2015 12:28

P69a79v85e54l 67V86e52n43c40o82v50s50k14ý 9768714915350

Na úvod jen řeknu, že jsme se sami před lety přestěhovali z centra Sheffieldu na předměstí, kde nežije muslimská populace. Vesnice a okraje města jsou totiž už jediným místem, kde je možné se s islámem denně nesetkávat a kde je ještě možné zažít tradiční anglickou společnost. Místní hospůdky, hudební akce, fotbal - tam všude jako by se čas vrátil zpět před éru multikulturního šílenství. Je však jen otázkou času, kdy i tento svět navždy zmizí v multikulturním, či přesněji islamizačním kotli. I kdybych o tomto faktu sebevíc přemýšlet nechtěl, každý jednotlivý den v práci či ve městě mi zdejší realitu připomene se sílící naléhavostí.

Zde tedy uvádím několik postřehů, jak takový všední den s islámem vypadá. Tak rozhodně mě už například nezaskočí, jak často každý den v práci vyslovím jméno Mohamed nebo kolik zahalených žen kolem sebe zrovna vidím (zdravotnice, příbuzní, pacientky). Není vyjímkou, že těch zahalených je v daném okamžiku více, než prostovlasých. Pokud vejdu do šatny a tam se zrovna některý kolega klaní na rozprostřeném ručníku s obrázkem Mekky, je to v pohodě, prostě dělám, že si ho nevšímám. Takový je prostě kolorit „moderní“ britské společnosti.

0/0
21.1.2015 12:28

P50a22v12e83l 65V80e76n45c86o87v75s31k21ý 9968584325580

Všední den s islámem aneb vánoce letos povolili_1

čtvrtek 4. prosinec 2014

 

Postupující islamizace Británie je zdrojem nepřeberného množství absurdních zážitků. To, co by se za jiných okolností dalo vydávat za téměř humorné historky, však vyvolává spíše smutek a mrazení v zádech. Z tohoto zlého snu se totiž nedá probudit. Stará dobrá Anglie umírá v přímém přenosu. Zdejší absurdita už dosáhla takových rozměrů, že jsme tu svědky třeba toho, jak státní inspekce trestá vynikající školu za to, že je přílíš etnicky anglická nebo třeba toho, jak se angličtí radní v anglickém městě zdráhají vyvěsit anglickou vlajku – jen proto, aby neurazili cítění svých muslimských spoluobčanů. Je důležité šířit informace o dění v Anglii, protože jestli budeme jednou podobné věci zažívat i v České republice, nebude už cesty zpět.

Po napsání posledních dvou článků („Neberme si příklad z Británie...“ a „Jak jsem viděl starou dobrou Anglii...“) jsem dostal několik podnětů, abych uvedl také nějaké osobní zážitky z probíhající islamizace.

0/0
21.1.2015 12:27

F81r13a64n43t70i37s29e83k 58P78o85p17l43u49h51a18r 5762880261458

http://echo24.cz/a/w3CJ4/neexistuje-hodny-islam-a-zly-islam

jsem rad, ze uz existuji i cesti politici, kteri vedi, co je islam R^

+1/0
21.1.2015 1:39
Foto

P83e87t15r 66Š32m94e81j18k61a78l 9775360688467

To opravdu nemusíte...Seberte se a "mazejte" odkud jste přišli...

Čeká vás tam ráj na zemi...:-)

+4/0
20.1.2015 20:55

J63i40ř39í 70V44i74n25k29l27e45r 1161257530119

Už je pozdě, metastázy islamistů jsou v Evropě všude.

0/0
20.1.2015 19:21
Foto

M15i91l79a22n 26H43ř38e12b58í50k 6894247133502

tak ať se vrátí domů ........:-(

+2/0
20.1.2015 18:27

T76o36m65a52s 34V48r66l56i21k 8887795327594

"Nemusíme dokazovat věrnost této zemi, jednou bude celá naše."

+7/0
20.1.2015 17:40

R48a47d20i21m 15H12o84r12č39i40č26k57a 7406607553372

8-o http://www.youtube.com/embed/RtgbvotqVFE?rel=0 8-o

0/0
20.1.2015 17:29

D58a66v87i65d 89Z78a84j49d52á47k 8145242320471

Jste v prvni linii?To mysli jako toho rezace hlav?No ten je opravdu v prvni linii.To je presne ono.Prohlasili,ze to odsuzuji a to preci z jejich pohledu staci,ne.

+5/0
20.1.2015 17:13

K55l27a65r72a 94M27e42r51t38e83l72o66v31á 5404970196

Se spletli. Chteli napsat: Nemusime dokazovat vernost SVE zemi. :-(

+4/0
20.1.2015 17:02

L26i52b66o46r 36R36a89š55t73i35c27a 2121256205249

To je poněkud komické.

Jak může muslim říci, že je proti "extremismu", když mu takový "extremismus" přikazuje Korán, který považuje za nezpochybnitelný soubor příkazů své verze bohů.

+5/−1
20.1.2015 16:58

V67i57t21a 40K84a43b98o31u17r43e53k 4610550822268

Kde nic není nelze to logicky ani dokázat ;-D

+2/0
20.1.2015 16:45

R96e68n96é 37Z22a68c19h 9567610855297

Uvědomte si jednu věc muslimové. Jste tady hosty, tak pokud vám něco vláda hostitelské země nařídí, tak je na vás poslechnout a zbytečně neremcat. Ostatně, komu se tu nelíbí, ten se může odstěhovat, nikdo ho tady nedrží.

+8/0
20.1.2015 16:37

P38a60v35e17l 85M89o52r63a44v15e94c 1324215294727

Pickles, dobrý jméno ;-D;-D;-D;-D;-D (pro ty kdo neumí anglicky je to nakládaná zelenina)

0/0
20.1.2015 16:30

M88a31r40e41k 14S77ý36k10o46r94a 9713820166466

A přitom tohle řekl o islámu jeden docela významný britský politik -

Winston Churchill:

"To, že podle mohamedánského práva musí každá žena patřit nějakému muži jako jeho výhradní majetek, buď jako dítě, manželka, anebo konkubína, nutně povede k odkladu konečného vyhynutí otroctví až do té doby, než se islám přestane mezi lidmi uplatňovat jako velká síla. U jednotlivých muslimů se sice mohou projevovat skvělé vlastnosti - vliv náboženství však přesto ochromuje společenský vývoj těch, kdo je vyznávají. Na světě neexistuje žádná mohutnější zpátečnická síla. Mohamedánství není ani zdaleka na vymření, naopak se projevuje jako bojovná víra získávající nové a nové stoupence. Už se rozšířila po celé střední Africe a na každém kroku za sebou zanechává nebojácné válečníky, a nebýt toho, že křesťanství je chráněno silnými zbraněmi vědy, proti níž marně bojovalo, civilizace moderní Evropy by možná padla stejným způsobem, jakým se kdysi zhroutila civilizace starého Říma."

No, nebrali ho asi vážně.

+17/0
20.1.2015 16:24

M40i57c74h44a23l 60M91i84l76l85e78r 9276412329332

tohle vypada na dalsi HOAX , mylne sireny po svete jako citat pricitany jednomu z prominentnich politiku.

Tech uz tady bylo!!

0/0
20.1.2015 18:34

O22n91d21ř57e93j 37H86r32u49b92o18š 2799654972304

nic dokazovat nemusíte, mě stejně nikdy nepřesvědčíte, protože vaše místo jednoduše odpradávna patřilo daleko od Evropy  na východ !!

+8/0
20.1.2015 16:17

A62l50e58x54a64n49d96r 12K57o77s24t43k66a 8902448116294

Z reality bohužel vyplývá, že je jediný mírumilovný způsob, jak s nimi žít. My zde, oni tam, přičemž TAM je pár tisíc km daleko. Ano, v rámci humanity přijmete pár opravdu slušných a hodných. Za dvacet let jejich děti řežou hlavy.

+8/0
20.1.2015 16:04

J57i85ř13í 38R79y48s 3144267816704

Pane Camerone,bylo by tu řešení,zeptejte se jak jsme to vyřešili v minulosti my a je klid.

+2/0
20.1.2015 15:55

T70o15m42a21s 87R67e93i24t17m21a98i21e45r 6538972952

Je to asi v kazde krajine jine...Tady v Rynsku u Kolina se muslimove pouzivaji na podradne prace a jejich majetky a byty jsou pomerne casto kontrolovany. Germani jsou na tohle celkem fest. Pevne verim a nepochybuji ze Francouzi si to srovnaji taky. Britanie to stejne nevyresi, je to zeme kecalu... A co se tyce ceska.. Tam to bude jeste zajimavejsi, pokud se ta pakaz dostane do takove urovne jako je tady u nas, zvlast kdyz nikdo neudelal konecne reseni s romskou problematikou, ktera je oproti te muslimske nesrovnatelne "zlomitelna"... Viel spass und glueck :]

+7/−1
20.1.2015 15:50

Z49i82k37m74u86n94d 94K21a39s82i69k 4543756546639

Já se těm muslimům divím. Proč se prostě nepřetvařujou jako jindy? Asi už fakt Británii považují za svou.

+8/0
20.1.2015 15:44

D43a35v65i36d 56B81e33n59e10š 8408340179543

Byl jste někdy v Londýně? Ten už je jejich. A další velká města (Birmingham, Bradford, Luton atd.) taky.

0/0
20.1.2015 15:51

Z46i34k35m12u96n54d 41K59a78s57i45k 4683176866789

V Londýně jsem strávil den, před nějakými deseti lety. Zahlédnout tam bělocha bylo místama kumšt. Protože si tradiční anglické kultury, která je vesměs reprezentována bělochy, vážím, byl to docela depresivní zážitek.

+5/0
20.1.2015 15:59

J38a88n 46P78u48k13l 6212418179641

http://www.reflex.cz/clanek/komentare/61714/vykorente-muze-nenavisti-napsala-britska-vlada-mesitam-odpoved-co-vlastne-chcete.html

0/0
20.1.2015 15:36

M61i27c11h78a26l 42U79n40g43e93r 9386141523211

S těmi britskými muslimy, kteří jsou přimknutí k Británii víc, než britští křesťané, často bývá opravdu legranda. Pár příkladů, ke kterým by Cameron (pod tlakem veřejného mínění) a zejména nejeden Brit určitě rád slyšel Shafiqovo zamítavé a odsuzující stanovisko:

https://www.youtube.com/watch?v=b2nlIfn8tNA

https://www.youtube.com/watch?v=cYFzrEIzoHE

https://www.youtube.com/watch?v=b_bpzdBzn_0

Bohužel, lež nevěřícímu není v očích muslima lží, takže jak moc se takové zamítavé stanovisko dá brát vážně, že....

+4/0
20.1.2015 15:21

D95a24v29i48d 96B61e82n44e85š 8198400609433

To přimknutí k Británii je běžný novinářský trik. Našli jsme jednoho a řekneme: "Typický příklad".

0/0
20.1.2015 15:45

M72a33r19t60i25n 94L51u63k81e17š 3496281421495

Věřte tomu, že kdyby to bylo na Cameronovi nebo Merkelový, tak by musulmany vykopali z Evropy moc rádi, Jenže to dospělo do stavu, kdy už to prostě nejde. Jakýkoliv náznak nepřátelství vůči této komunitě hrozí radikalizací i těch zatím tzv. umírněných.

Zkrátka už nás mají v hrsti, pomalu ale jistě, plíživým tempem ovládnou Evropu. Teď už to půjde zastavit jen za cenu občanských válek a obrovských ztrát na životech. A u toho pochopitelně nikdo z elitních politiků být nechce.

+10/0
20.1.2015 15:19

O26t53t15o 70N87o70v13a38k 8320588156699

To je ale zajimave, ze v 21stoleti jsou to uz jen muslimove, kteri pachaji zlociny z duvodu viry ...

Samozrejme ze jsou i jini zlocinci, ale muslimove to nazyvaji dzihad.

Dale ve spolecnostech, kde je nad 10% muslimu tvori casto ve vezenich vetsinu trestancu muslimove ... jak je to mozne ?

nemuzeme byt preci rasisti a tvrdit, ze to s islamem nema nic spolecneho, to by jsme potom museli tvrdit, ze to souvisi s rasou ... coz nebude pravda, kdyz nemuslimove z techto zemi nejsou temer ve veznicich zastoupeni. [>-][>-][>-][>-]

+6/0
20.1.2015 15:17

L28e93o57š 88K77r29á20l 4727601451

Je to plíživá zhoubná choroba, která v řadě zemí již metastázovala. Dá se ještě léčit ???

+7/0
20.1.2015 15:12

M42i48c44h77a43e43l 46L76u50k95a50v40s95k26y 6959951818231

Jak kde. U nás by se to ještě dalo. Ale muselo by se to podchytit v počátečním stádiu.

+7/0
20.1.2015 15:19

P19e83t97r 35F66r84a35n35c 9187581518908

Nemusite, ale nedivte se.

0/0
20.1.2015 15:12

P86e29t45r 61U61t54ě86k41a71l 9840338658

Evropo, vzbuď se! Nějaké kecy o tom, že muslimská komunita tu či onde odsoudila útoky v Paříži - to je nezlobte se h...o! Oni prostě říkají: "Sorry, hahaha"! Myslím, že máme právo požadovat, aby proti teroristům Z VLASTNÍCH ŘAD aktivně působili. Nedělají proti nim nic. Z vlastní země utekli, nechali ji na pospas extrémistům a čekají, až to někdo vyřeší za ně. A je jedno, jestli jde o komunitu v Anglii, Francii, nebo ČR. Jsou to jen slova, slova, slova. A zároveň požadavky, abychom je respektovali (rozuměj přizpůsobili se) a neobviňovali je. 

Jakou cenu mají taková prohlášení? Ani slova o tom, že se za činy svých spoluvěrců alespoň stydí. Jak potom nesklouznout do kolektivní viny? Mimochodem tento termín vymysleli viníci.

+10/0
20.1.2015 15:11

P41e12t11r 46K56o34l48a94ř14í83k 2134233365173

vybavujou se mi záběry jak palestinci v pásmu gazy nadšeně poskakovali a jásali nad útokem muslimů na světový obchodní centrum 11.9.2001 ... a aby byli víc vidět tak poskakovali na bednách ... na těch bednách byl nápis "Potravinová pomoc USA" ... a nevidím žádnej velkej rozdíl mezi určitejma oblastma GB a Francie ...

+13/0
20.1.2015 14:56

P98e49t73r 59K40o33l49a42ř95í11k 2664463845723

a pásmem gazy ... :-)

0/0
20.1.2015 14:57

J55i49ř27í 18Š26v61e49h93l38a 1854184982416

Musíte. A vaše děti musí - tam je hlavní problém.

+5/0
20.1.2015 14:38

J88i50n91d90ř59i53c62h 22P96o90d79r93á72z22s78k88ý 6145558765395

Já v první moment četl muslíte;-D

0/0
20.1.2015 14:43

L74e82o35š 93K97r66á59l 4767341651

Kéž by události poslední doby chtěly předznamenat konec nepochopitelnému prosazovaní vize multikulturní Evropy...

+18/0
20.1.2015 14:36

V47á64c41l65a89v 64M70á45c28h80a 6529169652834

stejně jsme na vymření

+2/0
20.1.2015 14:37

L55e72o96š 79K96r87á71l 4127611361

Vy asi už jo...

+1/0
20.1.2015 14:38

M44i19l52a14n 28V57i90k 1357775863473

Zaplať pán Bůh! Včera by už bylo pozdě;-D

0/0
20.1.2015 15:28

V74á75c25l30a52v 21M26á17c11h63a 6599629812824

jsme na vymření a jich je více než 1,5miliardy:-)

+1/0
20.1.2015 15:10

Najdete na iDNES.czmobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.