Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Nemusíme dokazovat věrnost této zemi, zlobí se britští muslimové

David Cameron si vysloužil kritiku ze strany britských muslimů, že přejímá krajně pravicové myšlenky. Premiér se totiž zastal svého ministra Erica Picklese, který muslimy dopisem vyzval, aby dokázali, že opravdu náleží do britské společnosti.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

P81a51v74e51l 27V55e71n11c52o29v12s52k84ý 9848624505680

Místní lidé jsou zde jako opaření. Naprostá většina z nich se na veřejnosti bojí o muslimech otevřeně promluvit a od tématu uhýbají, nebo jen zmateně opakují naučené fráze o pozitivních dopadech multikulturalismu. Pokud se jich však zeptám v soukromí, mají naléhavou potřebu o nechtěné islamizaci své země diskutovat. I tak ale mluví jen polohlasem, zavírají dveře a ještě se rozhlížejí, jestli nás někdo nesleduje. Celé to dění kolem sebe užasle sledují, jako by stále doufali, že se z toho zlého snu probudí. Neprobudí. Stará dobrá Anglie, tak jak jsme ji znali, nám totiž pomalu umírá přímo před očima.

Stejně, jako tomu bylo kdysi v Anglii, tak i v České republice si dnes jen málokdo dokáže něco podobného představit. Kolik lidí si dnes připouští, že by se islám mohl podobně nezadržitelně šířit i v českých a moravských městech? Pokud však k tomuto problému zůstaneme lhostejní, tak se jednou šířit bude. Nechceme-li proto, aby naše kultura ve své současné podobě zanikla, zajímejme se o to, jak probíhá islamizace v zemích západní Evropy, cestujme, informujme se. Poučme se z toho a zkusme nedopustit, aby se i z České republiky jednou stal islámský stát.

+2/0
21.1.2015 12:30

P42a30v47e14l 68V60e25n27c46o32v33s75k84ý 9178914315650

Dalším symbolem, který se dotýká cítění muslimů je samotná anglická vlajka –  kříž Svatého Jiří. I sami někteří Angličané už mají obavy, že jejich národní vlajka by mohla být vnímána jako rasistický symbol (vyvolává prý u muslimů nepříjemné vzpomínky na křížové výpravy). V některých obcích se dokonce zastupitelé rozhodli vlajku raději vůbec nevyvěšovat, aby se tak nedotkli cítění svých muslimských spoluobčanů. Ano, zdejší absurdita soužití s muslimy dosáhla takového stupně, že se (někteří) Angličané v Anglii obávají vyvěsit anglickou vlajku.

Koho z místních by před lety napadlo, že něco takového budou zažívat ve své vlastní zemi? Neznám zde žádného Angličana, který by si takový vývoj přál. Nikdo z politiků se tu původních obyvatel nikdy neptal, jestli si přejí, aby se Británie stala islámskou zemí. A přesto se to děje. Dle oficiální zprávy Národního statistického úřadu (the Office for National Statistics - ONS), publikované  dne 16.5.2013, bude islám ve Velké Británii dominantním náboženstvím již za dvacet let.

0/0
21.1.2015 12:30

P25a69v89e66l 79V71e91n40c38o10v60s32k91ý 9608834335800

Nejsou žádní rasisti, škola si děti nevybírá dle barvy pleti nebo původu. Do jejich městečka však prostě zatím větší vlna přistěhovalců nedorazila. Co prý tedy mají dělat? Mají si tam rychle nějaké muslimy pořídit?

Do kostelíka stojícího na vršku v naší vesnici dojíždí farář Matthew. Je to prostý a moudrý člověk, bývalý ocelářský dělník. Když paní Thatcherová zavřela v osmdesátých letech v Sheffieldu ocelárny, překvalifikoval se na faráře a druhou půlku života tak tráví ve službě na farnostech v okolí. Mluvili jsme spolu nedávno  o vánocích a tradicích. Mimo jiné mi řekl: „Víš, ale nemysli si, že to takové u nás bylo vždycky. Ulice bývaly plné lidí zpívajících koledy. To se ztrácí. To je všechno ta politická korektnost. Tu jsme dříve neměli...“ Pak mi vyprávěl, jak každým rokem ubývá vánočních tradic a křesťanských symbolů, protože tradiční vánoce prý mohou urážet cítění muslimů (a mnoho muslimů už také proti slavení vánoc veřejně protestovalo). Od připomínání vánoc na pracovišti ustupuje i řada zaměstnavatelů, v některých čtvrtích lidé už nedávají do oken vánoční výzdobu. Často za tímto trendem stojí i sami horliví úředníci magistrátu, kteří dělají vše pro to, aby se nic nedotklo muslimského cítění. Jistou úlevou tak prý bylo, když sama Muslimská rada Británie (The Muslim Council of Britain) vydala prohlášení, že vánoce nejsou zakázány a že všichni, kdo vánoce chtějí slavit, si prý mohou normálně koupit stromeček i krocana. Rada pak vzkázala i muslimům, že by se neměli cítit slavením vánoc uraženi, protože Ježíš byl přece prorok islámu. „Nevím však, jak to bude vypadat za dalších deset či dvacet let,“ dodává ustaraně Matthew, „já už tu asi nebudu, ale co ti ostatní...“

0/0
21.1.2015 12:30

P46a47v53e71l 88V21e45n50c65o32v78s49k68ý 9948304165460

Nepomohla jí obhajoba, že byla tma a že nemohla vidět, kdo auto řídí, spolujezdci samozřejmě potvrdili řidičovu výpověď. Pokutu tedy nakonec musela platit Helen - za projev rasové nesnášenlivosti. Od policie se před časem rozhodla odejít.

Sanitář Martin mi vyprávěl o malém městečku Market Rasen, které leží na východ od Sheffieldu a kde má příbuzné. V městečku mají základní školu, kterou milují děti i rodiče. Minulý měsíc vydala státní školní inspekce (Ofsted) hodnotící zprávu, která potvrdila, že škola funguje výborně a dosahuje vynikajících učebních výsledků. Přesto inspekce odmítla dát škole celkové ohodnocení „vynikající“ a snížila ho na „dobrá“. A jaký tedy objevili nedostatek? Škola je prý příliš anglická a příliš bílá (chodí do ní totiž téměř výlučně bílé anglické děti). Slovy inspekce – „škola selhala v tom, že nezajistila, aby její žáci porozuměli kulturní různorodosti moderní britské společnosti a zakusili tak na sobě bezprostřední interakci se svými protějšky z odlišného etnického pozadí“. Martin mi říkal, jak jsou tam lidé zklamaní a bezradní.

0/0
21.1.2015 12:29

P40a89v60e57l 95V78e80n80c88o20v56s31k25ý 9268864455930

Tak třeba Janet, jedna z našich sestřiček, si mezi řečí posteskla, že její šestnáctiletý syn začal nedávno brát drogy. Dříve miloval sport, jeho muslimští spolužáci ho však kvůli tomu tak šikanovali, že sportování nechal.  Janet si stěžovala ve škole, ale bezvýsledně. Nemůže prý vystupovat proti zájmům etnické menšiny (i když v tomhle případě muslimové tvořili ve třídě etnickou většinu). A za nějaký čas její syn začal brát. Drogy prý dostává od pákistánských dealerů.

Anestezioložka Ruth, moje kolegyně, mi nedávno vysvětlovala, proč jezdí do práce v čepici.  Před lety ještě dojížděla na kole, ale jak v okolních čtvrtích přibývalo muslimů, necítila se bezpečně a začala jezdit autem. Pak se začala bát i v autě, protože na ní jako na nezahalenou ženu-řidičku sprostě pokřikovali. Proto teď  jezdí v autě a ještě v čepici.

Mladá policistka Helen, sousedka přes ulici, má zase jiný příběh. Jednou při silniční kontrole Helen zastavila rychle jedoucí auto. Řidičem byl muslim. Pokutu zaplatit odmítl a následně si na policistku stěžoval, že prý ho zastavila z rasových důvodů – šlo prý o šikanu, protože byl muslim.

0/0
21.1.2015 12:29

P56a43v34e86l 43V87e10n56c33o49v75s23k51ý 9648654755570

V univerzitní knihovně jsem potkal kolegu z nemocnice. Povídali jsme si o práci a potom přišla řeč i na politiku a na poslední události v Sýrii. Osmělil jsem se a zeptal se ho, co si myslí o krutosti islamistů. Úplně se rozohnil: „Ale vždyť oni přece nemají letadla. Jak se můžou bránit?! Kdyby na ně Amerika neútočila, nikoho by nepodřezávali, to je přeci jasný ne?!“ „Nevím, Mohammede. Mám trochu obavy, jak to všechno bude pokračovat...,“ odpověděl jsem mu. „Ale to vůbec nemusíš! My to tady za nedlouho  všechno převezmeme. A to bude pořádek, to uvidíš. Žádní opilci, žádná dekadence! Nakonec budete všichni rádi.“ Odmlčel jsem se: „Hmmm...a až to tady, jak říkáš, převezmete, budou pak muset všichni konvertovat na islám?“ „Ale vůbec ne,“ řekl nahlas a rozesmál se. „Klidně můžeš zůstat kuffar! Ale budeš mít daleko větší daně, samozřejmě. Takže nakonec bude i v tvém nejlepším zájmu, abys islám přijal. Aláh je veliký! A i pro rodinu to tak bude lepší. Ničeho se neboj, pomůžeme Ti, budeš šťastný!“

To všechno jsou sice věci, které mě stále ještě poněkud zarazí, postupem času je však pomalu přestávám řešit. Tak to prostě je, Británie se stává islámskou zemí a já to nezměním. Daleko silněji a osobněji však vnímám dopady islamizace na životy konkrétních lidí, které znám. Uvedu namátkou několik příkladů (jména jsem pozměnil).

0/0
21.1.2015 12:29

P36a95v89e91l 45V90e30n31c22o96v93s85k10ý 9568304235710

Pozadu v trendu smiřování se s islamizací nezůstává ani televizní BBC (důsledek proislámské politiky a rostoucího počtu muslimských zaměstnanců). Zcela nedávno jsem tak večer sledoval pořad „Udělejte ze mě muslimku“ (Make me a Muslim). V tomto svém původním pořadu BBC představuje portréty britských dívek, které konvertovaly k islámu. Každý měsíc zde totiž konvertuje k islámu několik set až tisíc bílých Britů, k islámu konvertovala například i švagrová bývalého premiéra Tonyho Blaira. I sama BBC proto zřejmě usoudila, že je potřeba britskou společnost na tento fakt připravovat, aby byla probíhající kulturní změna co nejhladší.

A mohu přihodit několik historek z práce. Před několika dny jsem sloužil na jednotce resuscitační péče. Jde o oddělení plné nejmodernějších přístrojů, kde se léčí ti nejvíce nemocní pacienti. Uprostřed rušného dne zazvonil u dveří oddělení zvonek a jelikož jsem byl zrovna nejblíž, otevřel jsem. Za dveřmi stál bradatý muslim v hábitu. „Dobrý den. Máte u nás příbuzného?“ zeptal jsem se. „Ne,“ odpověděl muž bez pozdravu, „nemůžu najít mešitu, kde je tu nejbližší mešita?“ Když jsem mu řekl, že nevím, tak on na to, že ho to u nevěřícího nepřekvapuje a ať mu tedy rychle zavolám nějakého muslima. Tento požadavek jsem odmítnul a rozloučil se. Než se před ním zavřely dveře, stačil ještě zavolat: „Aláh akbar! Brzy budete všichni vědět, kde je nejbližší mešita. Aláh je veliký!“

0/0
21.1.2015 12:28

P15a37v70e55l 20V68e48n60c11o92v80s34k67ý 9968834255860

Pokud byste při takové poznávací jízdě poslouchali BBC 4, můžete si vyslechnout (stejně jako já před několika dny) příklad současné dramatické tvorby. Hlasatel dílo uvedl jako úsměvnou komedii z muslimského prostředí s názvem „Dokud nás džihád neorozdělí“. V této hře se moderní muslimská žena postupně dovtípí, že její snoubenec je terorista a rozmlouvá mu jeho plán odjet bojovat proti nevěřícím na Blízký východ. Přesvědčuje ho tedy, že džihád za práva muslimů prý lze vést i mírnějšími prostředky v jejich každodenním životě tady doma v Británii. No prostě, komedie k popukání. Až mi z toho smíchu běhal mráz po zádech.

0/0
21.1.2015 12:28

P55a41v34e35l 18V82e32n93c62o63v42s58k49ý 9348884675200

Mírný problém v každodenním životě ale už mohou představovat určitá praktická omezení. Tak například, pokud si chce někdo objednat brzy ráno taxi a je zrovna ramadan, má smůlu. Dispečerka jen milým hlasem doporučí, ať si raději zajistí alternativní dopravu, protože všichni řidiči jsou muslimové a prostě nepracují. Nebo takový nákup v supermarketu. Pokud má někdo v košíku třeba slaninu a pivo, může se mu stát, že ho muslim u pokladny odmítne. Takový zákazník pak musí vystát ještě jednu frontu, tentokrát k nemuslimskému pokladnímu.

Jednou z mála pozitivních dopadů islamizace je, že se dá ušetřit čas i peníze za cestování. Když někdo kupříkladu touží po exotice a chce vidět, jak vypadá život třeba v takovém Pákistánu, vůbec nemusí do žádného Pákistánu jezdit. Stačí se                       projet některou z muslimských čtvrtí tady. Vše je téměř identické - včetně lidí, kostýmů, obchodů, hudby,  jídla, pořádku i bezpečnosti.

0/0
21.1.2015 12:28

P40a39v67e74l 13V12e36n38c13o41v79s95k33ý 9388834555690

Na úvod jen řeknu, že jsme se sami před lety přestěhovali z centra Sheffieldu na předměstí, kde nežije muslimská populace. Vesnice a okraje města jsou totiž už jediným místem, kde je možné se s islámem denně nesetkávat a kde je ještě možné zažít tradiční anglickou společnost. Místní hospůdky, hudební akce, fotbal - tam všude jako by se čas vrátil zpět před éru multikulturního šílenství. Je však jen otázkou času, kdy i tento svět navždy zmizí v multikulturním, či přesněji islamizačním kotli. I kdybych o tomto faktu sebevíc přemýšlet nechtěl, každý jednotlivý den v práci či ve městě mi zdejší realitu připomene se sílící naléhavostí.

Zde tedy uvádím několik postřehů, jak takový všední den s islámem vypadá. Tak rozhodně mě už například nezaskočí, jak často každý den v práci vyslovím jméno Mohamed nebo kolik zahalených žen kolem sebe zrovna vidím (zdravotnice, příbuzní, pacientky). Není vyjímkou, že těch zahalených je v daném okamžiku více, než prostovlasých. Pokud vejdu do šatny a tam se zrovna některý kolega klaní na rozprostřeném ručníku s obrázkem Mekky, je to v pohodě, prostě dělám, že si ho nevšímám. Takový je prostě kolorit „moderní“ britské společnosti.

0/0
21.1.2015 12:28

P55a20v69e78l 98V66e23n39c71o24v31s26k46ý 9218444225850

Všední den s islámem aneb vánoce letos povolili_1

čtvrtek 4. prosinec 2014

 

Postupující islamizace Británie je zdrojem nepřeberného množství absurdních zážitků. To, co by se za jiných okolností dalo vydávat za téměř humorné historky, však vyvolává spíše smutek a mrazení v zádech. Z tohoto zlého snu se totiž nedá probudit. Stará dobrá Anglie umírá v přímém přenosu. Zdejší absurdita už dosáhla takových rozměrů, že jsme tu svědky třeba toho, jak státní inspekce trestá vynikající školu za to, že je přílíš etnicky anglická nebo třeba toho, jak se angličtí radní v anglickém městě zdráhají vyvěsit anglickou vlajku – jen proto, aby neurazili cítění svých muslimských spoluobčanů. Je důležité šířit informace o dění v Anglii, protože jestli budeme jednou podobné věci zažívat i v České republice, nebude už cesty zpět.

Po napsání posledních dvou článků („Neberme si příklad z Británie...“ a „Jak jsem viděl starou dobrou Anglii...“) jsem dostal několik podnětů, abych uvedl také nějaké osobní zážitky z probíhající islamizace.

0/0
21.1.2015 12:27

F24r45a87n87t27i93s62e92k 61P16o56p51l28u29h72a35r 5872100781918

http://echo24.cz/a/w3CJ4/neexistuje-hodny-islam-a-zly-islam

jsem rad, ze uz existuji i cesti politici, kteri vedi, co je islam R^

+1/0
21.1.2015 1:39
Foto

P45e75t73r 22Š96m55e84j19k82a68l 9545170328597

To opravdu nemusíte...Seberte se a "mazejte" odkud jste přišli...

Čeká vás tam ráj na zemi...:-)

+4/0
20.1.2015 20:55

J91i19ř92í 24V43i23n23k93l89e83r 1531847630909

Už je pozdě, metastázy islamistů jsou v Evropě všude.

0/0
20.1.2015 19:21
Foto

M70i34l37a27n 30H78ř72e10b51í96k 6144727193982

tak ať se vrátí domů ........:-(

+2/0
20.1.2015 18:27

T12o89m80a28s 33V97r50l98i34k 8467135747284

"Nemusíme dokazovat věrnost této zemi, jednou bude celá naše."

+7/0
20.1.2015 17:40

R36a76d71i31m 25H36o60r20č41i68č29k70a 7296847723812

8-o http://www.youtube.com/embed/RtgbvotqVFE?rel=0 8-o

0/0
20.1.2015 17:29

D25a52v21i96d 86Z42a78j52d84á64k 8925702850601

Jste v prvni linii?To mysli jako toho rezace hlav?No ten je opravdu v prvni linii.To je presne ono.Prohlasili,ze to odsuzuji a to preci z jejich pohledu staci,ne.

+5/0
20.1.2015 17:13

K54l12a76r66a 75M23e19r27t61e87l54o16v40á 5144290726

Se spletli. Chteli napsat: Nemusime dokazovat vernost SVE zemi. :-(

+4/0
20.1.2015 17:02

L31i30b83o33r 21R37a84š23t40i81c70a 2401276945629

To je poněkud komické.

Jak může muslim říci, že je proti "extremismu", když mu takový "extremismus" přikazuje Korán, který považuje za nezpochybnitelný soubor příkazů své verze bohů.

+5/−1
20.1.2015 16:58

V39i88t57a 44K18a43b44o71u42r10e54k 4210920112338

Kde nic není nelze to logicky ani dokázat ;-D

+2/0
20.1.2015 16:45

R13e88n93é 49Z55a58c36h 9247280545567

Uvědomte si jednu věc muslimové. Jste tady hosty, tak pokud vám něco vláda hostitelské země nařídí, tak je na vás poslechnout a zbytečně neremcat. Ostatně, komu se tu nelíbí, ten se může odstěhovat, nikdo ho tady nedrží.

+8/0
20.1.2015 16:37

P64a72v73e88l 15M38o66r47a97v56e13c 1884115284737

Pickles, dobrý jméno ;-D;-D;-D;-D;-D (pro ty kdo neumí anglicky je to nakládaná zelenina)

0/0
20.1.2015 16:30

M65a20r59e31k 31S56ý55k91o83r23a 9373370926446

A přitom tohle řekl o islámu jeden docela významný britský politik -

Winston Churchill:

"To, že podle mohamedánského práva musí každá žena patřit nějakému muži jako jeho výhradní majetek, buď jako dítě, manželka, anebo konkubína, nutně povede k odkladu konečného vyhynutí otroctví až do té doby, než se islám přestane mezi lidmi uplatňovat jako velká síla. U jednotlivých muslimů se sice mohou projevovat skvělé vlastnosti - vliv náboženství však přesto ochromuje společenský vývoj těch, kdo je vyznávají. Na světě neexistuje žádná mohutnější zpátečnická síla. Mohamedánství není ani zdaleka na vymření, naopak se projevuje jako bojovná víra získávající nové a nové stoupence. Už se rozšířila po celé střední Africe a na každém kroku za sebou zanechává nebojácné válečníky, a nebýt toho, že křesťanství je chráněno silnými zbraněmi vědy, proti níž marně bojovalo, civilizace moderní Evropy by možná padla stejným způsobem, jakým se kdysi zhroutila civilizace starého Říma."

No, nebrali ho asi vážně.

+17/0
20.1.2015 16:24

M64i33c46h84a85l 22M86i25l49l25e41r 9836652179872

tohle vypada na dalsi HOAX , mylne sireny po svete jako citat pricitany jednomu z prominentnich politiku.

Tech uz tady bylo!!

0/0
20.1.2015 18:34

O48n65d56ř64e69j 46H49r97u77b38o25š 2799174652114

nic dokazovat nemusíte, mě stejně nikdy nepřesvědčíte, protože vaše místo jednoduše odpradávna patřilo daleko od Evropy  na východ !!

+8/0
20.1.2015 16:17

A66l71e19x82a38n20d63r 90K33o88s58t84k13a 8932308636834

Z reality bohužel vyplývá, že je jediný mírumilovný způsob, jak s nimi žít. My zde, oni tam, přičemž TAM je pár tisíc km daleko. Ano, v rámci humanity přijmete pár opravdu slušných a hodných. Za dvacet let jejich děti řežou hlavy.

+8/0
20.1.2015 16:04

J45i19ř55í 12R72y46s 3694557156484

Pane Camerone,bylo by tu řešení,zeptejte se jak jsme to vyřešili v minulosti my a je klid.

+2/0
20.1.2015 15:55

T43o89m65a57s 13R78e40i69t38m21a28i47e41r 6428262232

Je to asi v kazde krajine jine...Tady v Rynsku u Kolina se muslimove pouzivaji na podradne prace a jejich majetky a byty jsou pomerne casto kontrolovany. Germani jsou na tohle celkem fest. Pevne verim a nepochybuji ze Francouzi si to srovnaji taky. Britanie to stejne nevyresi, je to zeme kecalu... A co se tyce ceska.. Tam to bude jeste zajimavejsi, pokud se ta pakaz dostane do takove urovne jako je tady u nas, zvlast kdyz nikdo neudelal konecne reseni s romskou problematikou, ktera je oproti te muslimske nesrovnatelne "zlomitelna"... Viel spass und glueck :]

+7/−1
20.1.2015 15:50

Z73i13k87m45u29n47d 68K85a68s87i28k 4683346556959

Já se těm muslimům divím. Proč se prostě nepřetvařujou jako jindy? Asi už fakt Británii považují za svou.

+8/0
20.1.2015 15:44

D18a34v32i28d 70B84e29n71e25š 8248750609393

Byl jste někdy v Londýně? Ten už je jejich. A další velká města (Birmingham, Bradford, Luton atd.) taky.

0/0
20.1.2015 15:51

Z38i49k10m30u78n54d 74K83a35s43i32k 4293246146289

V Londýně jsem strávil den, před nějakými deseti lety. Zahlédnout tam bělocha bylo místama kumšt. Protože si tradiční anglické kultury, která je vesměs reprezentována bělochy, vážím, byl to docela depresivní zážitek.

+5/0
20.1.2015 15:59

J74a39n 39P49u58k66l 6522628169971

http://www.reflex.cz/clanek/komentare/61714/vykorente-muze-nenavisti-napsala-britska-vlada-mesitam-odpoved-co-vlastne-chcete.html

0/0
20.1.2015 15:36

M93i92c58h97a68l 70U88n17g28e37r 9126441643621

S těmi britskými muslimy, kteří jsou přimknutí k Británii víc, než britští křesťané, často bývá opravdu legranda. Pár příkladů, ke kterým by Cameron (pod tlakem veřejného mínění) a zejména nejeden Brit určitě rád slyšel Shafiqovo zamítavé a odsuzující stanovisko:

https://www.youtube.com/watch?v=b2nlIfn8tNA

https://www.youtube.com/watch?v=cYFzrEIzoHE

https://www.youtube.com/watch?v=b_bpzdBzn_0

Bohužel, lež nevěřícímu není v očích muslima lží, takže jak moc se takové zamítavé stanovisko dá brát vážně, že....

+4/0
20.1.2015 15:21

D35a61v12i58d 35B62e56n80e77š 8118440239783

To přimknutí k Británii je běžný novinářský trik. Našli jsme jednoho a řekneme: "Typický příklad".

0/0
20.1.2015 15:45

M20a97r13t75i46n 50L93u25k96e92š 3166341981185

Věřte tomu, že kdyby to bylo na Cameronovi nebo Merkelový, tak by musulmany vykopali z Evropy moc rádi, Jenže to dospělo do stavu, kdy už to prostě nejde. Jakýkoliv náznak nepřátelství vůči této komunitě hrozí radikalizací i těch zatím tzv. umírněných.

Zkrátka už nás mají v hrsti, pomalu ale jistě, plíživým tempem ovládnou Evropu. Teď už to půjde zastavit jen za cenu občanských válek a obrovských ztrát na životech. A u toho pochopitelně nikdo z elitních politiků být nechce.

+10/0
20.1.2015 15:19

O49t14t15o 25N97o91v87a54k 8420688596569

To je ale zajimave, ze v 21stoleti jsou to uz jen muslimove, kteri pachaji zlociny z duvodu viry ...

Samozrejme ze jsou i jini zlocinci, ale muslimove to nazyvaji dzihad.

Dale ve spolecnostech, kde je nad 10% muslimu tvori casto ve vezenich vetsinu trestancu muslimove ... jak je to mozne ?

nemuzeme byt preci rasisti a tvrdit, ze to s islamem nema nic spolecneho, to by jsme potom museli tvrdit, ze to souvisi s rasou ... coz nebude pravda, kdyz nemuslimove z techto zemi nejsou temer ve veznicich zastoupeni. [>-][>-][>-][>-]

+6/0
20.1.2015 15:17

L80e97o84š 53K54r91á53l 4717961291

Je to plíživá zhoubná choroba, která v řadě zemí již metastázovala. Dá se ještě léčit ???

+7/0
20.1.2015 15:12

M72i93c42h84a18e80l 37L75u58k14a42v19s84k83y 6589371498801

Jak kde. U nás by se to ještě dalo. Ale muselo by se to podchytit v počátečním stádiu.

+7/0
20.1.2015 15:19

P92e12t26r 75F10r87a46n60c 9167221198578

Nemusite, ale nedivte se.

0/0
20.1.2015 15:12

P96e58t37r 55U12t88ě49k97a13l 9510938368

Evropo, vzbuď se! Nějaké kecy o tom, že muslimská komunita tu či onde odsoudila útoky v Paříži - to je nezlobte se h...o! Oni prostě říkají: "Sorry, hahaha"! Myslím, že máme právo požadovat, aby proti teroristům Z VLASTNÍCH ŘAD aktivně působili. Nedělají proti nim nic. Z vlastní země utekli, nechali ji na pospas extrémistům a čekají, až to někdo vyřeší za ně. A je jedno, jestli jde o komunitu v Anglii, Francii, nebo ČR. Jsou to jen slova, slova, slova. A zároveň požadavky, abychom je respektovali (rozuměj přizpůsobili se) a neobviňovali je. 

Jakou cenu mají taková prohlášení? Ani slova o tom, že se za činy svých spoluvěrců alespoň stydí. Jak potom nesklouznout do kolektivní viny? Mimochodem tento termín vymysleli viníci.

+10/0
20.1.2015 15:11

P56e49t97r 83K48o56l96a52ř13í14k 2734933765783

vybavujou se mi záběry jak palestinci v pásmu gazy nadšeně poskakovali a jásali nad útokem muslimů na světový obchodní centrum 11.9.2001 ... a aby byli víc vidět tak poskakovali na bednách ... na těch bednách byl nápis "Potravinová pomoc USA" ... a nevidím žádnej velkej rozdíl mezi určitejma oblastma GB a Francie ...

+13/0
20.1.2015 14:56

P67e84t45r 19K96o87l28a60ř60í39k 2154203895803

a pásmem gazy ... :-)

0/0
20.1.2015 14:57

J57i81ř94í 57Š91v29e87h80l36a 1844314112116

Musíte. A vaše děti musí - tam je hlavní problém.

+5/0
20.1.2015 14:38

J29i75n48d76ř42i97c19h 68P61o26d75r65á71z35s55k29ý 6325448715245

Já v první moment četl muslíte;-D

0/0
20.1.2015 14:43

L98e42o43š 52K57r27á21l 4167411391

Kéž by události poslední doby chtěly předznamenat konec nepochopitelnému prosazovaní vize multikulturní Evropy...

+18/0
20.1.2015 14:36

V25á86c61l25a14v 61M28á94c62h62a 6729699502494

stejně jsme na vymření

+2/0
20.1.2015 14:37

L64e42o14š 66K71r76á74l 4667361471

Vy asi už jo...

+1/0
20.1.2015 14:38

M47i56l16a96n 36V76i64k 1147125883493

Zaplať pán Bůh! Včera by už bylo pozdě;-D

0/0
20.1.2015 15:28

V11á98c45l86a17v 72M25á47c44h46a 6439379412624

jsme na vymření a jich je více než 1,5miliardy:-)

+1/0
20.1.2015 15:10

Najdete na iDNES.czmobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.