Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Nemusíme dokazovat věrnost této zemi, zlobí se britští muslimové

David Cameron si vysloužil kritiku ze strany britských muslimů, že přejímá krajně pravicové myšlenky. Premiér se totiž zastal svého ministra Erica Picklese, který muslimy dopisem vyzval, aby dokázali, že opravdu náleží do britské společnosti.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

P52a70v87e16l 46V16e90n28c37o11v56s48k36ý 9928414145870

Místní lidé jsou zde jako opaření. Naprostá většina z nich se na veřejnosti bojí o muslimech otevřeně promluvit a od tématu uhýbají, nebo jen zmateně opakují naučené fráze o pozitivních dopadech multikulturalismu. Pokud se jich však zeptám v soukromí, mají naléhavou potřebu o nechtěné islamizaci své země diskutovat. I tak ale mluví jen polohlasem, zavírají dveře a ještě se rozhlížejí, jestli nás někdo nesleduje. Celé to dění kolem sebe užasle sledují, jako by stále doufali, že se z toho zlého snu probudí. Neprobudí. Stará dobrá Anglie, tak jak jsme ji znali, nám totiž pomalu umírá přímo před očima.

Stejně, jako tomu bylo kdysi v Anglii, tak i v České republice si dnes jen málokdo dokáže něco podobného představit. Kolik lidí si dnes připouští, že by se islám mohl podobně nezadržitelně šířit i v českých a moravských městech? Pokud však k tomuto problému zůstaneme lhostejní, tak se jednou šířit bude. Nechceme-li proto, aby naše kultura ve své současné podobě zanikla, zajímejme se o to, jak probíhá islamizace v zemích západní Evropy, cestujme, informujme se. Poučme se z toho a zkusme nedopustit, aby se i z České republiky jednou stal islámský stát.

+2/0
21.1.2015 12:30

P48a51v84e84l 96V35e41n38c87o13v18s10k90ý 9628894625870

Dalším symbolem, který se dotýká cítění muslimů je samotná anglická vlajka –  kříž Svatého Jiří. I sami někteří Angličané už mají obavy, že jejich národní vlajka by mohla být vnímána jako rasistický symbol (vyvolává prý u muslimů nepříjemné vzpomínky na křížové výpravy). V některých obcích se dokonce zastupitelé rozhodli vlajku raději vůbec nevyvěšovat, aby se tak nedotkli cítění svých muslimských spoluobčanů. Ano, zdejší absurdita soužití s muslimy dosáhla takového stupně, že se (někteří) Angličané v Anglii obávají vyvěsit anglickou vlajku.

Koho z místních by před lety napadlo, že něco takového budou zažívat ve své vlastní zemi? Neznám zde žádného Angličana, který by si takový vývoj přál. Nikdo z politiků se tu původních obyvatel nikdy neptal, jestli si přejí, aby se Británie stala islámskou zemí. A přesto se to děje. Dle oficiální zprávy Národního statistického úřadu (the Office for National Statistics - ONS), publikované  dne 16.5.2013, bude islám ve Velké Británii dominantním náboženstvím již za dvacet let.

0/0
21.1.2015 12:30

P65a11v21e11l 85V36e25n39c11o31v88s46k28ý 9778554725780

Nejsou žádní rasisti, škola si děti nevybírá dle barvy pleti nebo původu. Do jejich městečka však prostě zatím větší vlna přistěhovalců nedorazila. Co prý tedy mají dělat? Mají si tam rychle nějaké muslimy pořídit?

Do kostelíka stojícího na vršku v naší vesnici dojíždí farář Matthew. Je to prostý a moudrý člověk, bývalý ocelářský dělník. Když paní Thatcherová zavřela v osmdesátých letech v Sheffieldu ocelárny, překvalifikoval se na faráře a druhou půlku života tak tráví ve službě na farnostech v okolí. Mluvili jsme spolu nedávno  o vánocích a tradicích. Mimo jiné mi řekl: „Víš, ale nemysli si, že to takové u nás bylo vždycky. Ulice bývaly plné lidí zpívajících koledy. To se ztrácí. To je všechno ta politická korektnost. Tu jsme dříve neměli...“ Pak mi vyprávěl, jak každým rokem ubývá vánočních tradic a křesťanských symbolů, protože tradiční vánoce prý mohou urážet cítění muslimů (a mnoho muslimů už také proti slavení vánoc veřejně protestovalo). Od připomínání vánoc na pracovišti ustupuje i řada zaměstnavatelů, v některých čtvrtích lidé už nedávají do oken vánoční výzdobu. Často za tímto trendem stojí i sami horliví úředníci magistrátu, kteří dělají vše pro to, aby se nic nedotklo muslimského cítění. Jistou úlevou tak prý bylo, když sama Muslimská rada Británie (The Muslim Council of Britain) vydala prohlášení, že vánoce nejsou zakázány a že všichni, kdo vánoce chtějí slavit, si prý mohou normálně koupit stromeček i krocana. Rada pak vzkázala i muslimům, že by se neměli cítit slavením vánoc uraženi, protože Ježíš byl přece prorok islámu. „Nevím však, jak to bude vypadat za dalších deset či dvacet let,“ dodává ustaraně Matthew, „já už tu asi nebudu, ale co ti ostatní...“

0/0
21.1.2015 12:30

P53a57v50e47l 88V81e31n15c35o14v14s91k21ý 9708554275460

Nepomohla jí obhajoba, že byla tma a že nemohla vidět, kdo auto řídí, spolujezdci samozřejmě potvrdili řidičovu výpověď. Pokutu tedy nakonec musela platit Helen - za projev rasové nesnášenlivosti. Od policie se před časem rozhodla odejít.

Sanitář Martin mi vyprávěl o malém městečku Market Rasen, které leží na východ od Sheffieldu a kde má příbuzné. V městečku mají základní školu, kterou milují děti i rodiče. Minulý měsíc vydala státní školní inspekce (Ofsted) hodnotící zprávu, která potvrdila, že škola funguje výborně a dosahuje vynikajících učebních výsledků. Přesto inspekce odmítla dát škole celkové ohodnocení „vynikající“ a snížila ho na „dobrá“. A jaký tedy objevili nedostatek? Škola je prý příliš anglická a příliš bílá (chodí do ní totiž téměř výlučně bílé anglické děti). Slovy inspekce – „škola selhala v tom, že nezajistila, aby její žáci porozuměli kulturní různorodosti moderní britské společnosti a zakusili tak na sobě bezprostřední interakci se svými protějšky z odlišného etnického pozadí“. Martin mi říkal, jak jsou tam lidé zklamaní a bezradní.

0/0
21.1.2015 12:29

P56a23v36e41l 74V71e41n36c55o87v51s55k65ý 9968824955850

Tak třeba Janet, jedna z našich sestřiček, si mezi řečí posteskla, že její šestnáctiletý syn začal nedávno brát drogy. Dříve miloval sport, jeho muslimští spolužáci ho však kvůli tomu tak šikanovali, že sportování nechal.  Janet si stěžovala ve škole, ale bezvýsledně. Nemůže prý vystupovat proti zájmům etnické menšiny (i když v tomhle případě muslimové tvořili ve třídě etnickou většinu). A za nějaký čas její syn začal brát. Drogy prý dostává od pákistánských dealerů.

Anestezioložka Ruth, moje kolegyně, mi nedávno vysvětlovala, proč jezdí do práce v čepici.  Před lety ještě dojížděla na kole, ale jak v okolních čtvrtích přibývalo muslimů, necítila se bezpečně a začala jezdit autem. Pak se začala bát i v autě, protože na ní jako na nezahalenou ženu-řidičku sprostě pokřikovali. Proto teď  jezdí v autě a ještě v čepici.

Mladá policistka Helen, sousedka přes ulici, má zase jiný příběh. Jednou při silniční kontrole Helen zastavila rychle jedoucí auto. Řidičem byl muslim. Pokutu zaplatit odmítl a následně si na policistku stěžoval, že prý ho zastavila z rasových důvodů – šlo prý o šikanu, protože byl muslim.

0/0
21.1.2015 12:29

P70a77v90e42l 48V63e64n87c59o93v50s66k68ý 9938434585750

V univerzitní knihovně jsem potkal kolegu z nemocnice. Povídali jsme si o práci a potom přišla řeč i na politiku a na poslední události v Sýrii. Osmělil jsem se a zeptal se ho, co si myslí o krutosti islamistů. Úplně se rozohnil: „Ale vždyť oni přece nemají letadla. Jak se můžou bránit?! Kdyby na ně Amerika neútočila, nikoho by nepodřezávali, to je přeci jasný ne?!“ „Nevím, Mohammede. Mám trochu obavy, jak to všechno bude pokračovat...,“ odpověděl jsem mu. „Ale to vůbec nemusíš! My to tady za nedlouho  všechno převezmeme. A to bude pořádek, to uvidíš. Žádní opilci, žádná dekadence! Nakonec budete všichni rádi.“ Odmlčel jsem se: „Hmmm...a až to tady, jak říkáš, převezmete, budou pak muset všichni konvertovat na islám?“ „Ale vůbec ne,“ řekl nahlas a rozesmál se. „Klidně můžeš zůstat kuffar! Ale budeš mít daleko větší daně, samozřejmě. Takže nakonec bude i v tvém nejlepším zájmu, abys islám přijal. Aláh je veliký! A i pro rodinu to tak bude lepší. Ničeho se neboj, pomůžeme Ti, budeš šťastný!“

To všechno jsou sice věci, které mě stále ještě poněkud zarazí, postupem času je však pomalu přestávám řešit. Tak to prostě je, Británie se stává islámskou zemí a já to nezměním. Daleko silněji a osobněji však vnímám dopady islamizace na životy konkrétních lidí, které znám. Uvedu namátkou několik příkladů (jména jsem pozměnil).

0/0
21.1.2015 12:29

P31a88v74e94l 57V70e79n68c97o49v81s50k69ý 9268544975690

Pozadu v trendu smiřování se s islamizací nezůstává ani televizní BBC (důsledek proislámské politiky a rostoucího počtu muslimských zaměstnanců). Zcela nedávno jsem tak večer sledoval pořad „Udělejte ze mě muslimku“ (Make me a Muslim). V tomto svém původním pořadu BBC představuje portréty britských dívek, které konvertovaly k islámu. Každý měsíc zde totiž konvertuje k islámu několik set až tisíc bílých Britů, k islámu konvertovala například i švagrová bývalého premiéra Tonyho Blaira. I sama BBC proto zřejmě usoudila, že je potřeba britskou společnost na tento fakt připravovat, aby byla probíhající kulturní změna co nejhladší.

A mohu přihodit několik historek z práce. Před několika dny jsem sloužil na jednotce resuscitační péče. Jde o oddělení plné nejmodernějších přístrojů, kde se léčí ti nejvíce nemocní pacienti. Uprostřed rušného dne zazvonil u dveří oddělení zvonek a jelikož jsem byl zrovna nejblíž, otevřel jsem. Za dveřmi stál bradatý muslim v hábitu. „Dobrý den. Máte u nás příbuzného?“ zeptal jsem se. „Ne,“ odpověděl muž bez pozdravu, „nemůžu najít mešitu, kde je tu nejbližší mešita?“ Když jsem mu řekl, že nevím, tak on na to, že ho to u nevěřícího nepřekvapuje a ať mu tedy rychle zavolám nějakého muslima. Tento požadavek jsem odmítnul a rozloučil se. Než se před ním zavřely dveře, stačil ještě zavolat: „Aláh akbar! Brzy budete všichni vědět, kde je nejbližší mešita. Aláh je veliký!“

0/0
21.1.2015 12:28

P14a85v32e13l 97V46e14n52c98o75v83s65k75ý 9298534155820

Pokud byste při takové poznávací jízdě poslouchali BBC 4, můžete si vyslechnout (stejně jako já před několika dny) příklad současné dramatické tvorby. Hlasatel dílo uvedl jako úsměvnou komedii z muslimského prostředí s názvem „Dokud nás džihád neorozdělí“. V této hře se moderní muslimská žena postupně dovtípí, že její snoubenec je terorista a rozmlouvá mu jeho plán odjet bojovat proti nevěřícím na Blízký východ. Přesvědčuje ho tedy, že džihád za práva muslimů prý lze vést i mírnějšími prostředky v jejich každodenním životě tady doma v Británii. No prostě, komedie k popukání. Až mi z toho smíchu běhal mráz po zádech.

0/0
21.1.2015 12:28

P55a22v78e41l 72V18e86n55c25o60v66s50k54ý 9508504895840

Mírný problém v každodenním životě ale už mohou představovat určitá praktická omezení. Tak například, pokud si chce někdo objednat brzy ráno taxi a je zrovna ramadan, má smůlu. Dispečerka jen milým hlasem doporučí, ať si raději zajistí alternativní dopravu, protože všichni řidiči jsou muslimové a prostě nepracují. Nebo takový nákup v supermarketu. Pokud má někdo v košíku třeba slaninu a pivo, může se mu stát, že ho muslim u pokladny odmítne. Takový zákazník pak musí vystát ještě jednu frontu, tentokrát k nemuslimskému pokladnímu.

Jednou z mála pozitivních dopadů islamizace je, že se dá ušetřit čas i peníze za cestování. Když někdo kupříkladu touží po exotice a chce vidět, jak vypadá život třeba v takovém Pákistánu, vůbec nemusí do žádného Pákistánu jezdit. Stačí se                       projet některou z muslimských čtvrtí tady. Vše je téměř identické - včetně lidí, kostýmů, obchodů, hudby,  jídla, pořádku i bezpečnosti.

0/0
21.1.2015 12:28

P38a66v38e32l 26V15e28n82c77o39v17s60k20ý 9928664895130

Na úvod jen řeknu, že jsme se sami před lety přestěhovali z centra Sheffieldu na předměstí, kde nežije muslimská populace. Vesnice a okraje města jsou totiž už jediným místem, kde je možné se s islámem denně nesetkávat a kde je ještě možné zažít tradiční anglickou společnost. Místní hospůdky, hudební akce, fotbal - tam všude jako by se čas vrátil zpět před éru multikulturního šílenství. Je však jen otázkou času, kdy i tento svět navždy zmizí v multikulturním, či přesněji islamizačním kotli. I kdybych o tomto faktu sebevíc přemýšlet nechtěl, každý jednotlivý den v práci či ve městě mi zdejší realitu připomene se sílící naléhavostí.

Zde tedy uvádím několik postřehů, jak takový všední den s islámem vypadá. Tak rozhodně mě už například nezaskočí, jak často každý den v práci vyslovím jméno Mohamed nebo kolik zahalených žen kolem sebe zrovna vidím (zdravotnice, příbuzní, pacientky). Není vyjímkou, že těch zahalených je v daném okamžiku více, než prostovlasých. Pokud vejdu do šatny a tam se zrovna některý kolega klaní na rozprostřeném ručníku s obrázkem Mekky, je to v pohodě, prostě dělám, že si ho nevšímám. Takový je prostě kolorit „moderní“ britské společnosti.

0/0
21.1.2015 12:28

P75a98v56e29l 23V11e93n45c68o24v87s46k79ý 9928154365670

Všední den s islámem aneb vánoce letos povolili_1

čtvrtek 4. prosinec 2014

 

Postupující islamizace Británie je zdrojem nepřeberného množství absurdních zážitků. To, co by se za jiných okolností dalo vydávat za téměř humorné historky, však vyvolává spíše smutek a mrazení v zádech. Z tohoto zlého snu se totiž nedá probudit. Stará dobrá Anglie umírá v přímém přenosu. Zdejší absurdita už dosáhla takových rozměrů, že jsme tu svědky třeba toho, jak státní inspekce trestá vynikající školu za to, že je přílíš etnicky anglická nebo třeba toho, jak se angličtí radní v anglickém městě zdráhají vyvěsit anglickou vlajku – jen proto, aby neurazili cítění svých muslimských spoluobčanů. Je důležité šířit informace o dění v Anglii, protože jestli budeme jednou podobné věci zažívat i v České republice, nebude už cesty zpět.

Po napsání posledních dvou článků („Neberme si příklad z Británie...“ a „Jak jsem viděl starou dobrou Anglii...“) jsem dostal několik podnětů, abych uvedl také nějaké osobní zážitky z probíhající islamizace.

0/0
21.1.2015 12:27

F68r42a21n26t65i19s13e42k 25P87o72p54l30u25h96a35r 5662140691968

http://echo24.cz/a/w3CJ4/neexistuje-hodny-islam-a-zly-islam

jsem rad, ze uz existuji i cesti politici, kteri vedi, co je islam R^

+1/0
21.1.2015 1:39
Foto

P78e12t98r 69Š89m14e88j62k73a74l 9955900718477

To opravdu nemusíte...Seberte se a "mazejte" odkud jste přišli...

Čeká vás tam ráj na zemi...:-)

+4/0
20.1.2015 20:55

J48i45ř73í 15V49i42n51k59l26e31r 1911467980349

Už je pozdě, metastázy islamistů jsou v Evropě všude.

0/0
20.1.2015 19:21
Foto

M83i56l27a29n 40H39ř76e95b93í72k 6794917133632

tak ať se vrátí domů ........:-(

+2/0
20.1.2015 18:27

T98o72m38a56s 33V37r78l97i11k 8827575517764

"Nemusíme dokazovat věrnost této zemi, jednou bude celá naše."

+7/0
20.1.2015 17:40

R48a71d31i72m 94H40o19r69č69i20č95k27a 7426897243172

8-o http://www.youtube.com/embed/RtgbvotqVFE?rel=0 8-o

0/0
20.1.2015 17:29

D94a17v47i59d 93Z17a48j81d29á24k 8365392520471

Jste v prvni linii?To mysli jako toho rezace hlav?No ten je opravdu v prvni linii.To je presne ono.Prohlasili,ze to odsuzuji a to preci z jejich pohledu staci,ne.

+5/0
20.1.2015 17:13

K56l58a29r42a 58M63e14r58t71e96l95o25v49á 5784300176

Se spletli. Chteli napsat: Nemusime dokazovat vernost SVE zemi. :-(

+4/0
20.1.2015 17:02
Foto

L50i18b63o71r 71R39a19š93t28i28c39a 2721196905819

To je poněkud komické.

Jak může muslim říci, že je proti "extremismu", když mu takový "extremismus" přikazuje Korán, který považuje za nezpochybnitelný soubor příkazů své verze bohů.

+5/−1
20.1.2015 16:58

V46i72t73a 93K55a48b21o82u72r98e40k 4440740292848

Kde nic není nelze to logicky ani dokázat ;-D

+2/0
20.1.2015 16:45

R22e30n62é 89Z50a26c47h 9707110835847

Uvědomte si jednu věc muslimové. Jste tady hosty, tak pokud vám něco vláda hostitelské země nařídí, tak je na vás poslechnout a zbytečně neremcat. Ostatně, komu se tu nelíbí, ten se může odstěhovat, nikdo ho tady nedrží.

+8/0
20.1.2015 16:37

P35a85v19e51l 30M84o72r65a60v50e30c 1924185864877

Pickles, dobrý jméno ;-D;-D;-D;-D;-D (pro ty kdo neumí anglicky je to nakládaná zelenina)

0/0
20.1.2015 16:30

M27a23r54e33k 68S17ý20k42o92r52a 9633670696966

A přitom tohle řekl o islámu jeden docela významný britský politik -

Winston Churchill:

"To, že podle mohamedánského práva musí každá žena patřit nějakému muži jako jeho výhradní majetek, buď jako dítě, manželka, anebo konkubína, nutně povede k odkladu konečného vyhynutí otroctví až do té doby, než se islám přestane mezi lidmi uplatňovat jako velká síla. U jednotlivých muslimů se sice mohou projevovat skvělé vlastnosti - vliv náboženství však přesto ochromuje společenský vývoj těch, kdo je vyznávají. Na světě neexistuje žádná mohutnější zpátečnická síla. Mohamedánství není ani zdaleka na vymření, naopak se projevuje jako bojovná víra získávající nové a nové stoupence. Už se rozšířila po celé střední Africe a na každém kroku za sebou zanechává nebojácné válečníky, a nebýt toho, že křesťanství je chráněno silnými zbraněmi vědy, proti níž marně bojovalo, civilizace moderní Evropy by možná padla stejným způsobem, jakým se kdysi zhroutila civilizace starého Říma."

No, nebrali ho asi vážně.

+17/0
20.1.2015 16:24

M72i17c22h53a35l 55M13i94l84l81e27r 9886512609762

tohle vypada na dalsi HOAX , mylne sireny po svete jako citat pricitany jednomu z prominentnich politiku.

Tech uz tady bylo!!

0/0
20.1.2015 18:34

O12n86d69ř46e86j 58H77r73u37b76o71š 2809594632474

nic dokazovat nemusíte, mě stejně nikdy nepřesvědčíte, protože vaše místo jednoduše odpradávna patřilo daleko od Evropy  na východ !!

+8/0
20.1.2015 16:17

A35l98e90x48a70n97d68r 26K16o98s28t79k35a 8942548936794

Z reality bohužel vyplývá, že je jediný mírumilovný způsob, jak s nimi žít. My zde, oni tam, přičemž TAM je pár tisíc km daleko. Ano, v rámci humanity přijmete pár opravdu slušných a hodných. Za dvacet let jejich děti řežou hlavy.

+8/0
20.1.2015 16:04

J43i69ř22í 91R10y29s 3434967816674

Pane Camerone,bylo by tu řešení,zeptejte se jak jsme to vyřešili v minulosti my a je klid.

+2/0
20.1.2015 15:55

T50o54m65a39s 96R95e66i11t90m93a95i65e96r 6678272562

Je to asi v kazde krajine jine...Tady v Rynsku u Kolina se muslimove pouzivaji na podradne prace a jejich majetky a byty jsou pomerne casto kontrolovany. Germani jsou na tohle celkem fest. Pevne verim a nepochybuji ze Francouzi si to srovnaji taky. Britanie to stejne nevyresi, je to zeme kecalu... A co se tyce ceska.. Tam to bude jeste zajimavejsi, pokud se ta pakaz dostane do takove urovne jako je tady u nas, zvlast kdyz nikdo neudelal konecne reseni s romskou problematikou, ktera je oproti te muslimske nesrovnatelne "zlomitelna"... Viel spass und glueck :]

+7/−1
20.1.2015 15:50

Z53i86k38m43u75n54d 18K30a35s93i34k 4493396426889

Já se těm muslimům divím. Proč se prostě nepřetvařujou jako jindy? Asi už fakt Británii považují za svou.

+8/0
20.1.2015 15:44

D57a76v12i13d 29B47e81n70e36š 8488650219273

Byl jste někdy v Londýně? Ten už je jejich. A další velká města (Birmingham, Bradford, Luton atd.) taky.

0/0
20.1.2015 15:51

Z34i34k48m85u97n75d 79K14a64s91i19k 4733516626199

V Londýně jsem strávil den, před nějakými deseti lety. Zahlédnout tam bělocha bylo místama kumšt. Protože si tradiční anglické kultury, která je vesměs reprezentována bělochy, vážím, byl to docela depresivní zážitek.

+5/0
20.1.2015 15:59

J59a23n 95P73u51k37l 6842478719421

http://www.reflex.cz/clanek/komentare/61714/vykorente-muze-nenavisti-napsala-britska-vlada-mesitam-odpoved-co-vlastne-chcete.html

0/0
20.1.2015 15:36

M77i70c55h20a58l 39U21n62g98e56r 9826401243891

S těmi britskými muslimy, kteří jsou přimknutí k Británii víc, než britští křesťané, často bývá opravdu legranda. Pár příkladů, ke kterým by Cameron (pod tlakem veřejného mínění) a zejména nejeden Brit určitě rád slyšel Shafiqovo zamítavé a odsuzující stanovisko:

https://www.youtube.com/watch?v=b2nlIfn8tNA

https://www.youtube.com/watch?v=cYFzrEIzoHE

https://www.youtube.com/watch?v=b_bpzdBzn_0

Bohužel, lež nevěřícímu není v očích muslima lží, takže jak moc se takové zamítavé stanovisko dá brát vážně, že....

+4/0
20.1.2015 15:21

D25a46v25i16d 49B27e64n56e14š 8148100809373

To přimknutí k Británii je běžný novinářský trik. Našli jsme jednoho a řekneme: "Typický příklad".

0/0
20.1.2015 15:45

M17a80r16t71i35n 91L12u66k61e89š 3886281761135

Věřte tomu, že kdyby to bylo na Cameronovi nebo Merkelový, tak by musulmany vykopali z Evropy moc rádi, Jenže to dospělo do stavu, kdy už to prostě nejde. Jakýkoliv náznak nepřátelství vůči této komunitě hrozí radikalizací i těch zatím tzv. umírněných.

Zkrátka už nás mají v hrsti, pomalu ale jistě, plíživým tempem ovládnou Evropu. Teď už to půjde zastavit jen za cenu občanských válek a obrovských ztrát na životech. A u toho pochopitelně nikdo z elitních politiků být nechce.

+10/0
20.1.2015 15:19

O34t34t97o 62N54o19v94a92k 8230308136419

To je ale zajimave, ze v 21stoleti jsou to uz jen muslimove, kteri pachaji zlociny z duvodu viry ...

Samozrejme ze jsou i jini zlocinci, ale muslimove to nazyvaji dzihad.

Dale ve spolecnostech, kde je nad 10% muslimu tvori casto ve vezenich vetsinu trestancu muslimove ... jak je to mozne ?

nemuzeme byt preci rasisti a tvrdit, ze to s islamem nema nic spolecneho, to by jsme potom museli tvrdit, ze to souvisi s rasou ... coz nebude pravda, kdyz nemuslimove z techto zemi nejsou temer ve veznicich zastoupeni. [>-][>-][>-][>-]

+6/0
20.1.2015 15:17

L10e16o84š 67K87r58á68l 4497921841

Je to plíživá zhoubná choroba, která v řadě zemí již metastázovala. Dá se ještě léčit ???

+7/0
20.1.2015 15:12

M94i32c58h42a60e44l 15L50u31k91a29v24s32k55y 6969281418921

Jak kde. U nás by se to ještě dalo. Ale muselo by se to podchytit v počátečním stádiu.

+7/0
20.1.2015 15:19

P78e47t41r 22F85r40a69n53c 9347101548828

Nemusite, ale nedivte se.

0/0
20.1.2015 15:12

P76e55t20r 15U19t75ě16k56a89l 9620108448

Evropo, vzbuď se! Nějaké kecy o tom, že muslimská komunita tu či onde odsoudila útoky v Paříži - to je nezlobte se h...o! Oni prostě říkají: "Sorry, hahaha"! Myslím, že máme právo požadovat, aby proti teroristům Z VLASTNÍCH ŘAD aktivně působili. Nedělají proti nim nic. Z vlastní země utekli, nechali ji na pospas extrémistům a čekají, až to někdo vyřeší za ně. A je jedno, jestli jde o komunitu v Anglii, Francii, nebo ČR. Jsou to jen slova, slova, slova. A zároveň požadavky, abychom je respektovali (rozuměj přizpůsobili se) a neobviňovali je. 

Jakou cenu mají taková prohlášení? Ani slova o tom, že se za činy svých spoluvěrců alespoň stydí. Jak potom nesklouznout do kolektivní viny? Mimochodem tento termín vymysleli viníci.

+10/0
20.1.2015 15:11

P81e70t29r 23K75o25l24a62ř58í24k 2664263395843

vybavujou se mi záběry jak palestinci v pásmu gazy nadšeně poskakovali a jásali nad útokem muslimů na světový obchodní centrum 11.9.2001 ... a aby byli víc vidět tak poskakovali na bednách ... na těch bednách byl nápis "Potravinová pomoc USA" ... a nevidím žádnej velkej rozdíl mezi určitejma oblastma GB a Francie ...

+13/0
20.1.2015 14:56

P27e49t65r 53K87o25l86a30ř57í46k 2524123425313

a pásmem gazy ... :-)

0/0
20.1.2015 14:57

J13i27ř39í 30Š33v73e95h56l54a 1524144672556

Musíte. A vaše děti musí - tam je hlavní problém.

+5/0
20.1.2015 14:38

J65i67n89d34ř61i67c65h 72P73o35d86r44á69z23s57k96ý 6335668305725

Já v první moment četl muslíte;-D

0/0
20.1.2015 14:43

L20e93o12š 57K98r36á14l 4327591821

Kéž by události poslední doby chtěly předznamenat konec nepochopitelnému prosazovaní vize multikulturní Evropy...

+18/0
20.1.2015 14:36

V92á79c62l37a51v 60M43á88c55h78a 6749109392174

stejně jsme na vymření

+2/0
20.1.2015 14:37

L45e28o74š 74K69r52á32l 4917301741

Vy asi už jo...

+1/0
20.1.2015 14:38

M75i12l39a47n 73V28i77k 1207935973353

Zaplať pán Bůh! Včera by už bylo pozdě;-D

0/0
20.1.2015 15:28

V57á37c33l94a82v 32M63á24c97h79a 6889289352544

jsme na vymření a jich je více než 1,5miliardy:-)

+1/0
20.1.2015 15:10

Najdete na iDNES.czmobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.