Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Nemusíme dokazovat věrnost této zemi, zlobí se britští muslimové

David Cameron si vysloužil kritiku ze strany britských muslimů, že přejímá krajně pravicové myšlenky. Premiér se totiž zastal svého ministra Erica Picklese, který muslimy dopisem vyzval, aby dokázali, že opravdu náleží do britské společnosti.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

P93a10v53e80l 73V50e85n70c20o27v77s65k11ý 9208974475910

Místní lidé jsou zde jako opaření. Naprostá většina z nich se na veřejnosti bojí o muslimech otevřeně promluvit a od tématu uhýbají, nebo jen zmateně opakují naučené fráze o pozitivních dopadech multikulturalismu. Pokud se jich však zeptám v soukromí, mají naléhavou potřebu o nechtěné islamizaci své země diskutovat. I tak ale mluví jen polohlasem, zavírají dveře a ještě se rozhlížejí, jestli nás někdo nesleduje. Celé to dění kolem sebe užasle sledují, jako by stále doufali, že se z toho zlého snu probudí. Neprobudí. Stará dobrá Anglie, tak jak jsme ji znali, nám totiž pomalu umírá přímo před očima.

Stejně, jako tomu bylo kdysi v Anglii, tak i v České republice si dnes jen málokdo dokáže něco podobného představit. Kolik lidí si dnes připouští, že by se islám mohl podobně nezadržitelně šířit i v českých a moravských městech? Pokud však k tomuto problému zůstaneme lhostejní, tak se jednou šířit bude. Nechceme-li proto, aby naše kultura ve své současné podobě zanikla, zajímejme se o to, jak probíhá islamizace v zemích západní Evropy, cestujme, informujme se. Poučme se z toho a zkusme nedopustit, aby se i z České republiky jednou stal islámský stát.

+2/0
21.1.2015 12:30

P50a40v62e96l 20V20e23n77c42o24v69s72k94ý 9858824435420

Dalším symbolem, který se dotýká cítění muslimů je samotná anglická vlajka –  kříž Svatého Jiří. I sami někteří Angličané už mají obavy, že jejich národní vlajka by mohla být vnímána jako rasistický symbol (vyvolává prý u muslimů nepříjemné vzpomínky na křížové výpravy). V některých obcích se dokonce zastupitelé rozhodli vlajku raději vůbec nevyvěšovat, aby se tak nedotkli cítění svých muslimských spoluobčanů. Ano, zdejší absurdita soužití s muslimy dosáhla takového stupně, že se (někteří) Angličané v Anglii obávají vyvěsit anglickou vlajku.

Koho z místních by před lety napadlo, že něco takového budou zažívat ve své vlastní zemi? Neznám zde žádného Angličana, který by si takový vývoj přál. Nikdo z politiků se tu původních obyvatel nikdy neptal, jestli si přejí, aby se Británie stala islámskou zemí. A přesto se to děje. Dle oficiální zprávy Národního statistického úřadu (the Office for National Statistics - ONS), publikované  dne 16.5.2013, bude islám ve Velké Británii dominantním náboženstvím již za dvacet let.

0/0
21.1.2015 12:30

P24a34v49e60l 58V50e74n63c52o59v37s61k76ý 9758724895630

Nejsou žádní rasisti, škola si děti nevybírá dle barvy pleti nebo původu. Do jejich městečka však prostě zatím větší vlna přistěhovalců nedorazila. Co prý tedy mají dělat? Mají si tam rychle nějaké muslimy pořídit?

Do kostelíka stojícího na vršku v naší vesnici dojíždí farář Matthew. Je to prostý a moudrý člověk, bývalý ocelářský dělník. Když paní Thatcherová zavřela v osmdesátých letech v Sheffieldu ocelárny, překvalifikoval se na faráře a druhou půlku života tak tráví ve službě na farnostech v okolí. Mluvili jsme spolu nedávno  o vánocích a tradicích. Mimo jiné mi řekl: „Víš, ale nemysli si, že to takové u nás bylo vždycky. Ulice bývaly plné lidí zpívajících koledy. To se ztrácí. To je všechno ta politická korektnost. Tu jsme dříve neměli...“ Pak mi vyprávěl, jak každým rokem ubývá vánočních tradic a křesťanských symbolů, protože tradiční vánoce prý mohou urážet cítění muslimů (a mnoho muslimů už také proti slavení vánoc veřejně protestovalo). Od připomínání vánoc na pracovišti ustupuje i řada zaměstnavatelů, v některých čtvrtích lidé už nedávají do oken vánoční výzdobu. Často za tímto trendem stojí i sami horliví úředníci magistrátu, kteří dělají vše pro to, aby se nic nedotklo muslimského cítění. Jistou úlevou tak prý bylo, když sama Muslimská rada Británie (The Muslim Council of Britain) vydala prohlášení, že vánoce nejsou zakázány a že všichni, kdo vánoce chtějí slavit, si prý mohou normálně koupit stromeček i krocana. Rada pak vzkázala i muslimům, že by se neměli cítit slavením vánoc uraženi, protože Ježíš byl přece prorok islámu. „Nevím však, jak to bude vypadat za dalších deset či dvacet let,“ dodává ustaraně Matthew, „já už tu asi nebudu, ale co ti ostatní...“

0/0
21.1.2015 12:30

P70a77v55e79l 82V89e39n12c40o36v25s97k24ý 9418944315670

Nepomohla jí obhajoba, že byla tma a že nemohla vidět, kdo auto řídí, spolujezdci samozřejmě potvrdili řidičovu výpověď. Pokutu tedy nakonec musela platit Helen - za projev rasové nesnášenlivosti. Od policie se před časem rozhodla odejít.

Sanitář Martin mi vyprávěl o malém městečku Market Rasen, které leží na východ od Sheffieldu a kde má příbuzné. V městečku mají základní školu, kterou milují děti i rodiče. Minulý měsíc vydala státní školní inspekce (Ofsted) hodnotící zprávu, která potvrdila, že škola funguje výborně a dosahuje vynikajících učebních výsledků. Přesto inspekce odmítla dát škole celkové ohodnocení „vynikající“ a snížila ho na „dobrá“. A jaký tedy objevili nedostatek? Škola je prý příliš anglická a příliš bílá (chodí do ní totiž téměř výlučně bílé anglické děti). Slovy inspekce – „škola selhala v tom, že nezajistila, aby její žáci porozuměli kulturní různorodosti moderní britské společnosti a zakusili tak na sobě bezprostřední interakci se svými protějšky z odlišného etnického pozadí“. Martin mi říkal, jak jsou tam lidé zklamaní a bezradní.

0/0
21.1.2015 12:29

P95a72v97e41l 91V89e86n42c67o59v85s26k64ý 9478954815400

Tak třeba Janet, jedna z našich sestřiček, si mezi řečí posteskla, že její šestnáctiletý syn začal nedávno brát drogy. Dříve miloval sport, jeho muslimští spolužáci ho však kvůli tomu tak šikanovali, že sportování nechal.  Janet si stěžovala ve škole, ale bezvýsledně. Nemůže prý vystupovat proti zájmům etnické menšiny (i když v tomhle případě muslimové tvořili ve třídě etnickou většinu). A za nějaký čas její syn začal brát. Drogy prý dostává od pákistánských dealerů.

Anestezioložka Ruth, moje kolegyně, mi nedávno vysvětlovala, proč jezdí do práce v čepici.  Před lety ještě dojížděla na kole, ale jak v okolních čtvrtích přibývalo muslimů, necítila se bezpečně a začala jezdit autem. Pak se začala bát i v autě, protože na ní jako na nezahalenou ženu-řidičku sprostě pokřikovali. Proto teď  jezdí v autě a ještě v čepici.

Mladá policistka Helen, sousedka přes ulici, má zase jiný příběh. Jednou při silniční kontrole Helen zastavila rychle jedoucí auto. Řidičem byl muslim. Pokutu zaplatit odmítl a následně si na policistku stěžoval, že prý ho zastavila z rasových důvodů – šlo prý o šikanu, protože byl muslim.

0/0
21.1.2015 12:29

P24a14v87e62l 40V44e19n57c27o23v59s65k37ý 9288424405190

V univerzitní knihovně jsem potkal kolegu z nemocnice. Povídali jsme si o práci a potom přišla řeč i na politiku a na poslední události v Sýrii. Osmělil jsem se a zeptal se ho, co si myslí o krutosti islamistů. Úplně se rozohnil: „Ale vždyť oni přece nemají letadla. Jak se můžou bránit?! Kdyby na ně Amerika neútočila, nikoho by nepodřezávali, to je přeci jasný ne?!“ „Nevím, Mohammede. Mám trochu obavy, jak to všechno bude pokračovat...,“ odpověděl jsem mu. „Ale to vůbec nemusíš! My to tady za nedlouho  všechno převezmeme. A to bude pořádek, to uvidíš. Žádní opilci, žádná dekadence! Nakonec budete všichni rádi.“ Odmlčel jsem se: „Hmmm...a až to tady, jak říkáš, převezmete, budou pak muset všichni konvertovat na islám?“ „Ale vůbec ne,“ řekl nahlas a rozesmál se. „Klidně můžeš zůstat kuffar! Ale budeš mít daleko větší daně, samozřejmě. Takže nakonec bude i v tvém nejlepším zájmu, abys islám přijal. Aláh je veliký! A i pro rodinu to tak bude lepší. Ničeho se neboj, pomůžeme Ti, budeš šťastný!“

To všechno jsou sice věci, které mě stále ještě poněkud zarazí, postupem času je však pomalu přestávám řešit. Tak to prostě je, Británie se stává islámskou zemí a já to nezměním. Daleko silněji a osobněji však vnímám dopady islamizace na životy konkrétních lidí, které znám. Uvedu namátkou několik příkladů (jména jsem pozměnil).

0/0
21.1.2015 12:29

P79a98v91e31l 78V87e67n46c25o39v52s84k74ý 9888284255820

Pozadu v trendu smiřování se s islamizací nezůstává ani televizní BBC (důsledek proislámské politiky a rostoucího počtu muslimských zaměstnanců). Zcela nedávno jsem tak večer sledoval pořad „Udělejte ze mě muslimku“ (Make me a Muslim). V tomto svém původním pořadu BBC představuje portréty britských dívek, které konvertovaly k islámu. Každý měsíc zde totiž konvertuje k islámu několik set až tisíc bílých Britů, k islámu konvertovala například i švagrová bývalého premiéra Tonyho Blaira. I sama BBC proto zřejmě usoudila, že je potřeba britskou společnost na tento fakt připravovat, aby byla probíhající kulturní změna co nejhladší.

A mohu přihodit několik historek z práce. Před několika dny jsem sloužil na jednotce resuscitační péče. Jde o oddělení plné nejmodernějších přístrojů, kde se léčí ti nejvíce nemocní pacienti. Uprostřed rušného dne zazvonil u dveří oddělení zvonek a jelikož jsem byl zrovna nejblíž, otevřel jsem. Za dveřmi stál bradatý muslim v hábitu. „Dobrý den. Máte u nás příbuzného?“ zeptal jsem se. „Ne,“ odpověděl muž bez pozdravu, „nemůžu najít mešitu, kde je tu nejbližší mešita?“ Když jsem mu řekl, že nevím, tak on na to, že ho to u nevěřícího nepřekvapuje a ať mu tedy rychle zavolám nějakého muslima. Tento požadavek jsem odmítnul a rozloučil se. Než se před ním zavřely dveře, stačil ještě zavolat: „Aláh akbar! Brzy budete všichni vědět, kde je nejbližší mešita. Aláh je veliký!“

0/0
21.1.2015 12:28

P27a89v43e15l 64V38e88n82c73o75v37s75k39ý 9418534845550

Pokud byste při takové poznávací jízdě poslouchali BBC 4, můžete si vyslechnout (stejně jako já před několika dny) příklad současné dramatické tvorby. Hlasatel dílo uvedl jako úsměvnou komedii z muslimského prostředí s názvem „Dokud nás džihád neorozdělí“. V této hře se moderní muslimská žena postupně dovtípí, že její snoubenec je terorista a rozmlouvá mu jeho plán odjet bojovat proti nevěřícím na Blízký východ. Přesvědčuje ho tedy, že džihád za práva muslimů prý lze vést i mírnějšími prostředky v jejich každodenním životě tady doma v Británii. No prostě, komedie k popukání. Až mi z toho smíchu běhal mráz po zádech.

0/0
21.1.2015 12:28

P66a95v89e18l 44V26e29n25c24o14v65s71k52ý 9348404505530

Mírný problém v každodenním životě ale už mohou představovat určitá praktická omezení. Tak například, pokud si chce někdo objednat brzy ráno taxi a je zrovna ramadan, má smůlu. Dispečerka jen milým hlasem doporučí, ať si raději zajistí alternativní dopravu, protože všichni řidiči jsou muslimové a prostě nepracují. Nebo takový nákup v supermarketu. Pokud má někdo v košíku třeba slaninu a pivo, může se mu stát, že ho muslim u pokladny odmítne. Takový zákazník pak musí vystát ještě jednu frontu, tentokrát k nemuslimskému pokladnímu.

Jednou z mála pozitivních dopadů islamizace je, že se dá ušetřit čas i peníze za cestování. Když někdo kupříkladu touží po exotice a chce vidět, jak vypadá život třeba v takovém Pákistánu, vůbec nemusí do žádného Pákistánu jezdit. Stačí se                       projet některou z muslimských čtvrtí tady. Vše je téměř identické - včetně lidí, kostýmů, obchodů, hudby,  jídla, pořádku i bezpečnosti.

0/0
21.1.2015 12:28

P10a51v95e13l 24V70e13n48c15o21v39s70k84ý 9978984105280

Na úvod jen řeknu, že jsme se sami před lety přestěhovali z centra Sheffieldu na předměstí, kde nežije muslimská populace. Vesnice a okraje města jsou totiž už jediným místem, kde je možné se s islámem denně nesetkávat a kde je ještě možné zažít tradiční anglickou společnost. Místní hospůdky, hudební akce, fotbal - tam všude jako by se čas vrátil zpět před éru multikulturního šílenství. Je však jen otázkou času, kdy i tento svět navždy zmizí v multikulturním, či přesněji islamizačním kotli. I kdybych o tomto faktu sebevíc přemýšlet nechtěl, každý jednotlivý den v práci či ve městě mi zdejší realitu připomene se sílící naléhavostí.

Zde tedy uvádím několik postřehů, jak takový všední den s islámem vypadá. Tak rozhodně mě už například nezaskočí, jak často každý den v práci vyslovím jméno Mohamed nebo kolik zahalených žen kolem sebe zrovna vidím (zdravotnice, příbuzní, pacientky). Není vyjímkou, že těch zahalených je v daném okamžiku více, než prostovlasých. Pokud vejdu do šatny a tam se zrovna některý kolega klaní na rozprostřeném ručníku s obrázkem Mekky, je to v pohodě, prostě dělám, že si ho nevšímám. Takový je prostě kolorit „moderní“ britské společnosti.

0/0
21.1.2015 12:28

P32a35v73e81l 73V23e88n49c33o32v20s31k50ý 9968354855400

Všední den s islámem aneb vánoce letos povolili_1

čtvrtek 4. prosinec 2014

 

Postupující islamizace Británie je zdrojem nepřeberného množství absurdních zážitků. To, co by se za jiných okolností dalo vydávat za téměř humorné historky, však vyvolává spíše smutek a mrazení v zádech. Z tohoto zlého snu se totiž nedá probudit. Stará dobrá Anglie umírá v přímém přenosu. Zdejší absurdita už dosáhla takových rozměrů, že jsme tu svědky třeba toho, jak státní inspekce trestá vynikající školu za to, že je přílíš etnicky anglická nebo třeba toho, jak se angličtí radní v anglickém městě zdráhají vyvěsit anglickou vlajku – jen proto, aby neurazili cítění svých muslimských spoluobčanů. Je důležité šířit informace o dění v Anglii, protože jestli budeme jednou podobné věci zažívat i v České republice, nebude už cesty zpět.

Po napsání posledních dvou článků („Neberme si příklad z Británie...“ a „Jak jsem viděl starou dobrou Anglii...“) jsem dostal několik podnětů, abych uvedl také nějaké osobní zážitky z probíhající islamizace.

0/0
21.1.2015 12:27

F12r87a51n52t35i85s69e39k 14P88o54p39l16u66h71a33r 5132180241788

http://echo24.cz/a/w3CJ4/neexistuje-hodny-islam-a-zly-islam

jsem rad, ze uz existuji i cesti politici, kteri vedi, co je islam R^

+1/0
21.1.2015 1:39
Foto

P28e77t82r 24Š73m46e79j37k83a70l 9425440988667

To opravdu nemusíte...Seberte se a "mazejte" odkud jste přišli...

Čeká vás tam ráj na zemi...:-)

+4/0
20.1.2015 20:55

J96i21ř75í 78V95i48n14k52l68e34r 1441207270659

Už je pozdě, metastázy islamistů jsou v Evropě všude.

0/0
20.1.2015 19:21
Foto

M22i33l15a37n 77H87ř16e42b54í43k 6554197393482

tak ať se vrátí domů ........:-(

+2/0
20.1.2015 18:27
Foto

T70o97m35a77s 35V80r78l95i86k 8497235757454

"Nemusíme dokazovat věrnost této zemi, jednou bude celá naše."

+7/0
20.1.2015 17:40

R55a18d33i14m 42H13o76r82č79i53č81k49a 7276117463182

8-o http://www.youtube.com/embed/RtgbvotqVFE?rel=0 8-o

0/0
20.1.2015 17:29

D77a88v60i17d 58Z57a88j85d47á50k 8265392240751

Jste v prvni linii?To mysli jako toho rezace hlav?No ten je opravdu v prvni linii.To je presne ono.Prohlasili,ze to odsuzuji a to preci z jejich pohledu staci,ne.

+5/0
20.1.2015 17:13

K50l43a83r10a 41M40e89r71t12e37l70o40v75á 5144410296

Se spletli. Chteli napsat: Nemusime dokazovat vernost SVE zemi. :-(

+4/0
20.1.2015 17:02
Foto

L74i52b30o11r 33R94a85š86t47i96c28a 2461656915869

To je poněkud komické.

Jak může muslim říci, že je proti "extremismu", když mu takový "extremismus" přikazuje Korán, který považuje za nezpochybnitelný soubor příkazů své verze bohů.

+5/−1
20.1.2015 16:58

V46i68t14a 12K48a64b26o69u16r28e15k 4850320462278

Kde nic není nelze to logicky ani dokázat ;-D

+2/0
20.1.2015 16:45

R80e84n53é 28Z74a73c18h 9227520545567

Uvědomte si jednu věc muslimové. Jste tady hosty, tak pokud vám něco vláda hostitelské země nařídí, tak je na vás poslechnout a zbytečně neremcat. Ostatně, komu se tu nelíbí, ten se může odstěhovat, nikdo ho tady nedrží.

+8/0
20.1.2015 16:37

P96a61v43e21l 52M16o20r50a33v71e71c 1114915634577

Pickles, dobrý jméno ;-D;-D;-D;-D;-D (pro ty kdo neumí anglicky je to nakládaná zelenina)

0/0
20.1.2015 16:30

M82a24r82e27k 19S62ý50k30o25r43a 9913470266226

A přitom tohle řekl o islámu jeden docela významný britský politik -

Winston Churchill:

"To, že podle mohamedánského práva musí každá žena patřit nějakému muži jako jeho výhradní majetek, buď jako dítě, manželka, anebo konkubína, nutně povede k odkladu konečného vyhynutí otroctví až do té doby, než se islám přestane mezi lidmi uplatňovat jako velká síla. U jednotlivých muslimů se sice mohou projevovat skvělé vlastnosti - vliv náboženství však přesto ochromuje společenský vývoj těch, kdo je vyznávají. Na světě neexistuje žádná mohutnější zpátečnická síla. Mohamedánství není ani zdaleka na vymření, naopak se projevuje jako bojovná víra získávající nové a nové stoupence. Už se rozšířila po celé střední Africe a na každém kroku za sebou zanechává nebojácné válečníky, a nebýt toho, že křesťanství je chráněno silnými zbraněmi vědy, proti níž marně bojovalo, civilizace moderní Evropy by možná padla stejným způsobem, jakým se kdysi zhroutila civilizace starého Říma."

No, nebrali ho asi vážně.

+17/0
20.1.2015 16:24

M37i55c61h57a91l 67M63i35l93l74e98r 9746812229542

tohle vypada na dalsi HOAX , mylne sireny po svete jako citat pricitany jednomu z prominentnich politiku.

Tech uz tady bylo!!

0/0
20.1.2015 18:34

O18n82d60ř63e26j 90H93r39u34b44o92š 2569414272764

nic dokazovat nemusíte, mě stejně nikdy nepřesvědčíte, protože vaše místo jednoduše odpradávna patřilo daleko od Evropy  na východ !!

+8/0
20.1.2015 16:17

A60l67e93x37a94n25d20r 53K10o95s92t57k30a 8172288446804

Z reality bohužel vyplývá, že je jediný mírumilovný způsob, jak s nimi žít. My zde, oni tam, přičemž TAM je pár tisíc km daleko. Ano, v rámci humanity přijmete pár opravdu slušných a hodných. Za dvacet let jejich děti řežou hlavy.

+8/0
20.1.2015 16:04

J60i40ř82í 98R31y43s 3264367226984

Pane Camerone,bylo by tu řešení,zeptejte se jak jsme to vyřešili v minulosti my a je klid.

+2/0
20.1.2015 15:55

T20o32m17a26s 24R40e79i54t26m39a97i38e60r 6678332432

Je to asi v kazde krajine jine...Tady v Rynsku u Kolina se muslimove pouzivaji na podradne prace a jejich majetky a byty jsou pomerne casto kontrolovany. Germani jsou na tohle celkem fest. Pevne verim a nepochybuji ze Francouzi si to srovnaji taky. Britanie to stejne nevyresi, je to zeme kecalu... A co se tyce ceska.. Tam to bude jeste zajimavejsi, pokud se ta pakaz dostane do takove urovne jako je tady u nas, zvlast kdyz nikdo neudelal konecne reseni s romskou problematikou, ktera je oproti te muslimske nesrovnatelne "zlomitelna"... Viel spass und glueck :]

+7/−1
20.1.2015 15:50

Z72i31k15m10u22n29d 66K21a25s29i84k 4943156616979

Já se těm muslimům divím. Proč se prostě nepřetvařujou jako jindy? Asi už fakt Británii považují za svou.

+8/0
20.1.2015 15:44

D82a40v11i84d 70B49e13n92e86š 8638350219453

Byl jste někdy v Londýně? Ten už je jejich. A další velká města (Birmingham, Bradford, Luton atd.) taky.

0/0
20.1.2015 15:51

Z18i32k79m24u75n87d 69K94a30s22i85k 4903646956119

V Londýně jsem strávil den, před nějakými deseti lety. Zahlédnout tam bělocha bylo místama kumšt. Protože si tradiční anglické kultury, která je vesměs reprezentována bělochy, vážím, byl to docela depresivní zážitek.

+5/0
20.1.2015 15:59

J94a55n 84P48u64k40l 6242968589821

http://www.reflex.cz/clanek/komentare/61714/vykorente-muze-nenavisti-napsala-britska-vlada-mesitam-odpoved-co-vlastne-chcete.html

0/0
20.1.2015 15:36

M61i92c69h38a28l 45U85n18g31e12r 9926491703281

S těmi britskými muslimy, kteří jsou přimknutí k Británii víc, než britští křesťané, často bývá opravdu legranda. Pár příkladů, ke kterým by Cameron (pod tlakem veřejného mínění) a zejména nejeden Brit určitě rád slyšel Shafiqovo zamítavé a odsuzující stanovisko:

https://www.youtube.com/watch?v=b2nlIfn8tNA

https://www.youtube.com/watch?v=cYFzrEIzoHE

https://www.youtube.com/watch?v=b_bpzdBzn_0

Bohužel, lež nevěřícímu není v očích muslima lží, takže jak moc se takové zamítavé stanovisko dá brát vážně, že....

+4/0
20.1.2015 15:21

D24a93v16i53d 12B97e41n77e85š 8558150929343

To přimknutí k Británii je běžný novinářský trik. Našli jsme jednoho a řekneme: "Typický příklad".

0/0
20.1.2015 15:45

M17a54r84t65i31n 72L36u61k78e44š 3886551481675

Věřte tomu, že kdyby to bylo na Cameronovi nebo Merkelový, tak by musulmany vykopali z Evropy moc rádi, Jenže to dospělo do stavu, kdy už to prostě nejde. Jakýkoliv náznak nepřátelství vůči této komunitě hrozí radikalizací i těch zatím tzv. umírněných.

Zkrátka už nás mají v hrsti, pomalu ale jistě, plíživým tempem ovládnou Evropu. Teď už to půjde zastavit jen za cenu občanských válek a obrovských ztrát na životech. A u toho pochopitelně nikdo z elitních politiků být nechce.

+10/0
20.1.2015 15:19

O40t85t67o 98N61o26v18a67k 8280388156319

To je ale zajimave, ze v 21stoleti jsou to uz jen muslimove, kteri pachaji zlociny z duvodu viry ...

Samozrejme ze jsou i jini zlocinci, ale muslimove to nazyvaji dzihad.

Dale ve spolecnostech, kde je nad 10% muslimu tvori casto ve vezenich vetsinu trestancu muslimove ... jak je to mozne ?

nemuzeme byt preci rasisti a tvrdit, ze to s islamem nema nic spolecneho, to by jsme potom museli tvrdit, ze to souvisi s rasou ... coz nebude pravda, kdyz nemuslimove z techto zemi nejsou temer ve veznicich zastoupeni. [>-][>-][>-][>-]

+6/0
20.1.2015 15:17

L89e46o59š 52K24r20á71l 4607931521

Je to plíživá zhoubná choroba, která v řadě zemí již metastázovala. Dá se ještě léčit ???

+7/0
20.1.2015 15:12

M81i77c41h55a85e52l 67L55u42k36a26v18s10k30y 6279831498361

Jak kde. U nás by se to ještě dalo. Ale muselo by se to podchytit v počátečním stádiu.

+7/0
20.1.2015 15:19

P55e60t98r 82F89r12a35n29c 9777821878728

Nemusite, ale nedivte se.

0/0
20.1.2015 15:12

P44e78t47r 76U21t42ě85k46a74l 9570208428

Evropo, vzbuď se! Nějaké kecy o tom, že muslimská komunita tu či onde odsoudila útoky v Paříži - to je nezlobte se h...o! Oni prostě říkají: "Sorry, hahaha"! Myslím, že máme právo požadovat, aby proti teroristům Z VLASTNÍCH ŘAD aktivně působili. Nedělají proti nim nic. Z vlastní země utekli, nechali ji na pospas extrémistům a čekají, až to někdo vyřeší za ně. A je jedno, jestli jde o komunitu v Anglii, Francii, nebo ČR. Jsou to jen slova, slova, slova. A zároveň požadavky, abychom je respektovali (rozuměj přizpůsobili se) a neobviňovali je. 

Jakou cenu mají taková prohlášení? Ani slova o tom, že se za činy svých spoluvěrců alespoň stydí. Jak potom nesklouznout do kolektivní viny? Mimochodem tento termín vymysleli viníci.

+10/0
20.1.2015 15:11

P44e23t89r 54K75o54l26a11ř60í64k 2984863385303

vybavujou se mi záběry jak palestinci v pásmu gazy nadšeně poskakovali a jásali nad útokem muslimů na světový obchodní centrum 11.9.2001 ... a aby byli víc vidět tak poskakovali na bednách ... na těch bednách byl nápis "Potravinová pomoc USA" ... a nevidím žádnej velkej rozdíl mezi určitejma oblastma GB a Francie ...

+13/0
20.1.2015 14:56

P65e74t83r 67K68o48l86a62ř65í51k 2784173375923

a pásmem gazy ... :-)

0/0
20.1.2015 14:57

J68i24ř33í 34Š79v68e90h15l86a 1384224282706

Musíte. A vaše děti musí - tam je hlavní problém.

+5/0
20.1.2015 14:38

J37i93n79d78ř60i48c90h 75P21o61d17r87á70z55s80k57ý 6475748675265

Já v první moment četl muslíte;-D

0/0
20.1.2015 14:43

L41e46o40š 74K16r68á38l 4607861551

Kéž by události poslední doby chtěly předznamenat konec nepochopitelnému prosazovaní vize multikulturní Evropy...

+18/0
20.1.2015 14:36

V55á49c76l59a68v 85M71á27c68h45a 6279579612264

stejně jsme na vymření

+2/0
20.1.2015 14:37

L45e19o23š 19K56r49á62l 4537111471

Vy asi už jo...

+1/0
20.1.2015 14:38

M14i54l78a62n 25V34i16k 1607475923953

Zaplať pán Bůh! Včera by už bylo pozdě;-D

0/0
20.1.2015 15:28

V22á71c75l57a98v 80M15á83c84h23a 6389969552284

jsme na vymření a jich je více než 1,5miliardy:-)

+1/0
20.1.2015 15:10

Najdete na iDNES.czmobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.