Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Co je a bude důležité

  11:12aktualizováno  11:12
Jak tak sleduji zprávy o hemžení na naší politické scéně, uvědomuji si, jak rychle vždy zapadají zprávy o české reprodukční schopnosti – populace rychle stárne a vymírá a zdá se, že s výjimkou několika křesťanských podivínů to celkem nikoho nevzrušuje, zvláště pak ne politiky, co se tak vehementně bijí za naše národní zájmy proti EU, Sudeťákům apod. – že by k těm zájmům žádný budoucí národ ani nepotřebovali?

Protože k těm nemnoha podivínům patřím, pokusím se nastínit, možné varianty budoucího vývoje (stanu se tedy prognostikem, to svého času frčelo):
1) Varianta nezměněného trendu – obyvatelstvo bude vymírat a stárnout, přistěhovalectví zůstane na nízkých hodnotách – narůstající voličstvo důchodového věku postupně zcela ovládne politickou scénu, takže politické strany se budou lišit jen v otázce, zda-li se zvyšování důchodů a snižování důchodového věku má říkat tržní anebo sociální hospodářství či v otázce, jak mladým odrodilcům zabránit ve vystěhovalectví za oceán.

V tom druhém pak zvítězí taktika omezení jejich šancí v cizině v podobě drastického snížení výdajů na vzdělání a další neproduktivní zbytečnosti. Daně i dluhy budou narůstat až dojde k vyhlášení státního bankrotu a ČR se stane vděčným objektem humanitární péče EU a OSN.

2) varianta přistěhovalecká – vlády se budou snažit kompenzovat úbytek populace podporou masového přistěhovalectví – po prvních vlnách z Ukrajiny, Bulharska apod. začnou čím dál více převažovat muslimové, kteří se navíc budou i v ČR rychle množit. Posléze ovládnou parlament, načež se pokusí problém s důchody vyřešit zákonem, podle kterého budou důchod pobírat pouze důchodci  muslimského vyznání.

Tu se uplatní známý český smysl pro jistý typ spolupráce: Kromě nemnoha staříků – křesťanů, kteří si v mládí řádně vychovali dost dětí, aby je mohli živit, dojdou všichni ostatní penzisti promptně k názoru, že není boha kromě Alláha a Mohamed je jeho prorok. Muslimští vládci si poté přizvou znalce středoevropských poměrů a ti jim navrhnou uzákonit, že za jakékoliv množství alkoholu je pro muslima trest smrti. Díky rozsáhlé síti ochotných informátorů klesne počet důchodců velmi brzy na snadno financovatelnou úroveň.

 3) varianta eutanastická – v příštích letech bude legalizována eutanázie – nejprve pro beznadějně nemocné, potom pro trpící a opuštěné, posléze pro všechny, kdo si prostě přejí zemřít a dosavadní tmářský systém jim odpíral právo volby. Po čase přijde známý psycholog PhDr.

Sejmiho se zajímavou teorií, podle které mají mnozí důchodci hlubokou touhu zemřít, avšak mají zábrany tuto touhu vyjevit. Na vládní objednávku vypracuje metodiku zjištění tohoto chorobného stavu (tzv. eutanazofóbie). Tyto psychologické testy, které důchodci absolvují v rámci povinné lékařské prohlídky, pak jeho teorii potvrdí: Důchodců, kteří si přejí zemřít, avšak středověké předsudky jim brání v coming outu, je 99,5% (Zbytek jsou političtí činitelé a mediální hvězdy).

Ihned byly vybudovány sběrné kempy, již zdáli poznatelné dle velkého nápisu Volba osvobozuje, ve kterých byly pomocí tzv. gazových boxů rychle řešeny zdravotní problémy jak zmíněných důchodců, tak i jakýchsi konzervativních intelektuálů, o jejichž duševní chorobě svědčilo to, že v souvislosti s těmito vysoce moderními zařízeními nesmyslně připomínali cosi z historie. Sejmiho žáci pak postupně rozšiřují teorii svého učitele též na déle nemocné, invalidy, depresivní, nezaměstnané, ekonomicky nevýkonné apod. Hustota obyvatel v českých zemích klesá až někam na hodnotu před příchodem Cyrila a Metoděje.

 4) varianta pravicově – autoritativní důchodců přibývá a jejich demokratický vliv roste. Část policejních a vojenských důstojníků si uvědomí rizika varianty 1) a nastolí diktaturu, která bez ohledu na vůli většiny sníží důchody na úroveň nezbytnou k přežití, věk odchodu do důchodu zvýší na 75 let a zavede vysoké daňové odpočty na děti (týkající se i daní známějších pod pseudonymem sociální a zdravotní pojištění), čímž zcela nedemokraticky způsobí obrat k lepšímu.

 5) varianta mimořádně optimistická – většina lidí si včas uvědomí hloubku katastrofy, do které se řítíme, přestane mít na prvním místě užívání si a profesní seberealizaci, osvojí si schopnost se dobrovolně uskrovnit a začnou mít mnohem více dětí než dnes, taktéž politici začnou preferovat propopulační politiku  – zní to strašně nepravděpodobně a bez rechristianizace našeho území si to neumím přestavit, nicméně když  mohou být úspěšné rozsáhlé evangelizace v Africe, Asii i obou Amerikách, proč by se – z Jeho milosti – nemohly začít dařit i u nás. 

 Ale já vím, už jsem Vás asi dost zdržel od sledování toho, co řekl Gross, co na to Klaus, jak se k tomu staví Topolánek a hlavně v jakém rozmaru je právě Kott. Tož si nenechte nic důležitého uniknout !

Autor:


Hlavní zprávy

Další z rubriky

Volební místnosti se uzavřely v sobotu ve 14 hodin a hned se začalo se sčítáním...
Hrozí předčasné volby? Strany nemají na volební cirkus, říká politolog

Na politické strany čeká obtížné povolební vyjednávání, které by v případě neúspěchu mohlo vést až k předčasným volbám. Podle politologa Josefa Mlejnka by ale...  celý článek

Volební místnosti se uzavřely v sobotu ve 14 hodin a hned se začalo se sčítáním...
Výpadky volebních webů ČSÚ způsobil hackerský útok, oznámil úřad

Sobotní výpadky volebních webů ČSÚ způsobil masivní hackerský útok. Podle úřadu ale útok neovlivnil předávání a zpracování výsledků voleb. Úřad poznatky předá...  celý článek

Prezident Miloš Zeman se 12. září v Praze zúčastnil jednání tripartity. Na...
Babiš dostane šanci sestavit vládu. Zeman by byl proti jeho vydání policii

Prezident Miloš Zeman počítá s tím, že šéfa hnutí ANO Andreje Babiše jmenuje premiérem. „Není to populista, je to pragmatik,“ uvedl Zeman v rozhovoru pro Blesk...  celý článek

Česká spořitelna, a.s.
Náborová podpora pro region Severozápadní Čechy

Česká spořitelna, a.s.
Středočeský kraj
nabízený plat: 20 000 - 24 000 Kč

Najdete na iDNES.czmobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.