Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Co je a bude důležité

  11:12aktualizováno  11:12
Jak tak sleduji zprávy o hemžení na naší politické scéně, uvědomuji si, jak rychle vždy zapadají zprávy o české reprodukční schopnosti – populace rychle stárne a vymírá a zdá se, že s výjimkou několika křesťanských podivínů to celkem nikoho nevzrušuje, zvláště pak ne politiky, co se tak vehementně bijí za naše národní zájmy proti EU, Sudeťákům apod. – že by k těm zájmům žádný budoucí národ ani nepotřebovali?

Protože k těm nemnoha podivínům patřím, pokusím se nastínit, možné varianty budoucího vývoje (stanu se tedy prognostikem, to svého času frčelo):
1) Varianta nezměněného trendu – obyvatelstvo bude vymírat a stárnout, přistěhovalectví zůstane na nízkých hodnotách – narůstající voličstvo důchodového věku postupně zcela ovládne politickou scénu, takže politické strany se budou lišit jen v otázce, zda-li se zvyšování důchodů a snižování důchodového věku má říkat tržní anebo sociální hospodářství či v otázce, jak mladým odrodilcům zabránit ve vystěhovalectví za oceán.

V tom druhém pak zvítězí taktika omezení jejich šancí v cizině v podobě drastického snížení výdajů na vzdělání a další neproduktivní zbytečnosti. Daně i dluhy budou narůstat až dojde k vyhlášení státního bankrotu a ČR se stane vděčným objektem humanitární péče EU a OSN.

2) varianta přistěhovalecká – vlády se budou snažit kompenzovat úbytek populace podporou masového přistěhovalectví – po prvních vlnách z Ukrajiny, Bulharska apod. začnou čím dál více převažovat muslimové, kteří se navíc budou i v ČR rychle množit. Posléze ovládnou parlament, načež se pokusí problém s důchody vyřešit zákonem, podle kterého budou důchod pobírat pouze důchodci  muslimského vyznání.

Tu se uplatní známý český smysl pro jistý typ spolupráce: Kromě nemnoha staříků – křesťanů, kteří si v mládí řádně vychovali dost dětí, aby je mohli živit, dojdou všichni ostatní penzisti promptně k názoru, že není boha kromě Alláha a Mohamed je jeho prorok. Muslimští vládci si poté přizvou znalce středoevropských poměrů a ti jim navrhnou uzákonit, že za jakékoliv množství alkoholu je pro muslima trest smrti. Díky rozsáhlé síti ochotných informátorů klesne počet důchodců velmi brzy na snadno financovatelnou úroveň.

 3) varianta eutanastická – v příštích letech bude legalizována eutanázie – nejprve pro beznadějně nemocné, potom pro trpící a opuštěné, posléze pro všechny, kdo si prostě přejí zemřít a dosavadní tmářský systém jim odpíral právo volby. Po čase přijde známý psycholog PhDr.

Sejmiho se zajímavou teorií, podle které mají mnozí důchodci hlubokou touhu zemřít, avšak mají zábrany tuto touhu vyjevit. Na vládní objednávku vypracuje metodiku zjištění tohoto chorobného stavu (tzv. eutanazofóbie). Tyto psychologické testy, které důchodci absolvují v rámci povinné lékařské prohlídky, pak jeho teorii potvrdí: Důchodců, kteří si přejí zemřít, avšak středověké předsudky jim brání v coming outu, je 99,5% (Zbytek jsou političtí činitelé a mediální hvězdy).

Ihned byly vybudovány sběrné kempy, již zdáli poznatelné dle velkého nápisu Volba osvobozuje, ve kterých byly pomocí tzv. gazových boxů rychle řešeny zdravotní problémy jak zmíněných důchodců, tak i jakýchsi konzervativních intelektuálů, o jejichž duševní chorobě svědčilo to, že v souvislosti s těmito vysoce moderními zařízeními nesmyslně připomínali cosi z historie. Sejmiho žáci pak postupně rozšiřují teorii svého učitele též na déle nemocné, invalidy, depresivní, nezaměstnané, ekonomicky nevýkonné apod. Hustota obyvatel v českých zemích klesá až někam na hodnotu před příchodem Cyrila a Metoděje.

 4) varianta pravicově – autoritativní důchodců přibývá a jejich demokratický vliv roste. Část policejních a vojenských důstojníků si uvědomí rizika varianty 1) a nastolí diktaturu, která bez ohledu na vůli většiny sníží důchody na úroveň nezbytnou k přežití, věk odchodu do důchodu zvýší na 75 let a zavede vysoké daňové odpočty na děti (týkající se i daní známějších pod pseudonymem sociální a zdravotní pojištění), čímž zcela nedemokraticky způsobí obrat k lepšímu.

 5) varianta mimořádně optimistická – většina lidí si včas uvědomí hloubku katastrofy, do které se řítíme, přestane mít na prvním místě užívání si a profesní seberealizaci, osvojí si schopnost se dobrovolně uskrovnit a začnou mít mnohem více dětí než dnes, taktéž politici začnou preferovat propopulační politiku  – zní to strašně nepravděpodobně a bez rechristianizace našeho území si to neumím přestavit, nicméně když  mohou být úspěšné rozsáhlé evangelizace v Africe, Asii i obou Amerikách, proč by se – z Jeho milosti – nemohly začít dařit i u nás. 

 Ale já vím, už jsem Vás asi dost zdržel od sledování toho, co řekl Gross, co na to Klaus, jak se k tomu staví Topolánek a hlavně v jakém rozmaru je právě Kott. Tož si nenechte nic důležitého uniknout !

Autor:


Hlavní zprávy

Další z rubriky

Jiří Hynek, šéf Asociace obranného průmyslu, který má být podle Realistů...
Zastupuje zbrojaře, teď chce Hynek kandidovat na prezidenta

Jiří Hynek, šéf Asociace zbrojního průmyslu, která sdružuje zbrojařské firmy, by měl podle nové politické strany Realisté kandidovat na prezidenta. „Chtěl bych...  celý článek

(Ilustrační snímek)
Ke kůrovci se přidala vichřice. Z Bruntálska postupně mizí lesy

Místo klidu a čerstvého vzduchu lesní dělníci a těžká technika. V lesích na Bruntálsku se kromě těžby kůrovcového dřeva likvidují škody po vichřici z minulého...  celý článek

Myslivci budou divočáky v zamořené zóně u Zlína chytat do speciálních klecí.
VIDEO: Myslivci začínají chytat divočáky v zamořeném Zlínsku do klecí

Osm odchytových klecí by mělo v nejbližších dnech začít fungovat v části Zlínska, kde se šíří nákaza africkým morem prasat. Myslivci budou dění u důmyslných...  celý článek

Najdete na iDNES.czmobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.